Прикольно! Маю 580.
Intel Xe Super Sampling (апскейлер як FSR чи DLSS) працює набагато м'якше і не милить. А також на проц не насідає.
Поганяю цей дегенератор) очікую такої ж плавної работи як і від апскейлера
І як на сьогодні відяхи від інтел себе проявляють? Вилікували вже дитячі хвороби в них? Бо на старті пам'ятаю купа проблем була навіть з сумісністю заліза різногоalex_sul: ↑ 15.02.2026 12:24 Пропоную обговорити Intel наділила підтримкою XeSS 3 Multi-Frame Generation відеоадаптери Arc Alchemist та Battlemage
Прикольно! Маю 580.
Intel Xe Super Sampling (апскейлер як FSR чи DLSS) працює набагато м'якше і не милить. А також на проц не насідає.
Поганяю цей дегенератор) очікую такої ж плавної работи як і від апскейлера![]()
Була новина, що зосередяться на прискорювачах для ШІ, а ігровий відділ ніби не потрібен. У драйверах будуть лише помилки виправляти.erkins007: ↑ 15.02.2026 14:28 Даже Интел новые ИИ функции старым картам даёт. Только владельцев Радеона кинули по полной.
да что ты говоришь?nikolaiii: ↑ 15.02.2026 18:37Була новина, що зосередяться на прискорювачах для ШІ, а ігровий відділ ніби не потрібен. У драйверах будуть лише помилки виправляти.erkins007: ↑ 15.02.2026 14:28 Даже Интел новые ИИ функции старым картам даёт. Только владельцев Радеона кинули по полной.
vsx: ↑ 15.02.2026 22:10да что ты говоришь?nikolaiii: ↑ 15.02.2026 18:37
Була новина, що зосередяться на прискорювачах для ШІ, а ігровий відділ ніби не потрібен. У драйверах будуть лише помилки виправляти.
Можна детальніше?alex_sul: ↑ 15.02.2026 13:25У всьому іншому карта веде себе набагато приємніше зелених і червоних.
У всьому іншому карта веде себе набагато приємніше зелених і червоних.
Холодна, чіп прекрасно передає тепло (хочв він і не великий зовсім), мало жре.
Буст тримає завжди. Дивує така чесність біоса.
Нерефів по платі - нема. Нема й проблем.
Таке враження, наче це сучасна карта яка повертає нас у часи нормального, грамотного заліза яке просто робить як задумано.
Я теж віддтестив. Поки тільки в сайберпанк. Повністю згоден. До того теж була AMD FSR FG/Yukon: ↑ 15.02.2026 23:07 Трохи потестив нову генерацію кадрів на портативці MSI Claw (Core Ultra 5 135H Meteor Lake) - у Cyberpunk та Hogwarts Legacy працює реально класно. Жодних помітних артефактів, fps 40..45->100..120 відчувається дуже плавно, затримка непомітна. FSR FG не йде ні в яке порівняння з цим![]()
Клава першого гену чи другого, на 100 чи 200 ультрах?Yukon: ↑ 15.02.2026 23:07 Трохи потестив нову генерацію кадрів на портативці MSI Claw (Core Ultra 5 135H Meteor Lake) - у Cyberpunk та Hogwarts Legacy працює реально класно. Жодних помітних артефактів, fps 40..45->100..120 відчувається дуже плавно, затримка непомітна. FSR FG не йде ні в яке порівняння з цим![]()
Першого, на 135H1234waltz: ↑ 16.02.2026 14:23 Клава першого гену чи другого, на 100 чи 200 ультрах?
Ого, приємно вражає. Непогано підтянули, враховуючи що в перщій Ультрі слабший гпу.Yukon: ↑ 16.02.2026 16:04 Першого, на 135H