Наступне покоління ігрових відеокарт GeForce RTX може затриматися до 2028 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
dfcz
Member

Повідомлення

item2: 06.02.2026 10:50 2 роки нічого не буде? А це ще один історичний шанс для AMD і Intel надолужити відставання в технологіях і архітектурі (зробити кращі RT, PT блоки), і відбити шматок ринку.
AMD never misses an opportunity to miss an opportunity. Смотрим в реальном времени как довены сидят на попах полтора-два года до релиза 6000 серии RTX, чтобы потом жидко пукнуть с подливой в рейтрейсинге, апскейле, ИИ-функциях и ценах "ну на $100 дешевле чем у конкурента же, ну купите, люди, ну вы шо".
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► Зарано, як на мене, настільки далеко "заглядати" в майбутнє, але поява хоч таких "чуток" в сучасних умовах ШІ-дурдома - хоч так більш-менш дає орієнтир, чого і коли можна сподіватися.
► За ціну, звісно, навіть спробувати подумати боюсь :lol: ...
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

МОНАХ: 06.02.2026 11:32 ► Зарано, як на мене, настільки далеко "заглядати" в майбутнє, але поява хоч таких "чуток" в сучасних умовах ШІ-дурдома - хоч так більш-менш дає орієнтир, чого і коли можна сподіватися.
► За ціну, звісно, навіть спробувати подумати боюсь :lol: ...
Навіть якщо вони таки вийдуть у 2027-му, то стабалізація цін і доступність буде не раніше 2028 року.
WWQ
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Rosberg: 06.02.2026 10:27Ага, в останній лінійці найнижчий приріст між поколіннями.
мало кто прыгает на следующее, обычно как минимум через одно-два... на следующее есть смысл лезть только если с условной 4060 на условную 5080 или около того...
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Не жду ничего хорошего. Бесноватая кожанка,как всегда, что-нибудь отчебучит. :-/
Востаннє редагувалось 06.02.2026 11:53 користувачем Firebrand, всього редагувалось 2 разів.
Rosberg
Member
Аватар користувача
Звідки: Файне місто Тернопіль

Повідомлення

WWQ: 06.02.2026 11:42
Rosberg: 06.02.2026 10:27Ага, в останній лінійці найнижчий приріст між поколіннями.
мало кто прыгает на следующее, обычно как минимум через одно-два... на следующее есть смысл лезть только если с условной 4060 на условную 5080 или около того...
Ну чому ж, 3080 і 4080 був сенс. Так само 3070 і 4070 Ti - взагалі ідеально. А переходити з 40 на 50-ту так, серію сенсу немає.
Востаннє редагувалось 06.02.2026 11:47 користувачем Rosberg, всього редагувалось 1 раз.
xIIImaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

GipeR: 06.02.2026 10:14 с 6000 будет вау эффект
Ага , будет прям вау эффект
спойлер
+15% с 10x генератором :gigi:
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

xIIImaL: 06.02.2026 11:47
GipeR: 06.02.2026 10:14 с 6000 будет вау эффект
Ага , будет прям вау эффект
спойлер
+15% с 10x генератором :gigi:
ну честно сказать с последним DLSS 4.5 картинка стала прям сильно хорошая, в играх одиночных использую MFG x4 легко, даже не заметно, даже в тот же arc riders x2 использовал и тоже норм, не шлейфов не чего.
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

Ektalion: 06.02.2026 11:39 Навіть якщо вони таки вийдуть у 2027-му, то стабалізація цін і доступність буде не раніше 2028 року.
► Само-собою... Десь з пів-року треба буде "моніторитись". Хоча в моєму випадку :gigi: я буду брати за скільки буде і одразу, врахувавши тільки період, потрібний на тест "дитячих болячок".
WWQ: 06.02.2026 11:42 мало кто прыгает на следующее, обычно как минимум через одно-два...
► Я планував брати щось з 4000-ї серії. Але враховуючи на той час невизначеність з новим "компом", в пару до старого і7 3770 - не було особливо сенсу. А коли зібрав нарешті нову збірку, то вже хотілося щось з "суперів" 5000-ї... В кінці-кінців, як казала лисиця про недосяжний для неї виноград: та й так воно там щось ще грається на ФулХД в 30фпс! :gigi:
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

GipeR: 06.02.2026 11:50
xIIImaL: 06.02.2026 11:47

Ага , будет прям вау эффект
спойлер
+15% с 10x генератором :gigi:
ну честно сказать с последним DLSS 4.5 картинка стала прям сильно хорошая, в играх одиночных использую MFG x4 легко, даже не заметно, даже в тот же arc riders x2 использовал и тоже норм, не шлейфов не чего.
Нажаль в багатьох проектах з пересетом М на якості зустрічав флікерінг та овершарп, у сталкері2 взагалі тіні під час дощу як світлофори. Фрейм ген імба для високочастотного монітора, то без питань, хоча з х4 помітний імпут вже але середня системна затримка з ним у алан вейк 2 фул рт тримається у районі 50мс а час рендеру 12мс це якщо тримати у голові що натив фпс 60+
quppeq
Member

Повідомлення

Я так поняв з 3080 з 10 гб врам ще посиджу довго.
З іншої сторони, зараз залізо живе найдовше за весь час. В фулл хд можна і на 1080ті сидіти (якщо дожили)
В мене звісно не 4к, але 3440х1440 мені абсолютно норм
А всякі пресети графіки ультра створені лише для того аби утилізувати існуючу потужність найкращих відеокарт, тому мені і на високих збс
Не бачив геть сенсу купляти якийсь 5080 зараз
Mozdev
Member

Повідомлення

quppeq: 06.02.2026 12:10 Я так поняв з 3080 з 10 гб врам ще посиджу довго.
З іншої сторони, зараз залізо живе найдовше за весь час. В фулл хд можна і на 1080ті сидіти (якщо дожили)
В мене звісно не 4к, але 3440х1440 мені абсолютно норм
А всякі пресети графіки ультра створені лише для того аби утилізувати існуючу потужність найкращих відеокарт, тому мені і на високих збс
Не бачив геть сенсу купляти якийсь 5080 зараз
Моя 1080ті нажаль не дожила до цього дня, а купляти карту початкового рівня за 500+ баксів не маю бажання зовсім.
TheDmytrius
Member

Повідомлення

Ну, AMD, хоч цього разу ти збираєшся нав'язувати конкуренцію?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

man1242: 06.02.2026 11:23 Перший раз чую від тебе тверезу думку :shuffle:
Від тебе на разі жодної :D
Mozdev
Member

Повідомлення

TheDmytrius: 06.02.2026 12:55 Ну, AMD, хоч цього разу ти збираєшся нав'язувати конкуренцію?
Ні, бо у монополістів інщі плани, дотогож ліза та куртка родичі яка конкуренція :gigi:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

покличте того хлопця, який тут нещодавно вираховував дату анонсу нового покоління екстраполюючи графік виходу поколінь geforc'ів до цього :laugh:
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Rosberg: 06.02.2026 10:27
GipeR: 06.02.2026 10:14 Ну это ожидаемо, карты получились отличные, 3 года между поколениями прям удобно, рынок насытится, выйдут новые движки более требовательные и скорее всего с 6000 будет вау эффект
Ага, в останній лінійці найнижчий приріст між поколіннями.
Таке вже бувало в часи geforce gtx 400/500 (Fermi), там навіть архітектура не мінялась, gtx 560, в середньому, була ~на 25-30% швидша за 460ту, а 570 за 470 приблизно на ті ж відсотки. Так само як зараз співвідносяться 5060/4060 та 5070/4070.
спойлер
Plush_Dragon
Member

Повідомлення

item2: 06.02.2026 10:50 2 роки нічого не буде? А це ще один історичний шанс для AMD і Intel надолужити відставання в технологіях і архітектурі (зробити кращі RT, PT блоки), і відбити шматок ринку.
А Інтелу та амуде пам'ять інопланетяни давати будуть?
Вся ж проблема в тому що пам'яті нема, або вона настільки дорого коштує, що випуск нових карт не має сенсу. Ось ти хіба будеш купляти умовну RTX 6060ti чи RX 1060 XT за 1500 баксів?
Доречі, амуде в цьому місяці знов, вже вдруге піднімає ціни на свої вже існуючи відеокарти. Ніхто в таких умовах не буде робити нові лінійки.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

GipeR: 06.02.2026 10:14 Ну это ожидаемо, карты получились отличные, 3 года между поколениями прям удобно, рынок насытится, выйдут новые движки более требовательные и скорее всего с 6000 будет вау эффект
Хуанг уже ж прямым текстом сказал, что 5090 является апогейем производительности классического рендера. Дальше будет упор только на алгоритмы нейронки. Ну разве что если ты это и имел ввиду, то тогда ладно
Plush_Dragon
Member

Повідомлення

TheDmytrius: 06.02.2026 12:55 Ну, AMD, хоч цього разу ти збираєшся нав'язувати конкуренцію?
Якщо до цього не робила ніколи конкуренції, то чому зараз має це робити?
Відповісти