Черга за картою за таку ціну? Дожилися
Новини
Останні статті і огляди
Тайванські ентузіасти зможуть придбати MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z за $5200, право покупки розіграють у лотерею
-
aaleksandrenko
Member
- Звідки: Житомир
Пропоную обговорити Тайванські ентузіасти зможуть придбати MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z за $5200, право покупки розіграють у лотерею
Черга за картою за таку ціну? Дожилися
Черга за картою за таку ціну? Дожилися
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
Тобто маючи касу ви ще не можете просо це купити ммм 
-
A1eksandr
Member
- Звідки: Днепр
конченые
-
sapsan
Member
Відеокарти Епштейна
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
Back to ussr.
-
-seraphim-
Junior
- Звідки: Харків
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
10 карт. Чому б і не набратися такій кількості техноблогерів чи медійних оверів?
На відео по карті вони зароблять більше.
-
yariksom
Member
Деякі люди зараз мають дуже великі гроші, але такі карти купують їх діти для яких нічо не шкода 
-
Buldozer.
Member
- Звідки: Харьков
Классный комментарий на профильном ресурсе про разгон.A1eksandr: ↑ 07.02.2026 12:41 конченые
Коменты про видяхи напоминают бабушек советских, которые только бухтят что все дорого, всех ненавидят и все вокруг дураки, ага.
-
Yurius
Member
- Звідки: Запоріжжя
Чекаємо в Телемарті за 499 999 грн по акції з припискою "закінчується!"
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
З однієї сторони ти правий, бо супер ексклюзивне залізо існувало завжди, а з іншої на фоні новин про дефіцит і високих цін на масові відеокарти такі новини не дуже виглядають.Buldozer.: ↑ 08.02.2026 08:43Классный комментарий на профильном ресурсе про разгон.A1eksandr: ↑ 07.02.2026 12:41 конченые![]()
Коменты про видяхи напоминают бабушек советских, которые только бухтят что все дорого, всех ненавидят и все вокруг дураки, ага.
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
у інші часи ця відуха і не була б ексклюзивною, фактично гарного в ній тільки посилена система живлення, а от 360 тонкий радік виглядає просто смішно
-
pelia
Member
Я спочатку прочитав 520 баксів, не міг зрозуміти що вам не подобається, а тоді перечитав уважніше, взагалі здурілиaaleksandrenko: ↑ 07.02.2026 12:12 Пропоную обговорити Тайванські ентузіасти зможуть придбати MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z за $5200, право покупки розіграють у лотерею
Черга за картою за таку ціну? Дожилися![]()
-
-seraphim-
Junior
- Звідки: Харків
Buldozer.: ↑ 08.02.2026 08:43Классный комментарий на профильном ресурсе про разгон.A1eksandr: ↑ 07.02.2026 12:41 конченые![]()
Коменты про видяхи напоминают бабушек советских, которые только бухтят что все дорого, всех ненавидят и все вокруг дураки, ага.
якщо б це був коментар на цю новину: AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX з інтегрованим у кришку водоблоком розігнали до 5,3 ГГц при енергоспоживанні до 1340 Вт
я був би з вами згоден, але це обговорення новини, в якій купка *** будуть намагатися стати "щасливчиком" з правом купити відяху за $5200, ціна якої за звичайних обставин, максимум +200$ до ціни рефу
-
Enjthesilence
Member
лімітована серія флагманської карти. що тут дивує? хтось подібне з часом продає дорожче, а з такими лімітами на кількість, можна одразу продати дорожче. невже ти вперше бачиш подібного роду залізки? окреме питання, як ти порахував +200$ до ціни рефу.-seraphim-: ↑ 08.02.2026 13:59Buldozer.: ↑ 08.02.2026 08:43
Классный комментарий на профильном ресурсе про разгон.![]()
Коменты про видяхи напоминают бабушек советских, которые только бухтят что все дорого, всех ненавидят и все вокруг дураки, ага.
я був би з вами згоден, але це обговорення новини, в якій купка *** будуть намагатися стати "щасливчиком" з правом купити відяху за $5200, ціна якої за звичайних обставин, максимум +200$ до ціни рефу
-
-seraphim-
Junior
- Звідки: Харків
як лімітована серія, може так і є (щоб повісити її у рамочку на стіну), але я кажу про її характеристики, це серія Лайтнінг у якої вони як і у інших ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, які тягнуть на умовні +200 баксів(знов жеж, за звичайних обставин, а не у світі який з'їхав з глузду)Enjthesilence: ↑ 08.02.2026 14:54лімітована серія флагманської карти. що тут дивує? хтось подібне з часом продає дорожче, а з такими лімітами на кількість, можна одразу продати дорожче. невже ти вперше бачиш подібного роду залізки? окреме питання, як ти порахував +200$ до ціни рефу.-seraphim-: ↑ 08.02.2026 13:59
я був би з вами згоден, але це обговорення новини, в якій купка *** будуть намагатися стати "щасливчиком" з правом купити відяху за $5200, ціна якої за звичайних обставин, максимум +200$ до ціни рефу
-
Enjthesilence
Member
що означає "як лімітована серія, може так і є?" якщо ти це обговорюєш в темі про чергу, щоб мати змогу купити карту. це тобі не натякає на її "ексклюзивність?"-seraphim-: ↑ 08.02.2026 15:23як лімітована серія, може так і є (щоб повісити її у рамочку на стіну), але я кажу про її характеристики, це серія Лайтнінг у якої вони як і у інших ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, які тягнуть на умовні +200 баксів(знов жеж, за звичайних обставин, а не у світі який з'їхав з глузду)Enjthesilence: ↑ 08.02.2026 14:54
лімітована серія флагманської карти. що тут дивує? хтось подібне з часом продає дорожче, а з такими лімітами на кількість, можна одразу продати дорожче. невже ти вперше бачиш подібного роду залізки? окреме питання, як ти порахував +200$ до ціни рефу.
ти написав +200 долларів від рефу, звідки такі цифри? 1000вт, 2х конектори живлення, плата нестандартного дизайну з більшою кількістю фаз живлення, карта вже поставила не один рекорд в бенчмарках і випускається з лімітом у 1300 на весь світ. такі речі ніколи не мали і не будуть мати нормальну собівартість. воно завжди непомірно дороге, лімітовна мишка, яка має +300% до ціни тебе не дивує? тут хоча б отримуєш найпродуктивнішу 5090, яка ставить ос рекорди з коробки. просто дивно, що воно так когось піпчить, ну є цяцька поставити у рамочку, наче такого ніколи не було.
-
-seraphim-
Junior
- Звідки: Харків
вся її "ексклюзивність" є такою, тільки для ховрашків, а насправді звичайна відяха ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, така б карта(до буму майнінга) коштувала максимум (і то від якоїсь ЕВГА кінгпінедишн) на 200$ дорожче, зараз цеEnjthesilence: ↑ 08.02.2026 15:38що означає "як лімітована серія, може так і є?" якщо ти це обговорюєш в темі про чергу, щоб мати змогу купити карту. це тобі не натякає на її "ексклюзивність?"-seraphim-: ↑ 08.02.2026 15:23
як лімітована серія, може так і є (щоб повісити її у рамочку на стіну), але я кажу про її характеристики, це серія Лайтнінг у якої вони як і у інших ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, які тягнуть на умовні +200 баксів(знов жеж, за звичайних обставин, а не у світі який з'їхав з глузду)
ти написав +200 долларів від рефу, звідки такі цифри? 1000вт, 2х конектори живлення, плата нестандартного дизайну з більшою кількістю фаз живлення, карта вже поставила не один рекорд в бенчмарках і випускається з лімітом у 1300 на весь світ. такі речі ніколи не мали і не будуть мати нормальну собівартість. воно завжди непомірно дороге, лімітовна мишка, яка має +300% до ціни тебе не дивує? тут хоча б отримуєш найпродуктивнішу 5090, яка ставить ос рекорди з коробки. просто дивно, що воно так когось піпчить, ну є цяцька поставити у рамочку, наче такого ніколи не було.
Ось просто до прикладу:
gtx 980 ti price on start 649$
evga gtx 980 ti classified kingpin edition price on start 850$
-
daesz
Member
Asus matrix мав схожу ціну (і це ще було до подорожчання пам'яті) і коментарів про ціну було точно меншеEnjthesilence: ↑ 08.02.2026 14:54 лімітована серія флагманської карти. що тут дивує?
-
Enjthesilence
Member
Добре, як скажеш. Хотів би я бути «ховрашиком» що б такий непотріб брати по приколу за 5к, але куди там-seraphim-: ↑ 08.02.2026 16:24вся її "ексклюзивність" є такою, тільки для ховрашків, а насправді звичайна відяха ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, така б карта(до буму майнінга) коштувала максимум (і то від якоїсь ЕВГА кінгпінедишн) на 200$ дорожче, зараз цеEnjthesilence: ↑ 08.02.2026 15:38
що означає "як лімітована серія, може так і є?" якщо ти це обговорюєш в темі про чергу, щоб мати змогу купити карту. це тобі не натякає на її "ексклюзивність?"
ти написав +200 долларів від рефу, звідки такі цифри? 1000вт, 2х конектори живлення, плата нестандартного дизайну з більшою кількістю фаз живлення, карта вже поставила не один рекорд в бенчмарках і випускається з лімітом у 1300 на весь світ. такі речі ніколи не мали і не будуть мати нормальну собівартість. воно завжди непомірно дороге, лімітовна мишка, яка має +300% до ціни тебе не дивує? тут хоча б отримуєш найпродуктивнішу 5090, яка ставить ос рекорди з коробки. просто дивно, що воно так когось піпчить, ну є цяцька поставити у рамочку, наче такого ніколи не було.![]()
![]()
"ЕКСКЛЮЗИВ"
Ось просто до прикладу:
gtx 980 ti price on start 649$
evga gtx 980 ti classified kingpin edition price on start 850$
