так вона ж розпаяна, фанати х86 це не переживуть
вони не розуміють що швидкість важливіша за можливість upgrad-апідтримку високошвидкісної оперативної пам’яті LPDDR6
вони не розуміють що швидкість важливіша за можливість upgrad-апідтримку високошвидкісної оперативної пам’яті LPDDR6
О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 13:39швидкість важливіша за можливість upgrad-а
АМД не вважає вас розумнішими за нихBukakanga: ↑ 11.02.2026 13:56что толку от скорости, если проект/игра/ЛЛМ не влезают в имеющийся объем?
ті ноути успішно пашуть та виконують свої задачі і досіOstin: ↑ 11.02.2026 14:00О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)

Ти вже купив мак із 128gb на борту і NPU 50+ TOPS? Давай сюди свої тести LLMyuriy_dd: ↑ 11.02.2026 13:39 Пропоную обговорити Процесорам AMD Ryzen AI Max 500 приписується підтримка оперативної пам’яті LPDDR6
так вона ж розпаяна, фанати х86 це не переживуть![]()
![]()
вони не розуміють що швидкість важливіша за можливість upgrad-апідтримку високошвидкісної оперативної пам’яті LPDDR6![]()
а ви? аlw_007: ↑ 11.02.2026 15:23Ти вже купив мак із 128gb
Ти напевно не в курсі, для цього є окрема дисципліна, називається екстимальний оверклокінг.yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:00а ви? аlw_007: ↑ 11.02.2026 15:23Ти вже купив мак із 128gb
може підкажете який х86 купити з максимально швидким одно-потоком? за любі гроші світу, щоб був хоча би таким швидким як М5
о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?lw_007: ↑ 11.02.2026 16:07 Скільки там ГГц у М5 під азотом?
зможете довести? наприклад на індустріальних тестах, які пишуть та використовують практично всі. На які орієнтуються Інтел та АМД у своїх презентаціяхlw_007: ↑ 11.02.2026 16:07 Ну і якщо серйозно, M5 до топових десктопних каменів як до неба рачки. RISK ніколи не славився кількістю інструкцій за такт
Ой вей, ну такий однопотік швидкий, просто космічно швидкийyuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:00купити з максимально швидким одно-потоком? за любі гроші світу
Напевно тому що я привів простий контрагрумент який задовольняє поставленим умовам.yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:13о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?lw_007: ↑ 11.02.2026 16:07 Скільки там ГГц у М5 під азотом?
Всі нормальні люди орієнтуються на +- реальні кейси. І це не однопотік.yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:13зможете довести? наприклад на індустріальних тестах, які пишуть та використовують практично всі. На які орієнтуються Інтел та АМД у своїх презентаціях.lw_007: ↑ 11.02.2026 16:07 Ну і якщо серйозно, M5 до топових десктопних каменів як до неба рачки. RISK ніколи не славився кількістю інструкцій за такт
ми проти всього поганого і за все хорошеyuriy_dd: ↑ 11.02.2026 14:06ті ноути успішно пашуть та виконують свої задачі і досіOstin: ↑ 11.02.2026 14:00О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)
а Microsoft Surface з 4 Гб + Він 11 - як вам такі? чи ви лише проти АРМ / Епл?
Да запусти ти вже The Finals хоч разyuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:13зможете довести? наприклад на індустріальних тестах, які пишуть та використовують практично всі. На які орієнтуються Інтел та АМД у своїх презентаціяхlw_007: ↑ 11.02.2026 16:07 Ну і якщо серйозно, M5 до топових десктопних каменів як до неба рачки. RISK ніколи не славився кількістю інструкцій за такт
до тих пір доки її не перестане вистачатиyuriy_dd: ↑ 11.02.2026 13:39 Пропоную обговорити Процесорам AMD Ryzen AI Max 500 приписується підтримка оперативної пам’яті LPDDR6
так вона ж розпаяна, фанати х86 це не переживуть![]()
![]()
вони не розуміють що швидкість важливіша за можливість upgrad-апідтримку високошвидкісної оперативної пам’яті LPDDR6![]()
ну ти ж хотів швидкий однопотік?yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:13о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?lw_007: ↑ 11.02.2026 16:07 Скільки там ГГц у М5 під азотом?
Да? А сколько там фпс в кс? Линукс накатишь, проверишь?yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:13о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?lw_007: ↑ 11.02.2026 16:07 Скільки там ГГц у М5 під азотом?
ні, не дамо!Ostin: ↑ 11.02.2026 14:00О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 13:39швидкість важливіша за можливість upgrad-а
Макос не для ігор!DuckRider: ↑ 11.02.2026 17:26Да? А сколько там фпс в кс?yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:13
о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
Взуває, щей як взуває, перемножує і одночасно ділить на нуль за один такт.yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:13о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
Приклад так званого індустріального тесту з методикою тестування і присутністю в стандартах в студію.yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:13 індустріальних тестах, які пишуть та використовують практично всі
попроси його запустити The Finalsyariksom: ↑ 11.02.2026 18:00Взуває, щей як взуває, перемножує і одночасно ділить на нуль за один такт.yuriy_dd: ↑ 11.02.2026 16:13о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
Пане Юрій, ви розумієте різницю між загальною та пропієтарною системою?
це ви так на windows наїжджаєте?yariksom: ↑ 11.02.2026 18:00та пропієтарною системою?
ви розписуєтесь у власній некомпетенції проаналізувати презентаційні слайди від intel чи AMD?0F: ↑ 11.02.2026 18:00Приклад так званого індустріального тесту з методикою тестування і присутністю в стандартах в студію
Хто в такій ситуації, рекомендую ставиви Linux і налаштувати ZRAM - стискає сторінки пам'яті в 4 рази, тобто ефективний об'єм пам'яті можна легко збільшити до 14-20 ГБ. Працює чудово.Ostin: ↑ 11.02.2026 14:00 О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)