4070 сильніша тільки в лучахEntar: ↑ 11.02.2026 02:50 Те відчуття коли твоя 4070, получається, ще живіша всіх живих, якщо люди мріють про 5060 ті яка слабша чіпом, і коштує вона дорожче, ніж брав 4070![]()
Новини
Останні статті і огляди
В Європі ціни на 16-гігабайтну GeForce RTX 5060 Ti наближаються до рівня GeForce RTX 5070
-
Azerty
Member
-
yungmanpro
Member
Ну в умовах повернення чітко описано, що пломба має бути цілою (я маю на увазі на коробці) і плюс до того я відразу плівку із підсвітки зняв.medion89: ↑ 11.02.2026 13:53 а чего не сдал её и не взял 5070?
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
та ну, сказав би не влізла в корпус...
порізана наліпка на коробці не привід відмовляти в поверненні
порізана наліпка на коробці не привід відмовляти в поверненні
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Azerty: ↑ 11.02.2026 15:164070 сильніша тільки в лучах
- спойлер

-
yungmanpro
Member
Кіберпанк наш слоняра!
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Когда вариантов нет у людей берут что есть.Robostyle: ↑ 10.02.2026 14:22с учетом стоимости евро - косарь баксов за мидл и эльдорадо затычку. И гребут мухи это добро как никогда…600-700€
Ситуация хуже чем с самыми хайповыми айфонами в день релиза
-
Mozdev
Member
Мені цей шлак (5060 ti) хто-небудь продасть за 150 баксів.MessiaH: ↑ 10.02.2026 23:01 Обе карты шлак так что...
-
Skiff93
Member
- Звідки: Вінницька область
Ну я купив 9070 менше ніж за 550 євро.
Не прогадав
Не прогадав