Критики визнали стелс-екшен Styx: Blades of Greed найкращим у серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
LordTornado
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Предлагаю обсудить Критики визнали стелс-екшен Styx: Blades of Greed найкращим у серії
Не играл в предыдущие, но судя по видео, игра слишком лёгкая...
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мне больше системки под 720p30 понравились.
спойлер
photo_2026-02-16_20-36-25.jpg
1234waltz
Member

Повідомлення

1080р - 3070, лол.
Грав тільки в першу частину, треба якось до другої дійти, але часу немає.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так 3070 карта донная в принципе. Но конечно в стиксе графона реально нет как и оптимизации, это ещё по демке было ясно
1234waltz
Member

Повідомлення

MessiaH: 18.02.2026 13:44
Так 3070 карта донная в принципе. Но конечно в стиксе графона реально нет как и оптимизации, это ещё по демке было ясно
Так в тому то й справа. Вузькі коридори, маленькі кімнати, одна "аренка - внутрішній двор" в темряві та тумані на один рівень і все. І все це з графікою 2020 року десь. НУ полігонів в персонажів побільшало, дійсно, відносно гри 2017 року. Але, але, але.
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

Пройшов 1 і 2 частини, а також пройшов демку 3. Гра хороша, повністю вписується в канон. Серед недоліків погана оптимізація - в очі кидається разюча невідповідність системних вимог до рівня графіки в грі. До слова на RTX 3070 все чудово, але при цьому рівні графіки ФПС мало б бути на 70 а 150 і вище. Трохи розчарував Аі у лицарів з обладунками. Може виправлять.

Відправлено через 57 секунд:
1234waltz: 18.02.2026 14:11Так в тому то й справа. Вузькі коридори, маленькі кімнати
Вони там просто перемудрили з променями.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zalizo_org: 18.02.2026 16:12До слова на RTX 3070 все чудово,
не может на 3070 быть чудесно, потому что на 5090 местами ну очень плохо
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

MessiaH: 18.02.2026 13:44
Так 3070 карта донная в принципе. Но конечно в стиксе графона реально нет как и оптимизации, это ещё по демке было ясно
Бачив тести на ютубі різних ігор, багато хто не погоджується, шо вона така погана.
3050 так, але не 3070
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 18.02.2026 23:53Бачив тести на ютубі різних ігор, багато хто не погоджується, шо вона така погана.
3050 так, але не 3070
Карта уровня 2080ти, только 8гб памяти, что на данный момент очень мало + она уже для игр последних 2-3 лет ААА уровня абсолютно не пригодна для 4к
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Оце в месіаха там статтершоу :lol:
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

MessiaH: 19.02.2026 06:39
MqM: 18.02.2026 23:53Бачив тести на ютубі різних ігор, багато хто не погоджується, шо вона така погана.
3050 так, але не 3070
Карта уровня 2080ти, только 8гб памяти, что на данный момент очень мало + она уже для игр последних 2-3 лет ААА уровня абсолютно не пригодна для 4к
Для 2K тоже не пригодна
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AntonyKandaurov: 19.02.2026 06:45Оце в месіаха там статтершоу
Статерров там особо сильных нет, а вот фпс при такой графике удручает и если у меня статеррит, то прикинь какая дупа на более слабых картах
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

MessiaH
Та стоп кадри в самому початку просто пєсєц, аж око смикається, а графік фреймтайма рівний.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

MessiaH: 19.02.2026 06:39
MqM: 18.02.2026 23:53Бачив тести на ютубі різних ігор, багато хто не погоджується, шо вона така погана.
3050 так, але не 3070
Карта уровня 2080ти, только 8гб памяти, что на данный момент очень мало + она уже для игр последних 2-3 лет ААА уровня абсолютно не пригодна для 4к
Ніхто її не позиціонував для 4к, тут у більшості таких моніків немає, навіть статистика Стім про це говорить.

Отправлено спустя 1 минуту 10 секунд:
MetalistForever: 19.02.2026 09:44
MessiaH: 19.02.2026 06:39
Карта уровня 2080ти, только 8гб памяти, что на данный момент очень мало + она уже для игр последних 2-3 лет ААА уровня абсолютно не пригодна для 4к
Для 2K тоже не пригодна
То ви вже перебільшуєте, люди спокійно грають Хогварт Легасі наприклад або ще якісь не надто давні ігри
Відповісти