5640 теж підійде) гловне щоб cmr був
я просто маю грін(блу тепер) і хочу щось тихе і надійне, не за всі гроші світу, для торентів на пк і архіву фото бек апп
баракуд боюсь щось, як і пурпулів
https://diskprices.com/ виставляйте потрібні налаштування і дивіться.Filabatya: ↑ 16.02.2026 14:21А який зараз бест бай,що в нас можна купити максимальний об'єм ціна?
А ви про цей WD80EAAZFilabatya: ↑ 16.02.2026 17:235640 теж підійде)
Эт вы ещё ссд не видели - с 4700 до 20кMozdev: ↑ 16.02.2026 18:122TB HDD ціни тупо х2.
Нажаль бачив, тепер не придбаю ще один сата сдд та м.2.erkins007: ↑ 16.02.2026 18:22 Filabatya
У меня блу 5400 на 6тб для бекапов, музыки, видео и прочего. Очень тихий.
7200 крайне не советую, они громкие все. Исключение это барракуды на 2тб, но там места мало, а скорость для шдд щас совсем не важна, так как все что требует скорости все на ссд
Отправлено спустя 45 секунд:Эт вы ещё ссд не видели - с 4700 до 20кMozdev: ↑ 16.02.2026 18:122TB HDD ціни тупо х2.
Там и до этого бума были неадекватные цены. Я 4 года назад брал Самсунг сата на 4тб за 8к. Весной смотрел цену хотел ещё один взять - 12к. Сата ссд увы щас совсем мимоMozdev: ↑ 16.02.2026 18:23сата сдд
Так и за 6 я отдал 5к всего весной этой. Это щас цены уехали
і гарячіerkins007: ↑ 16.02.2026 18:22они громкие

Код: Виділити все
/dev/sda: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 42°C
/dev/sdb: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 43°C
/dev/sdc: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 44°C
/dev/sdd: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 44°C
/dev/sde: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 44°Cмабуть тому що Airalexeygalas: ↑ 16.02.2026 19:11і гарячіerkins007: ↑ 16.02.2026 18:22они громкие
На них зараз дме Noctua 140mm IndustrialPPC 2000RPM на повні оберти. Але в шафі. Назовні під час звернення (завантаження/роздача) на найгарячішому 39-40
- спойлер
Але на ніч роздача вимкнена то вони за ніч вистигають до 40. А до вечора розігріваються до 44-45Код: Виділити все
/dev/sda: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 42°C /dev/sdb: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 43°C /dev/sdc: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 44°C /dev/sdd: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 44°C /dev/sde: WDC WD103KFBX-68CCLN0: 44°C
Ймовірно. Або у тебе місце і продув в корпусі кращий. Бо у мене зараз комірка екстремальних розмірівS0N1C: ↑ 16.02.2026 19:45мабуть тому що Air
А ну вони бачу так само в бокові стінки обдуваються як у мене. Значить у тебе камера, де сервер стоїть, значно більшаS0N1C: ↑ 16.02.2026 20:14Lian Li PC-V354
Оу. Це в вас хардварний рейд, стороннійS0N1C: ↑ 16.02.2026 20:14MegaRAID Storage Manager
Так. Але вам відомий найголовніший недолік. Якщо плата ригне - доведеться йти шукати таку ж, бо формат розмітки пропрієтарнийS0N1C: ↑ 16.02.2026 20:43Так, там рсі-е 8х старенька плата, але воно не залежить від софта, що мені і подобається
Оу, ССД 4ТБ здешевшають у 3-4 рази