Обмеження енергоспоживання не врятувало Gigabyte GeForce RTX 5090 від оплавлення роз’єму живлення

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити Обмеження енергоспоживання не врятувало Gigabyte GeForce RTX 5090 від оплавлення роз’єму живлення

Завжди одне і те саме, використовують перехідник і мають проблеми. Вже б прибрали його з комплекту, від гріха подалі.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

П-перехідник. Було гарно білосніжно але недовго :laugh:
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

пора класти в комплект до 5090 сертифікований блок живлення
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

denizen
Є кілька кілобаксів на відеомапу проте немає кілька десятків баксів на GPU(M)-PSU(M). :think:
Чи кілька сотень на новий БЖ.
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

формально, людина невинна, вона використала комплектний перехідник. я особоисто, досі не розумію, що за магія з ним коїться.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

який жах, подключение через переходники не спасает от перегруза :idea:
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

fuse.jpeg
hohlid19
Member

Повідомлення

Рррря, апять ни через АТХ 3.1
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Миші кололися й плакали, але продовжували гризти кактус.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

stoned: 19.02.2026 16:41 denizen
Є кілька кілобаксів на відеомапу проте немає кілька десятків баксів на GPU(M)-PSU(M). :think:
Чи кілька сотень на новий БЖ.
людина купила за за кілька кілобаксів карту, і використала перехідник який там був у комплекті і, очевидно, сертифікований виробником.
Якщо б виробник його в комплект не поклав, і сказав би: купляйте тіки БЖ з АТХ 3.1, а він десь його на алішкі докупив, то були б до нього питання.

Відправлено через 3 хвилини 58 секунд:
доречі, там до 50А струм і є. цілком достойно такого автомата :)
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Ortyomko: 19.02.2026 16:59доречі, там до 50А струм і є. цілком достойно такого автомата
Першу попавшу вибрав. Хоча тут би краще на 40А би захистив )) А з цим коннектор поплавить та ще й автомат за собою поплавить
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Ortyomko
От тільки сабж копченого 12VHPWR вилазить з усіх новин, в тому числі 9070XT (300Вт), де використовується комплектний перехідник.. :think:
Для всіх притомних легасі БЖ виробники кльопають M-M, тому алі тут й не потрібен.
Востаннє редагувалось 19.02.2026 17:32 користувачем stoned, всього редагувалось 2 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Судячи по останній фотці, юзер — кабель-менеджер потужний :laugh:

Перестарався, буває
Serg IX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

то користувачі запальничкою їх гріють, щоб хайпонути))
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

denizen: 19.02.2026 16:36Вже б прибрали його з комплекту, від гріха подалі.
ніззя, кабелі спецом роблять одноразовими
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Оп, очередной с переходничком.
denizen: 19.02.2026 16:46формально, людина невинна, вона використала комплектний перехідник
Если вы оставите двери открытыми нараспашку и вас ограбят, то формально вы не виноваты, но по факту вы идиот и сами виноваты.
Вот так и тут. Формально ему по гарантии поменяют карту, но по факту это очередной дурачок, который зажал меньше 1/10 от карты на нормальный БП
Tyler
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

erkins007: 19.02.2026 18:00 Оп, очередной с переходничком.
denizen: 19.02.2026 16:46формально, людина невинна, вона використала комплектний перехідник
Если вы оставите двери открытыми нараспашку и вас ограбят, то формально вы не виноваты, но по факту вы идиот и сами виноваты.
Вот так и тут. Формально ему по гарантии поменяют карту, но по факту это очередной дурачок, который зажал меньше 1/10 от карты на нормальный БП
а по факту нвідія наінженерила ср*нь, і тепер треба плясати з бубном кругом цього порта, купляти під цей порт новий БЖ і читати новини де всюди винні всі, крім інженерів нвідія. Чудове виправдання трильйонної компанії яка болта клала на свій калічний 12піновий шматок, бо і так куплять, так тримати
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Шо опять? Очередной нишеброду не хватило денег на голду/платину атх 3.1 от нормального бренда. Естественный отбор и user error делают свое дело.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 19.02.2026 18:00 Оп, очередной с переходничком.
Если вы оставите двери открытыми нараспашку и вас ограбят, то формально вы не виноваты, но по факту вы идиот и сами виноваты.
Вот так и тут. Формально ему по гарантии поменяют карту, но по факту это очередной дурачок, который зажал меньше 1/10 от карты на нормальный БП
Виправдовування халатності виробника :tomat:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tyler: 19.02.2026 18:03по факту нвідія наінженерила ср*нь
Эт замечательно, но разьем придумала не нвидиа.
Відповісти