Студія Bloober Team анонсувала гру Layers of Fear 3 на честь 10-річчя серії

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
1234waltz
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Студія Bloober Team анонсувала гру Layers of Fear 3 на честь 10-річчя серії
Перша з длц в свій час дуже сподобалась. Хоча визнаю, гра дуже на "поціновувача" і не розрахована на широку аудиторію. Другу - все ніяк не доберусь пограти, нажаль. Може до вихода третьої пройду другу :)
Rex
Member

Повідомлення

1234waltz
Перша частина сприймається просто як атракціон "кімната жахів". Типу сідаєш перед монітором і такий: "Ну давайте, лякайте мене, я чекаю. Зараз візьму попкорн і вперед :popcorn: ".
Друга частина не зайшла взагалі. Щось там намудрили якоїсь дурі.
mythorns
Junior
Аватар користувача
Звідки: Borodianka city

Повідомлення

О, це будемо грати!
Відповісти