так постав гпу, ніхто не забороняєБарбарис: ↑ 09.02.2026 19:35 kabostebeztak, якщо арм стануть достатньо потужні, то доведеться з опен гл переходити на вулкан/дірект, чи потягне таку графіку арм не зрозуміло і розпаяну пам'ять доведеться міняти, щоб забезпечити достатнью продуктивність. Ні снапи, ні ріск поки не демонструють нічого в пк сегменті.
І на друкарські машинки немає повноцінних кад. Є мобільна версія автокаду чи спрощений аналог соліду(без бібліотек та всього функціоналу) лише на мак, але й він не потягне великі проекти. І такого софту багато, а щоб його переносити треба щоб платформа мала достатньо потужності. Судячи з усього до цього моменту ще роки мають пройти.
автокад можна написати або ганяти через шари сумісності
Відправлено через 30 секунд:
В ноутбук таке не запхатиAssayMAS: ↑ 09.02.2026 23:32супершвидкісними процесорами = передовые = оверпрайсные = сверхприбыля... ну или мечты корпораций о них.yurius_r: ↑ 09.02.2026 21:04супершвидкісними процесорами
Відправлено через 50 секунд:
трясця юра сказав правдуyurius_r: ↑ 09.02.2026 21:04Це тут головне. Воно і виконано як планшет, а переставити Windows як щось станеться дуже не просто. Я вже мовчу про Linux. Qualcomm треба працювати над екосистемою, а не бігти із супершвидкісними процесорами, які нікому не потрібні.dext: ↑ 09.02.2026 18:42 бо нікому не потрібен такий одноразовий оверпрайснутий ПК
едіт: але це стосується і епл, напевно навіть більше ніж інших виробників
Відправлено через 4 хвилини 2 секунди:
на планшетах ніхто не ганяє ті задачі які ганяють на звичайних пкAssayMAS: ↑ 09.02.2026 23:32супершвидкісними процесорами = передовые = оверпрайсные = сверхприбыля... ну или мечты корпораций о них.yurius_r: ↑ 09.02.2026 21:04супершвидкісними процесорами
Например Асусы всякие хромбуки на арм делают так по цене как у "х86" и народу не надо...
А вот в планшетах и смартах надо ибо Андроид - экосистема есть и от 50$ за устройство...
там реально треба 28 годин дивитись ютуб а не оці ваші змагальні шутери на анріл енджин 5 і проги для монтажу