Новини
Останні статті і огляди
ASUS представляє зовнішній контейнер ROG Strix Aiolos для накопичувачів M.2
-
Сidonix
Member
- Звідки: Житомир
Пропоную обговорити ASUS представляє зовнішній контейнер ROG Strix Aiolos для накопичувачів M.2
Наступним чекаємо зовнішній бокс для RAM.
Наступним чекаємо зовнішній бокс для RAM.
-
unique-neon
Member
Хто в темі, а є щось дешевше, також 20гб/с з підтримкою trim?
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
Asus ROG Strix Arion в мене але там 10гб с, брав рік назад якась акція була 1690грн дав, а зараз точно дорожче , через то що в мне ASUS ROG Strix B650E-I Gaming WiFi материнка і там тільки два ссд можна то третій так через асус зовнішню кишеню . Це цікава штука цей новий ROG Strix Aiolos а яка ціна буде?unique-neon: ↑ 07.02.2026 12:48 Хто в темі, а є щось дешевше, також 20гб/с з підтримкою trim?
-
unlnu
Member
Схоже на прогрів гоїв.
З таким розвитком подій і анонсами новинок ми скоро побачимо відеокарти без пам'яті, але з уніКАЛьною можливістю самостійно її встановлювати.
Вже уявляю як на наступній виставці куртка скаже:
"Ось вам карта, а пам'ять вже якось без нас - шукайте, з пк ж ви якось спавлялись до цього."
"Ось вам карта, а пам'ять вже якось без нас - шукайте, з пк ж ви якось спавлялись до цього."
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
UGREEN M.2 NVMe 20Gbps, SilverStone MS12, ORICO M223C3-G4 це тощо найшовunique-neon: ↑ 07.02.2026 12:48 Хто в темі, а є щось дешевше, також 20гб/с з підтримкою trim?
-
my4a4oc
Member
югрін має багато різних карманів, 20 гб с і трім так також є моделіunique-neon: ↑ 07.02.2026 12:48 Хто в темі, а є щось дешевше, також 20гб/с з підтримкою trim?
-
angry_machine
Member
- Звідки: Херсон
У Ugreen е навіть USB 4 та тандерболт на 40 гбіт і дешевше за асус
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
найшов щось дійсно непогане Зовнішня кишеня Ugreen D703 USB4 40Gb/s M.2 NVMe SSD.unique-neon: ↑ 07.02.2026 12:48 Хто в темі, а є щось дешевше, також 20гб/с з підтримкою trim?
-
RoMiLiUs
Member
Я ось такий собі замовив. Я думаю що він буде кращий за те барахло від ASUS. Тут і нативні 40г і ASM2464PD і пасивне охолодження. І в оглядах пишуть що очєнь гуд. І виглядаю норм. Вийшов 2100 грн. Я сумніваюсь, що цей кейс від ASUS буде дешевше.
Востаннє редагувалось 07.02.2026 14:11 користувачем RoMiLiUs, всього редагувалось 1 раз.
-
Lamobot
Member
А можна питання з камʼяного віку?) нащо вони взагалі потрібні, кармани для nvme? Не для довгострокового ж зберігання даних?
-
RoMiLiUs
Member
В мене ось наприклад є зайвий nvme на 2 TB ADATA SX8200, нема куди вставити в моїй МП(3 вже задіяно). Вірніш ще є куди, але тоді ВК ріжеться до х8.Lamobot: ↑ 07.02.2026 14:11А можна питання з камʼяного віку?) нащо вони взагалі потрібні, кармани для nvme? Не для довгострокового ж зберігання даних?
-
Scoffer
Member
Lamobot
Просто об'ємна і швидка флешка. SATA SSD давно коштують приблизно так само, немає сенсу в саташних кишенях.
Просто об'ємна і швидка флешка. SATA SSD давно коштують приблизно так само, немає сенсу в саташних кишенях.
-
DuckRider
Member
А ще ніфіга не відповідає тому що вказано по швидкості.angry_machine: ↑ 07.02.2026 14:03 У Ugreen е навіть USB 4 та тандерболт на 40 гбіт і дешевше за асус
-
DuckRider
Member
Є. Нормальну кишеню для м.2 важко знайти, це в цілому велосипед. А ось 2.5 вже кожна собака навчилася робитиScoffer: ↑ 07.02.2026 14:18 Lamobot
Просто об'ємна і швидка флешка. SATA SSD давно коштують приблизно так само, немає сенсу в саташних кишенях.
-
erazel
Member
- Звідки: Тернопіль
А це погано чи що? Навпаки круто. Ти не мусиш обирати між 5070 на 12Гб і 5060ті на 16Гб. Ти можеш в 2018 купити 1070, а в 2023 доставити на неї 16гб і мати спокій ще на кілька років.unlnu: ↑ 07.02.2026 13:19 "Ось вам карта, а пам'ять вже якось без нас - шукайте, з пк ж ви якось спавлялись до цього."
Тут головна умова щоб память була доступна на ринку. Але ж в тому й суть ринку що там є пропозиція потрібних товарів. Тут буде головне аби стандарти відеопамяті не надто швидко змінювались і можна було найти модулі старого стандарту більшої ємності.
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
так, 1070 саме пам"яті зараз не вистачає, всього іншого вистачає 
-
AndrewV
Member
Нет вентилятора - будет троттлить, нет второго диска для бэкапа - потеря данных. Заказал себе от MAIWO в работу, посмотрим
-
DuckRider
Member
Нет, там чётко оговорено не выходить за спецификацииerazel: ↑ 07.02.2026 15:05А це погано чи що? Навпаки круто. Ти не мусиш обирати між 5070 на 12Гб і 5060ті на 16Гб. Ти можеш в 2018 купити 1070, а в 2023 доставити на неї 16гб і мати спокій ще на кілька років.unlnu: ↑ 07.02.2026 13:19 "Ось вам карта, а пам'ять вже якось без нас - шукайте, з пк ж ви якось спавлялись до цього."
Тут головна умова щоб память була доступна на ринку. Але ж в тому й суть ринку що там є пропозиція потрібних товарів. Тут буде головне аби стандарти відеопамяті не надто швидко змінювались і можна було найти модулі старого стандарту більшої ємності.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
А це погано. Що можна поставити в слот? ДДР5 7000-8000? При рівній шині це рівень старезних паскалів з не самою швидкою ГДДР5.erazel: ↑ 07.02.2026 15:05А це погано чи що? Навпаки круто. Ти не мусиш обирати між 5070 на 12Гб і 5060ті на 16Гб. Ти можеш в 2018 купити 1070, а в 2023 доставити на неї 16гб і мати спокій ще на кілька років.
Тут головна умова щоб память була доступна на ринку. Але ж в тому й суть ринку що там є пропозиція потрібних товарів. Тут буде головне аби стандарти відеопамяті не надто швидко змінювались і можна було найти модулі старого стандарту більшої ємності.
А 256 біт в бюджетку чи 1024 в топ без космічного прайсу ніхто не дасть.
-
Juv4uk
HWBOT OC Team
Товариство, в кого які прогнози по ціні?