Новини
Останні статті і огляди
Обмеження енергоспоживання не врятувало Gigabyte GeForce RTX 5090 від оплавлення роз’єму живлення
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
Пропоную обговорити Обмеження енергоспоживання не врятувало Gigabyte GeForce RTX 5090 від оплавлення роз’єму живлення
Завжди одне і те саме, використовують перехідник і мають проблеми. Вже б прибрали його з комплекту, від гріха подалі.
Завжди одне і те саме, використовують перехідник і мають проблеми. Вже б прибрали його з комплекту, від гріха подалі.
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
П-перехідник. Було гарно білосніжно але недовго 
-
Dima4s
Member
- Звідки: Луцьк
пора класти в комплект до 5090 сертифікований блок живлення
-
stoned
Member
- Звідки: Omicron Persei 420
denizen
Є кілька кілобаксів на відеомапу проте немає кілька десятків баксів на GPU(M)-PSU(M).
Чи кілька сотень на новий БЖ.
Є кілька кілобаксів на відеомапу проте немає кілька десятків баксів на GPU(M)-PSU(M).
Чи кілька сотень на новий БЖ.
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
формально, людина невинна, вона використала комплектний перехідник. я особоисто, досі не розумію, що за магія з ним коїться.
-
Shaolin_Style
Member
- Звідки: Wakanda
який жах, подключение через переходники не спасает от перегруза 
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
-
hohlid19
Member
Рррря, апять ни через АТХ 3.1
-
Liam
Member
- Звідки: Запоріжжя
Миші кололися й плакали, але продовжували гризти кактус.
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
людина купила за за кілька кілобаксів карту, і використала перехідник який там був у комплекті і, очевидно, сертифікований виробником.stoned: ↑ 19.02.2026 16:41 denizen
Є кілька кілобаксів на відеомапу проте немає кілька десятків баксів на GPU(M)-PSU(M).![]()
Чи кілька сотень на новий БЖ.
Якщо б виробник його в комплект не поклав, і сказав би: купляйте тіки БЖ з АТХ 3.1, а він десь його на алішкі докупив, то були б до нього питання.
Відправлено через 3 хвилини 58 секунд:
доречі, там до 50А струм і є. цілком достойно такого автоматаalexeygalas: ↑ 19.02.2026 16:50 fuse.jpeg
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Першу попавшу вибрав. Хоча тут би краще на 40А би захистив )) А з цим коннектор поплавить та ще й автомат за собою поплавитьOrtyomko: ↑ 19.02.2026 16:59доречі, там до 50А струм і є. цілком достойно такого автомата
-
stoned
Member
- Звідки: Omicron Persei 420
Ortyomko
От тільки сабж копченого 12VHPWR вилазить з усіх новин, в тому числі 9070XT (300Вт), де використовується комплектний перехідник..
Для всіх притомних легасі БЖ виробники кльопають M-M, тому алі тут й не потрібен.
От тільки сабж копченого 12VHPWR вилазить з усіх новин, в тому числі 9070XT (300Вт), де використовується комплектний перехідник..
Для всіх притомних легасі БЖ виробники кльопають M-M, тому алі тут й не потрібен.
Востаннє редагувалось 19.02.2026 17:32 користувачем stoned, всього редагувалось 2 разів.
-
leif
Member
Судячи по останній фотці, юзер — кабель-менеджер потужний
Перестарався, буває
Перестарався, буває
-
Serg IX
Member
то користувачі запальничкою їх гріють, щоб хайпонути))
-
KimRomik
Member
ніззя, кабелі спецом роблять одноразовимиdenizen: ↑ 19.02.2026 16:36Вже б прибрали його з комплекту, від гріха подалі.
-
erkins007
Member
Оп, очередной с переходничком.
Вот так и тут. Формально ему по гарантии поменяют карту, но по факту это очередной дурачок, который зажал меньше 1/10 от карты на нормальный БП
Если вы оставите двери открытыми нараспашку и вас ограбят, то формально вы не виноваты, но по факту вы идиот и сами виноваты.denizen: ↑ 19.02.2026 16:46формально, людина невинна, вона використала комплектний перехідник
Вот так и тут. Формально ему по гарантии поменяют карту, но по факту это очередной дурачок, который зажал меньше 1/10 от карты на нормальный БП
-
Tyler
Member
- Звідки: Україна
а по факту нвідія наінженерила ср*нь, і тепер треба плясати з бубном кругом цього порта, купляти під цей порт новий БЖ і читати новини де всюди винні всі, крім інженерів нвідія. Чудове виправдання трильйонної компанії яка болта клала на свій калічний 12піновий шматок, бо і так куплять, так триматиerkins007: ↑ 19.02.2026 18:00 Оп, очередной с переходничком.
Если вы оставите двери открытыми нараспашку и вас ограбят, то формально вы не виноваты, но по факту вы идиот и сами виноваты.denizen: ↑ 19.02.2026 16:46формально, людина невинна, вона використала комплектний перехідник
Вот так и тут. Формально ему по гарантии поменяют карту, но по факту это очередной дурачок, который зажал меньше 1/10 от карты на нормальный БП
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Звідки: Intel "7" 10nm++
Шо опять? Очередной нишеброду не хватило денег на голду/платину атх 3.1 от нормального бренда. Естественный отбор и user error делают свое дело.
-
Ektalion
Member
Виправдовування халатності виробникаerkins007: ↑ 19.02.2026 18:00 Оп, очередной с переходничком.
Если вы оставите двери открытыми нараспашку и вас ограбят, то формально вы не виноваты, но по факту вы идиот и сами виноваты.
Вот так и тут. Формально ему по гарантии поменяют карту, но по факту это очередной дурачок, который зажал меньше 1/10 от карты на нормальный БП
-
erkins007
Member
Эт замечательно, но разьем придумала не нвидиа.Tyler: ↑ 19.02.2026 18:03по факту нвідія наінженерила ср*нь