Чемпіон отримає дві плашки DDR5-4800 2x16
Новини
Останні статті і огляди
G.Skill анонсувала оверклокерський турнір OC World Cup 2026
-
yurius_r
Member
Пропоную обговорити G.Skill анонсувала оверклокерський турнір OC World Cup 2026
Чемпіон отримає дві плашки DDR5-4800 2x16
Якраз буде в розмірі фонду турніру
Чемпіон отримає дві плашки DDR5-4800 2x16
-
Bukakanga
Member
нам намекают, что оперативку мы теперь только на турнирах увидим
-
Liam
Member
- Звідки: Запоріжжя
На сайті HWBOT:
У червні переможцям видадуть по злитку золота (12.4 кг), обіймуться, поплачуть та підуть пити гаолян у місцевий паб."Кожен із 9 найкращих учасників онлайн-кваліфікації отримає комплект оперативної пам'яті G.Skill DDR5 32GB 8000.
Два переможці розіграшу, які використовують пам'ять DDR5, отримають комплект оперативної пам'яті G.Skill DDR5 32GB 7200 (необхідно взяти участь у всіх етапах)."
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Кого з місцевих гуру висуваємо на турнір?)
-
Denvys5
Member
- Звідки: Kyiv
MqM
Юру_дд
Юру_дд
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Давайте краще мене, ніасілівшево розгін р5 3600)))
навіть на максимальному безпечному вольтажі 4.1 ггц крашились відразу, а в режимі "все на авто але без лімітів харчування" 4.1 проскакували лише на кілька секунд. я здався і так його і залишив, обмежившись не надто успішним розгоном озп (з 3200 cl16 до 3333 cl16 1.35в по моєму). Якщо у когось є якісь поради - пишіть в ПП
-
Mozdev
Member
Хо, я навпаки відключив PBO, та зафікcував частоту на 4 Ghz та знизив напругу Vcorekabostebeztak: ↑ 11.02.2026 09:22Давайте краще мене, ніасілівшево розгін р5 3600)))
навіть на максимальному безпечному вольтажі 4.1 ггц крашились відразу, а в режимі "все на авто але без лімітів харчування" 4.1 проскакували лише на кілька секунд. я здався і так його і залишив, обмежившись не надто успішним розгоном озп (з 3200 cl16 до 3333 cl16 1.35в по моєму). Якщо у когось є якісь поради - пишіть в ПП
А літом, коли жара +40, я ще сильніше знижую Vcore, і ще трохи опускаю частоту
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Що ж, кому як везе... андервольт теж не вийшов.Mozdev: ↑ 12.02.2026 11:44Хо, я навпаки відключив PBO, та зафікcував частоту на 4 Ghz та знизив напругу Vcorekabostebeztak: ↑ 11.02.2026 09:22
Давайте краще мене, ніасілівшево розгін р5 3600)))
навіть на максимальному безпечному вольтажі 4.1 ггц крашились відразу, а в режимі "все на авто але без лімітів харчування" 4.1 проскакували лише на кілька секунд. я здався і так його і залишив, обмежившись не надто успішним розгоном озп (з 3200 cl16 до 3333 cl16 1.35в по моєму). Якщо у когось є якісь поради - пишіть в ПП
А літом, коли жара +40, я ще сильніше знижую Vcore, і ще трохи опускаю частоту![]()
Буде новий процесор - знову спробую розгін