Новини
Останні статті і огляди
Користувач зіткнувся з якісною підробкою накопичувача Samsung 990 PRO, який працював зі швидкістю 20 МБ/с
-
Breathtaking
Junior
Пропоную обговорити Користувач зіткнувся з якісною підробкою накопичувача Samsung 990 PRO, який працював зі швидкістю 20 МБ/с
Перед полномасштабкой заказал 970 ево на десктоп себе. До сих пор в ноуте работает.
Перед полномасштабкой заказал 970 ево на десктоп себе. До сих пор в ноуте работает.
-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
Ну хоть продавец попался совестливый
-
den888
Member
В «розетка» перед новим роком купив 980pro 2tb за 8к здається. В точці видачі покрутив, коробка запечатана, ну ок (продавець безпосередньо розетка, шо там перевіряти). Samsung magician виявила, що контрафакт. Коли дістав старий 1tb, поклав поруч, то різниця стала явною. Здав в магазин, швидкості не перевіряв, по фотках знайшов, що це «перемаркований» дешманський ssd на чіпі silicon motion лохматих років. Гроші повернули десь за тиждень жодних пояснень вибачень, просто повернення коштів. Звʼязувався з Samsung Україна, щоб вони відреагували, зняли з маркетплейсів «офіційний продавець» у розетка та написали заяву на розетка по ст 229, як власник марки, заморозились. Потім дивився коментарі під товаром, ще 3-4 чоловіки скаржилися, що продали їм контрафакт.
А іще факт, в Samsung Україна, мені сказали, що офіційно ssd вони в Україну не поставляють з 24.02.22. На моє питання, а як і що продається в магазинах, вони знову випали на мороз і ще раз сказали, що офіційно в Україну ssd саме вони, як офіційний представник не завозять. Іншу побутову техніку так, але не ssd
А іще факт, в Samsung Україна, мені сказали, що офіційно ssd вони в Україну не поставляють з 24.02.22. На моє питання, а як і що продається в магазинах, вони знову випали на мороз і ще раз сказали, що офіційно в Україну ssd саме вони, як офіційний представник не завозять. Іншу побутову техніку так, але не ssd
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
Втходить що
Усі диски Samsung, що зараз є в магазинах — це «паралельний імпорт» або просто ввезені різними компаніями партії з інших ринків (Польща, ОАЕ, Китай).
Оскільки офіційного каналу постачання від виробника безпосередньо немає, контроль ланцюжка поставок слабшає. Навіть великий ритейлер може випадково (або через недбалість менеджерів із закупівель) закупити партію у посередника, який змішав оригінал із якісним контрафактом.
Усі диски Samsung, що зараз є в магазинах — це «паралельний імпорт» або просто ввезені різними компаніями партії з інших ринків (Польща, ОАЕ, Китай).
Оскільки офіційного каналу постачання від виробника безпосередньо немає, контроль ланцюжка поставок слабшає. Навіть великий ритейлер може випадково (або через недбалість менеджерів із закупівель) закупити партію у посередника, який змішав оригінал із якісним контрафактом.
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Пару місяців тому друг взяв на Розетці(саме у продавця Rozetka) 980 Pro 2Tb - теж підробку, трохи інші шрифти на етикетці та вдвічі-втричі менші швидкості від заявлених. Місяць мурижили і замінили на 990 Pro.
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
►...великого індійського дистриб’ютора...
► А якщо серйозно, то дуже погано, коли отакі ситуації трапляються, як вище описали камради, а місцеві самсунги тільки "морду цеглиною викладають" (коли встановлював собі драйвер і цей самий "магікан", то теж щось випитувалось про те, в якій зоні я знаходжусь, щоб таке встановлювати).
-
aaleksandrenko
Member
- Звідки: Житомир
На вигляд тільки етикетка скопійована. Самі компоненти на платі виглядають зовсім не так
-
Ektalion
Member
Дивно, купляв там у червні. 980 вже не було.Telcontar: ↑ 03.02.2026 10:55 Пару місяців тому друг взяв на Розетці(саме у продавця Rozetka) 980 Pro 2Tb - теж підробку, трохи інші шрифти на етикетці та вдвічі-втричі менші швидкості від заявлених. Місяць мурижили і замінили на 990 Pro.
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Типова індійська історія, тільки танців немає
-
Troya
Junior
- Звідки: Київ
Справжній Samsung колись брав тут ,Ще декілька років тому , при адекватних цінах .Там і знижки діяли і тд .Ввозив через міст шопінг за 5 днів приходило колись.Але зараз вже потрапляє під мито , то можна лише через знайомих щоб ті отримали відкрили та передали бусом ) . Бо підроблють самсунг ще з саташних версій .Можливо колись і у нас самсунг буде працювати як у світі . Як на мене ,якщо нема можливості , то не дивлячись що гарний ссд , краще вибрати щось другої фірми щоб уникнути підробку.
-
yurius_r
Member
Ну 20МБ/с і якісна? Ну таке 
-
Sanьka
Member
Саме гірше, що розетка не купує малими партіями, а значить там сотні або тисячі подібних.den888: ↑ 03.02.2026 10:18. Здав в магазин, швидкості не перевіряв, по фотках знайшов, що це «перемаркований» дешманський ssd на чіпі silicon motion лохматих років.
І розраховано, що пересічний не зрозуміє бо в рядових задачах різницю важко побачити.
-
evenmore
Member
- Звідки: Киев
>>качественная подделка
Качественных не существует, мороки много.
Достаточно сравнить расположение smd на диске и буквально на коробке от диска, чтоб понять оригинал ли это.
Качественных не существует, мороки много.
Достаточно сравнить расположение smd на диске и буквально на коробке от диска, чтоб понять оригинал ли это.
-
Sanьka
Member
Напевно малось на увазі, що на принтері, яким друкують наліпки, увімкнули режим "якісний друк"evenmore: ↑ 04.02.2026 07:51>>качественная подделка
-
longaro
Member
Ну так Ссд ж , М2 ж , 2Тб же , роботает ... че нинравится-то 