Провідні виробники ПК розглядають можливість використання китайських мікросхем пам’яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Провідні виробники ПК розглядають можливість використання китайських мікросхем пам’яті
Також наголошується, що продукти CXMT насамперед будуть використовуватися у ПК і ноутбуках, призначених для китайського ринку. Тобто ймовірність зустріти їх за межами Піднебесної буде невелика.
Lenovo
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Как я уже писал ранее, у нас без проблем можно купить SSD на чипах YMTC с пятилетней гарантией! SSD прям отличные! Так, что пусть быстрее всё сертифицируют, а там уже Джина назад загнать не выйдет!
denon312
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А в чом проблема в використанні китайської оперативки?
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

Я простой рабочий Тарас, город Киев. Жить Украина, устать много налог, мало зарплат, порций рис не хватать, кошка-жены нет. Читать на досуг новости микроэлектроники из газет Жейминь Жибао 中国心。Узнать про китайскую оперативную память и SSD. Стать интерес, как купить оперативная память и SSD в Китай вместо мерзких капиталистических микросхем из Тайвань. Не пытайся меня переубедить. :laugh:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

denon312: 06.02.2026 14:59 А в чом проблема в використанні китайської оперативки?
по перше, вона китайська, а значиить буде китайської якості
по друге, купуючи у них пам"ять ти по суті підтримуєш Китай, майбутнього гіпотетичного ворога
Востаннє редагувалось 06.02.2026 15:07 користувачем KimRomik, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r
УДАР!
denon312
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik
Хочеш сказати що ти нічого не купуєш виготовленого в Китаї? Я в це не вірю.
Всі великі компанії перенесли своє виробництво в азійські країни тим самим зміцнюючи їх економіку. Та ж Індія теж нам не союзник, так само інші азійські країни, окрім Японії та Тайваню звісно.
"Китайська якість" було актуально пару десятків років назад коли комерси скупляли саме дешеве і неякісне і збували задорого.
Mozdev
Member

Повідомлення

denon312: 06.02.2026 14:59 А в чом проблема в використанні китайської оперативки?

Залежність від 1 постачальника(китай), меньша якість, якщо китайці відчують натяк на мономолізм( зі свого боку), то дуже жорсткі контракти із забороною купувати у будь-кого окрім них і різке підвищення цін.
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Оце може бути сюрприз, коли топові виробники ссд і драм відмовлять виробникам споживчої електроніки, а ті щаключать контракти з китайцями з немаленькими штрафами за розрив договорів постачання, а топові виробники почнуть виробляти по контрактам аі гігантів, а останні просто не куплять її, бо лусне бульбашка або відсутність фінансування від держдепу, або неготовність іншої інфраструктури, держпереворот в сша чи війна за філіпіни та тайвань... І будуть вони сидіти з тоннами чіпів, що нікуди не приткнуть, бо ринки втрачені, з боргами та репутаіцєю нижче плінтуса. Життя, воно таке непередбачуване і бентежне...
denon312
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mozdev: 06.02.2026 15:16Залежність від 1 постачальника(китай), меньша якість, якщо китайці відчують натяк на мономолізм( зі свого боку), то дуже жорсткі контракти із забороною купувати у будь-кого окрім них і різке підвищення цін.
В такому випадку великим компаніям мабуть простіше буде створити дочірні компанії які і заключать такі договори без впливу на материнську.
Те що велики виробники зараз повертаються пʼятою точкою до споживачів цілком очікувано буде мати негативні репутаційні втрати.

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
maxud_b
Воно до того все йде, цілком можливо що лусне набагато раніше ніж ми думаємо.
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► Логічно та очікувано, що виробники техніки "не складуть лапки на грудях" в очікуванні, коли головні постачальники наситять ринок ШІ, а будуть башляти за хоч якусь аби робочу "оперативку" навіть сатані з пекла, аби-но лиш той її пропонував. :-/ Знову доведеться "в сортах лайна добре розбиратися", як той казав, щоб не вихопити саму люту паль...
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Тепер побутові кортстувачі відчують всю силу китайської якості та сервісу

Отправлено спустя 3 минуты 2 секунды:
denon312: 06.02.2026 15:15 KimRomik
Хочеш сказати що ти нічого не купуєш виготовленого в Китаї? Я в це не вірю.
Всі великі компанії перенесли своє виробництво в азійські країни тим самим зміцнюючи їх економіку. Та ж Індія теж нам не союзник, так само інші азійські країни, окрім Японії та Тайваню звісно.
"Китайська якість" було актуально пару десятків років назад коли комерси скупляли саме дешеве і неякісне і збували задорого.
Колись люди научаться розрізняти китайських виробників з власним виробництвом та американські ( і тайванські) компанії з перенесеним виробництвом по їхнім же стандартам.
Пс От в Польщі є заводи різних компаній з Азії та Європи від того влни стали польськими? :D Чи може там технології стали польськими? :weep:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Проблема китайців не в якості, а в політиці - вони через постачання своїх виробів/послуг маніпулюють економічно для нечесної конкуренції і повного підкорення, фактично це зашморг.
Недивно якщо вони почнуть постачати чіпи тільки своїм і це призведе до банкрутства і стратегічного знищення/захоплення виробників електроніки заходу.
А коли добиваються свого далі вступають драконівські ціни і умови контрактів.
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

n+gibat[]r: 06.02.2026 15:01Я простой рабочий Тарас, город Киев. Жить Украина, устать много налог, мало зарплат, порций рис не хватать, кошка-жены нет. Читать на досуг новости микроэлектроники из газет Жейминь Жибао 中国心。Узнать про китайскую оперативную память и SSD. Стать интерес, как купить оперативная память и SSD в Китай вместо мерзких капиталистических микросхем из Тайвань. Не пытайся меня переубедить.
Беру тебе на роботу. Будеш писати відгуки на аліекспрес :super:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

ronemun: 06.02.2026 17:02 Проблема китайців не в якості, а в політиці - вони через постачання своїх виробів/послуг маніпулюють економічно для нечесної конкуренції і повного підкорення, фактично це зашморг.
Недивно якщо вони почнуть постачати чіпи тільки своїм і це призведе до банкрутства і стратегічного знищення/захоплення виробників електроніки заходу.
А коли добиваються свого далі вступають драконівські ціни і умови контрактів.
Тобто вони роблять точно те саме, як і всі західні компанії
denon312
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 06.02.2026 16:04Колись люди научаться розрізняти китайських виробників з власним виробництвом та американські ( і тайванські) компанії з перенесеним виробництвом по їхнім же стандартам.
Та вже розрізняють, наприклад якість збірки Тесли в США і Китаї. Можеш пошукати на ютубі огляди.
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

denon312: 06.02.2026 15:15Хочеш сказати що ти нічого не купуєш виготовленого в Китаї? Я в це не вірю.
Из важного и дорогого - ничего не покупаю... мировые бренды сами разбираются где и как производить комплектуху (Тайвань, Таиланд, Вьетнам, Индонезия... )
Rosberg
Member
Аватар користувача
Звідки: Файне місто Тернопіль

Повідомлення

Які є китайські бренди якісної оперативки? Бо я не знаю жодного.

Відправлено через 3 хвилини 16 секунд:
denon312: 06.02.2026 15:15 KimRomik
Хочеш сказати що ти нічого не купуєш виготовленого в Китаї? Я в це не вірю.
Всі великі компанії перенесли своє виробництво в азійські країни тим самим зміцнюючи їх економіку. Та ж Індія теж нам не союзник, так само інші азійські країни, окрім Японії та Тайваню звісно.
"Китайська якість" було актуально пару десятків років назад коли комерси скупляли саме дешеве і неякісне і збували задорого.
Одне - купувати продукцію відомих брендів, чиї заводи в Китаї. Інше - купувати китайські бренди, сумнівної якості, які не перевірені часом.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 06.02.2026 15:04
denon312: 06.02.2026 14:59 А в чом проблема в використанні китайської оперативки?
по перше, вона китайська, а значиить буде китайської якості
по друге, купуючи у них пам"ять ти по суті підтримуєш Китай, майбутнього гіпотетичного ворога
А тепер згадай як файно працювала при тобі ддр5 і про якість вже можна не згадувати :laugh: І це ще досить дорога була, а не бюджетні варіанти.
Kirakishou
Member

Повідомлення

MqM: 06.02.2026 16:04Колись люди научаться розрізняти китайських виробників з власним виробництвом та американські ( і тайванські) компанії з перенесеним виробництвом по їхнім же стандартам.
Більшість населення взагалі нічого не розрізняє і йому відверто плювати. Ви мабуть не знаєте, але більшість населення ходить з китайськими смартфонами, купує одяг китайських брендів – труси, джинси, кросівки, куртки, светри. Купує автомобільну резину, автомобільне скло чисто китайський брендів. Купує китайські роутери (більшість з них чисто китайські бренди), китайські ліхтарики, світильники, безперебійники для роутерів, котлів та комп’ютерів, генератори (навіть якщо там написано, що він виготовлений в Україні). А екофлоу, блюетті та решта зарядних станцій? Почитайте, це все чисто китайські бренди. На 100%. Олівці, ручки, папір, фарби, навіть крейда – все китайське. По комп’ютерам теж можна пройтися: леново, мсі, паліт, інно3д, кінгстон – тобто те, що купує переважна більшість населення. Китайські клавіатури, мишки, килимки для мишок які купують звичайні люди, а не комп'ютерні гіки. Телевізори, монітори. NVR, камери відеоспостереження. Дешеві китайські комп’ютерні корпуси і блоки живлення. Та навіть і не дешеві.
А знаєте, яка найбільша в Україні мережа мультимаркетів непродовольчих товарів? Аврора. Там 99% товарів – чисто китайські бренди.
Наголошую, це все на 100% саме китайські бренди. Не як айфон чи нвідія, а чисто китайські. Я на 100% упевнений, що ви особисто купуєте китайські товари. Чи то плитку, чи сантехніку, чи якийсь герметик, чи цвяхи, чи підшипники, чи якесь силіконове мастило, чи банальну ручку, чи парасольку, чи вентилятор або обігрівач. Не може бути такого, щоб ви ніколи не купували товари чисто китайських брендів.
Питання: то ви вже навчилися розрізняти китайські бренди?
Відповісти