Предлагаю обсудить Критики визнали стелс-екшен Styx: Blades of Greed найкращим у серії
Не играл в предыдущие, но судя по видео, игра слишком лёгкая...
Новини
Останні статті і огляди
Критики визнали стелс-екшен Styx: Blades of Greed найкращим у серії
-
LordTornado
Member
- Звідки: Одесса
-
KPAH
Member
Мне больше системки под 720p30 понравились.
- спойлер
-
1234waltz
Member
1080р - 3070, лол.
Грав тільки в першу частину, треба якось до другої дійти, але часу немає.
Грав тільки в першу частину, треба якось до другої дійти, але часу немає.
-
MessiaH
Member
Так 3070 карта донная в принципе. Но конечно в стиксе графона реально нет как и оптимизации, это ещё по демке было ясно1234waltz: ↑ 18.02.2026 13:341080р - 3070
-
1234waltz
Member
Так в тому то й справа. Вузькі коридори, маленькі кімнати, одна "аренка - внутрішній двор" в темряві та тумані на один рівень і все. І все це з графікою 2020 року десь. НУ полігонів в персонажів побільшало, дійсно, відносно гри 2017 року. Але, але, але.MessiaH: ↑ 18.02.2026 13:44Так 3070 карта донная в принципе. Но конечно в стиксе графона реально нет как и оптимизации, это ещё по демке было ясно1234waltz: ↑ 18.02.2026 13:341080р - 3070
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
Пройшов 1 і 2 частини, а також пройшов демку 3. Гра хороша, повністю вписується в канон. Серед недоліків погана оптимізація - в очі кидається разюча невідповідність системних вимог до рівня графіки в грі. До слова на RTX 3070 все чудово, але при цьому рівні графіки ФПС мало б бути на 70 а 150 і вище. Трохи розчарував Аі у лицарів з обладунками. Може виправлять.
Відправлено через 57 секунд:
Відправлено через 57 секунд:
Вони там просто перемудрили з променями.1234waltz: ↑ 18.02.2026 14:11Так в тому то й справа. Вузькі коридори, маленькі кімнати
-
MessiaH
Member
не может на 3070 быть чудесно, потому что на 5090 местами ну очень плохоzalizo_org: ↑ 18.02.2026 16:12До слова на RTX 3070 все чудово,
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Бачив тести на ютубі різних ігор, багато хто не погоджується, шо вона така погана.MessiaH: ↑ 18.02.2026 13:44Так 3070 карта донная в принципе. Но конечно в стиксе графона реально нет как и оптимизации, это ещё по демке было ясно1234waltz: ↑ 18.02.2026 13:341080р - 3070
3050 так, але не 3070
-
MessiaH
Member
Карта уровня 2080ти, только 8гб памяти, что на данный момент очень мало + она уже для игр последних 2-3 лет ААА уровня абсолютно не пригодна для 4кMqM: ↑ 18.02.2026 23:53Бачив тести на ютубі різних ігор, багато хто не погоджується, шо вона така погана.
3050 так, але не 3070
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
Оце в месіаха там статтершоу 
-
MetalistForever
Member
- Звідки: Харьков
Для 2K тоже не пригоднаMessiaH: ↑ 19.02.2026 06:39Карта уровня 2080ти, только 8гб памяти, что на данный момент очень мало + она уже для игр последних 2-3 лет ААА уровня абсолютно не пригодна для 4кMqM: ↑ 18.02.2026 23:53Бачив тести на ютубі різних ігор, багато хто не погоджується, шо вона така погана.
3050 так, але не 3070
-
MessiaH
Member
Статерров там особо сильных нет, а вот фпс при такой графике удручает и если у меня статеррит, то прикинь какая дупа на более слабых картахAntonyKandaurov: ↑ 19.02.2026 06:45Оце в месіаха там статтершоу
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
MessiaH
Та стоп кадри в самому початку просто пєсєц, аж око смикається, а графік фреймтайма рівний.
Та стоп кадри в самому початку просто пєсєц, аж око смикається, а графік фреймтайма рівний.
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Ніхто її не позиціонував для 4к, тут у більшості таких моніків немає, навіть статистика Стім про це говорить.MessiaH: ↑ 19.02.2026 06:39Карта уровня 2080ти, только 8гб памяти, что на данный момент очень мало + она уже для игр последних 2-3 лет ААА уровня абсолютно не пригодна для 4кMqM: ↑ 18.02.2026 23:53Бачив тести на ютубі різних ігор, багато хто не погоджується, шо вона така погана.
3050 так, але не 3070
Отправлено спустя 1 минуту 10 секунд:
То ви вже перебільшуєте, люди спокійно грають Хогварт Легасі наприклад або ще якісь не надто давні ігриMetalistForever: ↑ 19.02.2026 09:44Для 2K тоже не пригоднаMessiaH: ↑ 19.02.2026 06:39
Карта уровня 2080ти, только 8гб памяти, что на данный момент очень мало + она уже для игр последних 2-3 лет ААА уровня абсолютно не пригодна для 4к