Новини
Останні статті і огляди
У Німеччині відзначають зниження темпів росту цін на оперативну пам’ять DDR5
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Предлагаю обсудить У Німеччині відзначають зниження темпів росту цін на оперативну пам’ять DDR5
Хіба є сенс підвищувати ціни на те що вже не купують.
Хіба є сенс підвищувати ціни на те що вже не купують.
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
Devijack
Якби не купували - ціни далі не росли б.
Якби не купували - ціни далі не росли б.
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Таки точно оперативна коррекція "малюється"; з-опалу "нафігачили-дофіга" - тепер "втирають піт з чола" і потроху "озираються", "щупаючи землю під ногами" - чи ще геть не "відірвалися"... Далі - вже більш спокійно та виважено,
з "подвійною мотивацією"...
-
KimRomik
Member
tablestikus
Якби ціни росли, люди не купували б
Якби ціни росли, люди не купували б
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
якщо по тій табличці, то у наз зараз грудневі ціни, ще вчора 96 гіг 6400 сл32 були 44к, сьогодні вже 48
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
Але схоже бажаючі купити за любу ціну ще не закінчилися.
-
doc-oc
Member
Желаю просто всем причастным к росту цен, без вазелина пихать оперативу в свои жадные задницы 
-
unlnu
Member
тобто за січень 2026 частка щасливих власників памяті збільшилась не зважаючи на х3-4 від червня 2025... бідні пересічні геймери, казали вони... страждають і не можуть собі дозволити... ага. саме через відсутність бойкоту на нас чекає ще х2 до нинішніх цін у 2026 році.Valve опублікувала чергову статистику апаратного та програмного забезпечення користувачів Steam. Серед цікавих змін у січні 2026 року варто відзначити, що навіть попри дефіцит, частка користувачів із 32 ГБ оперативної пам'яті зросла на 1,45%.
Якщо дивитися на загальну картину, частка користувачів із 32 ГБ оперативної пам'яті зросла до 38,02%. Найпопулярнішою залишається конфігурація з 16 ГБ ОЗП – 40,24%, проте її перевага скоротилася до 2%. Невеликий приріст спостерігається також у систем із 64 ГБ ОЗП – на 0,04%.
Продовжуючи тему пам'яті, варто відзначити, що кількість гравців зі сховищем понад 1 ТБ також зростає. У січні частка систем із такою опцією збільшилася на 1,81%, тоді як жодна інша конфігурація сховища приросту не показала.
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
ну то таке, вони ж не кажуть якої саме 32 гіги, може там ддр3, якої в мене було стільки з часів 2600к
-
Creature4O
Member
Панове забули про тих людей, хто взагаллі не в темі заліза і цін. Про тих котрим коли потрібен новий ПК або запчастина, просто йдуть і купують по тим цінам які є. І таких людей сильно більше ніж таких які сидять по форумах. Тому люди будуть купувати активно ще деякий час, а потім просто по інерції, бо завжди знайдеться той кому потрібно тут і зараз.
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Когда смотришь на такое пи
с ценами и наличием. Понемногу начинаешь верить в бредни адептов мертвого ПК гейминга.
-
Robostyle
Member
Когда оно не на 50%, а в 8 раз, даже такие как ты описал задаются вопросами.Creature4O: ↑ 03.02.2026 18:33 Панове забули про тих людей, хто взагаллі не в темі заліза і цін. Про тих котрим коли потрібен новий ПК або запчастина, просто йдуть і купують по тим цінам які є. І таких людей сильно більше ніж таких які сидять по форумах. Тому люди будуть купувати активно ще деякий час, а потім просто по інерції, бо завжди знайдеться той кому потрібно тут і зараз.
-
dreikk91
Member
- Звідки: UA; Lviv
Росли б
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
dreikk91
Та судячи з новини ріст все ще є, хоч і не такий як був.
Та судячи з новини ріст все ще є, хоч і не такий як був.
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Добре тим хто вже має актуальну систему і може спокійно пересидіти бурю, без зайвого стресу.
-
VovaII
Member
Vpupkin
А як світла нема і у провайдера обладнання погоріло?
Виробники памʼяті заробляють на ШІ і на користувачах. — От і вирівнюють заробітки, орієнтуючись на те, де вигідніше.
Як довго це зростатиме? Ну, наприклад поки у інвесторів в ШІ, гроші не скінчаться. — Не всі ж в ШІ інвестують. Є ще багато куди.
А як світла нема і у провайдера обладнання погоріло?
Виробники памʼяті заробляють на ШІ і на користувачах. — От і вирівнюють заробітки, орієнтуючись на те, де вигідніше.
Як довго це зростатиме? Ну, наприклад поки у інвесторів в ШІ, гроші не скінчаться. — Не всі ж в ШІ інвестують. Є ще багато куди.
-
dreikk91
Member
- Звідки: UA; Lviv
Поки хайп продавці можуть задирати ціни незалежно від попиту. Кожен хоче якомога більше скористатись з ситуації. Навіть якщо не вдасться продати все по завищеним в 5 раз цінам, можна буде продати по звичайним пізніше, все одно буде прибуток
-
SaratRich
Junior
Кажуть, що ріст ШІ досягнув свого піку. В Oracle великі проблеми. Нема Oracle - нема Open AI 
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Колись люди слідкувати за цінами на золото, цінні папери, та хоча би за цінами нафту, а тепер ми слідкуємо за коливаннями ціни на оперативку)))