Пропоную обговорити Intel закриває програму Software Defined Silicon для розблокування функцій CPU Xeon за окрему плату
Таке хоч у когось злетіло?
Новини
Останні статті і огляди
Intel закриває програму Software Defined Silicon для розблокування функцій CPU Xeon за окрему плату
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
-
Sanьka
Member
Інтел не змогла в Лутбокси і DLC?
Прикольно б це в десктопі було.
Сидиш ти такий на ой7, шпілиш в 200фпс, і тут на тобі : " Ви не проплатили Ваш процесор" і проц стає Селероном
Прикольно б це в десктопі було.
Сидиш ти такий на ой7, шпілиш в 200фпс, і тут на тобі : " Ви не проплатили Ваш процесор" і проц стає Селероном
-
Lustrator
Member
Трамповщина не зайшла...
-
KimRomik
Member
я думаю вони згорнули скоріш через величезну кількість вразливостей і їм не хочеться псувати собі репу
наприклад In-Memory Analytics Accelerator це на словах нагадує DMA і функції ймовірно такі ж
наприклад In-Memory Analytics Accelerator це на словах нагадує DMA і функції ймовірно такі ж
-
ДядяСаша
Member
- Звідки: Киев
Трохи зарано, може через років 5 зайде!
-
big_bang
Member
в авто світі давно є підписка на потужність та екрани...
додаткові функції, що є в авто з заводу, а для користувача заблоковані.
сумніваюсь, що для пк заліза це буде можливо, але як варіант - чому б і ні)))
давно собі думав, що вінда могла б бути за підпискою.
останнім часом багато що падає в підписку і це трохи задовбує. розумію, що всі хочуть надприбуток але хіба це не спонукає рядового споживача до використання "зелених" прогам ?
додаткові функції, що є в авто з заводу, а для користувача заблоковані.
сумніваюсь, що для пк заліза це буде можливо, але як варіант - чому б і ні)))
давно собі думав, що вінда могла б бути за підпискою.
останнім часом багато що падає в підписку і це трохи задовбує. розумію, що всі хочуть надприбуток але хіба це не спонукає рядового споживача до використання "зелених" прогам ?
-
yurius_r
Member
Від такого навіть в Apple офігіли
-
nikolaiii
Member
Амнезія заважає згадати про те що у інтела подібна програма була у десктопах, часів Сенді - Intel Upgrade Service. Після критики згорнули.Sanьka: ↑ 09.02.2026 13:36 Інтел не змогла в Лутбокси і DLC?
Прикольно б це в десктопі було.
Сидиш ти такий на ой7, шпілиш в 200фпс, і тут на тобі : " Ви не проплатили Ваш процесор" і проц стає Селероном![]()