Дякую!zalizo_org: ↑ 03.02.2026 01:38Топово затарив!Gil_gamesh: ↑ 02.02.2026 19:52купував комплект z690 + 64гб ддр4 за 150$![]()
Затарювався в кінці 24 року. Спочатку думав на AM5, aле я люблю цікаві материнки, а в мій бюджет помістилось би тільки щось b650 найпростіше.
Я почав дивитись ціни, і побачив, що в Америці навіть хороші 64Gb кіти DDR4 коштували по 80$ нові в магазині, а по акціях навіть дешевше. І на ібеї їх було повно, бо люди пересідали на x3d AM5. І продавали їх разом з цікавими платами 1700. То я так і купив свій комплект) Довольний, як слон!