ну насправді на фото зображено те як воно повинно юзатися, тип А чи Б обирається від того з якої сторони у відухи на коннекторі сенс піни та защіпкаАціо: ↑ 10.02.2026 11:03А зрозумів - геніально, щоб придбати наш перехідник за 100 баксів,
спочатку придбай контур на всю систему за 1000 баксів.
Тільки чому на фото в них радіатор у відеокарти повітряного охолодження?
Тобто вони генії в кубі та ще прогресують у геометричній прогресії.![]()
Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
але так, тоді з CPU куллером можуть бути проблеми...
тож вода наше все, особливо для 600Вт відух...