Electronic Arts показала кінематографічний трейлер другого сезону Battlefield 6

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Пропоную обговорити Electronic Arts показала кінематографічний трейлер другого сезону Battlefield 6

Ну *удаки на літеру М, на карті Україна уся захоплена РФ.


Бажаю розробникам ЕА усім - щоб їх врятувала РФ, мінімум по три рази кожного.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

де ти там це побачив хоч заскрінь
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

S0N1C: 11.02.2026 11:58 де ти там це побачив хоч заскрінь
спойлер

S0N1C
Як бачите навіть Білорусь незалежна у них, а Україна уся окупована РФ на карті.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

рашки там взагалі немеє :laugh:
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Аціо
Білорусь незалежна, придністровʼя в складі Молдови.
Може навпаки, росія окупована Україною? :shuffle:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

S0N1C
stoned

Ага ну звичайно, ото ще не вистачало нам тих 100млн. маніяків, наркоманів, збоченців захоплювати щоб годувати.
Вам там струк нижче спини не тисне?


І взагалі жарти жартами, а факт є - знов випадково відаємо у грі Україну РФ, а до того вони ж випадково Крим РФ домалювали у грі, ні ні ні звичайно - дивіться наздожене вас той гумор дужче ніж потужний лідор сучасності, і на планеті місця не буде в того гумору щоб сховатися.

Кожен пожне що посіяв, отож не відволікайтесь чого ото мене слухати.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аціо: 11.02.2026 12:28 S0N1C
stoned

Ага ну звичайно, ото ще не вистачало нам тих 100млн. маніяків, наркоманів, збоченців захоплювати щоб годувати.
Вам там струк нижче спини не тисне?


І взагалі жарти жартами, а факт є - знов випадково відаємо у грі Україну РФ, а до того вони ж випадково Крим РФ домалювали у грі, ні ні ні звичайно - дивіться наздожене вас той гумор дужче ніж потужний лідор сучасності, і на планеті місця не буде в того гумору щоб сховатися.

Кожен пожне що посіяв, отож не відволікайтесь чого ото мене слухати.
і як ти грав у мв2-3, де Росія захопила всю Європу і майже захопила штати
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Аціо
Узбеков вам не хватало получите, видел фото с Мариуполя, ни одного славянского лица
Unsecond
Member

Повідомлення

Боже, в это уг кто-то играет? :spy:
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Вчергове радий що відмінив гей пасс і еа плей.
Мразі.
Чекаємо на реакцію уряду, хоча як на мене то це недолуга спроба стерти росію з мапи як і існування пакс армата. Хотіли б показати Україну повністтю окупованою - домалювали б росію повністтю. (чек справа)
Так, це порушення правила про політику, але якщо Аціо правий то про це мають знати усі та бойкотувати електронік артс.
на відміну від заліза, без іграшок прожити можна.
спойлер
Зображення
Відправлено через 3 хвилини 49 секунд:
Enjthesilence: 11.02.2026 13:13
Аціо: 11.02.2026 12:28 S0N1C
stoned

Ага ну звичайно, ото ще не вистачало нам тих 100млн. маніяків, наркоманів, збоченців захоплювати щоб годувати.
Вам там струк нижче спини не тисне?


І взагалі жарти жартами, а факт є - знов випадково відаємо у грі Україну РФ, а до того вони ж випадково Крим РФ домалювали у грі, ні ні ні звичайно - дивіться наздожене вас той гумор дужче ніж потужний лідор сучасності, і на планеті місця не буде в того гумору щоб сховатися.

Кожен пожне що посіяв, отож не відволікайтесь чого ото мене слухати.
і як ти грав у мв2-3, де Росія захопила всю Європу і майже захопила штати
часи були інші
вигадане захоплення європи росією в грі 2011 року != окупована росією україна, яка прямо зараз з росією воює в грі випущенній під час цієї самої війни
зараз кожна така "помилка" на картах це велика інформаційна поразка
нагадаю: у мене в інтернеті і в школі неіронічно питають чи не скінчилась війна, а моя вчителька по соціалці і економіці сказанула що путін - президент україни


едіт: нє ну точно акаунт за політику знесуть
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Когда по нашему времени стартует второй сезон ? Ну, то что 17 Февраля эт понятно, а точного времени нету ?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Цю жуйку вже жували, і не раз.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

stoned: 11.02.2026 12:15 Аціо
Білорусь незалежна, придністровʼя в складі Молдови.
Може навпаки, росія окупована Україною? :shuffle:
Я думаю просто банально малював карти якийсь росіянин, яких повно по геймдев студііях. На жаль те сиіття розповзлося по світу і скрізь гадить
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

А взагалі гарний топік, стало зрозуміло що на сайті 60% російсько латентних поціновувачів.
Ну споживайте, адже гірше не буде, хоч поржем, зробимо їх разом, ви усі президенти, це ваш вирок бо не лох...
Потужно так, незламно суцільне тощо. Тому прогнозую погіршення та розширення агресії у світі, ви самі люди це обрали, покликали отож бачили очі що купували, тепер їжте...
StTechnik
Member

Повідомлення

Аціо
Что ты предлагаешь конкретно?
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

StTechnik: 13.02.2026 08:52 Аціо
Что ты предлагаешь конкретно?
Як і раніше, як і багато років тому пропонував постійно підтримувати у інформаційному полі питання на сайтах Європи, США та нашому - що ЄС закупила газу, нафти, добрив, інших продуктів та копалин, тіньової закупівлі більше ніж на 3 трлн. баксів за ці 4 роки для РФ, Україна примушена постачати нафту та газ до ЄС - через кабальну передачу НГТС урядом Яценюка до ЄС, і це становить національну небезпеку, примушуючи качати Україну гроші для РФ(до речі за цим контрактом якщо Україні загрожує національна небезпека, контракт може бути відмінено, але усі мовчать - усіх влаштовує?) .

Не спускати крізь пальці, а наголошувати за подібні як у ЕА постійні факапи, писати за них на їх сайті та інших платформах в мережі, і тим паче припинити як мінімум банити тих хто це помічає та виявляє - як на Оверклокерс.ЮА неодноразово бачив як людей, проросійська група сайту Оверклокерс.ЮА систематично мінусить до того допоки не банять людей, отож адміністрації сайту треба усвідомити що сайт жеруть російські гобліни та тролі, та припинити в принципі банити за низький рейтинг, ну звичайно якщо вони не підтримують РФ, а якщо Оверклокерс.ЮА підтримують РФ то тоді мають про це відверто заявити, щоб людям було зрозуміло на чиєму вони боці та що це за сайт.

І це треба було робити 4 роки тому, але усі мені у відповідь зазвичай - хіхі-хаха і 1000 мінусів тобі на решту.
Ostin
Member

Повідомлення

Аціо: 16.02.2026 04:15усі мовчать - усіх влаштовує?
Тих, хто приймають рішення, все дуже і дуже влаштовує. Зараз золотий час, насправді, якщо є доступ до грошових потоків та схем. Так і все життя можна прожити. А на форумі плебс може понити-понити, та й усе) Більше ні на що не спроможний.
Аціо: 16.02.2026 04:15пропонував
За все хороше проти всього поганого? Має бути конкретика, причому персональна. Ти маєш зробити те і те в такий-то час, а ти - ось це. Це називається діяльність. А пропонувати - це бездіяльність. Це як портнерчики з євросовочка. Метушаться, турбуються, пропонують - а роботи ніякої не проводиться :D Бо немає персональних вказівок, що кожен має зробити буквально. І відповідальності за відсутність діяльності.
Тому оце пропонував - це геть і близько не конкретика.
Аціо: 11.02.2026 12:28вони ж випадково Крим РФ домалювали у грі
А ви, вочевидь, все ще на відпочинок в Крим катаєте, чи не так?) Закривати очі на реалії - давня народна традиція ;)
Аціо: 13.02.2026 04:45прогнозую погіршення та розширення агресії у світі
Це станеться в будь-якому випадку, і вкраїнчики тут ні до чого.
Відповісти