Новини
Останні статті і огляди
У статистиці Steam уперше з’явилася відеокарта AMD RDNA 4‑го покоління
-
MC Esdabes
Junior
- Звідки: Плесецьке
Я думав що першими з'являться у цій статистиці Steam 9060 XT 16GB або 9070 XT 
-
phobosse
Member
- Звідки: Kyiv
думав, що я унікальний, а нас аж 0.16% 
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
phobosse
Не серед 0.16% втикнули таку карту в китай матиринку-мутант мало хто додумався
Не серед 0.16% втикнули таку карту в китай матиринку-мутант мало хто додумався
-
IronWithin
Member
Вибірка вогонь, «я та пара хлопців»Polaris: ↑ 02.02.2026 17:06 Enjthesilence
Я купив, і знаю деяких людей які купили через це Nvidia. Хоча в ігрових сценаріях немаю нічого проти AMD, у них там все чудово
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
IronWithin
де в них проблем?
де в них проблем?
-
erkins007
Member
Потому что люди же не идиоты. Они прекрасно видят и уровень технологий и уровень их имплементации играх и уровень и длительность поддержки.Enjthesilence: ↑ 02.02.2026 16:58як на мене, маркетинг блеквелів в суху програв рдна4, коли кожен блогер розповідав, яке нвідія випустила лайно, як всі верещали, коли побачили мсрп на нове покоління червоних, що нарешті з'явився нормальний апскейлер у червоних і тд, але ж вийшло що вийшло)
поки радеон не зробить аналог своїх райзенів, х3д кеш, одна материнка на декілька поколінь, подібного рівня речі тільки для гпу, вони й далі будуть сидіти з мізером, копіюючи технології конкурента
0.16% фанатиков нашлось и на этом все.
Отправлено спустя 1 минуту 57 секунд:
Что вы понимаете под проблемами? Могут ли карты амд запускать игры? Да, могут.Polaris: ↑ 02.02.2026 17:44де в них проблем?
Будут ли они это делать лучше карт Нвидиа? Нет.
-
Piter Cantrope
Member
- Звідки: Калуш
Завтра буде квартальний звіт AMD. Подивимось який у них дохід в ігровому секторі, до якого вони відносять ці відеокарти.
Мені здається, що їх передусім цікавить дохід, а не відсоток у Steam.
Мені здається, що їх передусім цікавить дохід, а не відсоток у Steam.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Polaris: ↑ 02.02.2026 17:02 Enjthesilence
Статитистика стім думаю враховує всі компьютери де встановлений клієнт, а не тільки ті де тільки граються в іграшки
Ті що праюцють зпро яких спеціалістів і cuda йде мова?
✔︎ Глибоке навчання та AI: TensorFlow, PyTorch, JAX
✔︎ 3D-графіка / відео: Blender (Cycles/OptiX), Adobe Premiere/After Effects, Octane Render
✔︎ Чисельні/наукові бібліотеки: CuPy, ArrayFire
✔︎ Професійні рендерери та інші системи з CUDA-оптимізацією
-
erkins007
Member
У них в игровом секторе основной доход формируют чипы для консолейPiter Cantrope: ↑ 02.02.2026 18:41ігровому секторі, до якого вони відносять ці відеокарти.
Мені здається, що їх передусім цікавить дохід, а не відсоток у Steam.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Нічого окрім шаленого успішного успіху там бути і не може, бо якщо буде не рентабельно закриють підрозділ або заморозять, а людей що залишатся відправлять на галери софт під ші полірувати.Piter Cantrope: ↑ 02.02.2026 18:41 Завтра буде квартальний звіт AMD. Подивимось який у них дохід в ігровому секторі, до якого вони відносять ці відеокарти.
Мені здається, що їх передусім цікавить дохід, а не відсоток у Steam.
-
Gil_gamesh
Junior
І я також доклався до тієї статистики
Страшно подумати, купував комплект z690 + 64гб ддр4 за 150$, зараз сама лише оперативка коштує 2x, якщо не більше.
9070 теж додала в ціні добряче. І, судячи з усього, буде тільки дорожчати.
Страшно подумати, купував комплект z690 + 64гб ддр4 за 150$, зараз сама лише оперативка коштує 2x, якщо не більше.
9070 теж додала в ціні добряче. І, судячи з усього, буде тільки дорожчати.
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
Якби не були б ідіотами, Епл би не витрачав майже 2 мільярди доларів на маркетинг. Юрчик в сусідній темі дуже гарний приклад.erkins007: ↑ 02.02.2026 18:20Потому что люди же не идиоты.
-
KepleR
Member
Так 90% стима сидит на мусоре по типа 1660bes: ↑ 02.02.2026 16:39 вообще довольно странно было отказываться от выпуска топов и говорить что все силы пойдет средний сегмент - что бы завладеть 0,16% стима спустя год после релиза
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
erkins007
Срочно нужен дебильный комментарий в стиле "никто из разработчиков не будет внедрять fsr 4 ради 0.16% рынка". Странно что такого еще нет.
Срочно нужен дебильный комментарий в стиле "никто из разработчиков не будет внедрять fsr 4 ради 0.16% рынка". Странно что такого еще нет.
-
erkins007
Member
vsx
Ага, а вода мокрая. Зачем напоминать об очевидном? Вот она мизерная доля рынка и вот оно черепашье внедрение технологий у АМД. Выводы все сами уже давным давно сделали. Именно поэтому там и жалкие 0.16%
Ага, а вода мокрая. Зачем напоминать об очевидном? Вот она мизерная доля рынка и вот оно черепашье внедрение технологий у АМД. Выводы все сами уже давным давно сделали. Именно поэтому там и жалкие 0.16%
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
ну это понятно что 90% но есть еще те 10% которые сидят на конкурентах типа 5070 2,87%, 5060 2,5% и 5070ti 1,5 %KepleR: ↑ 02.02.2026 21:15Так 90% стима сидит на мусоре по типа 1660bes: ↑ 02.02.2026 16:39 вообще довольно странно было отказываться от выпуска топов и говорить что все силы пойдет средний сегмент - что бы завладеть 0,16% стима спустя год после релиза
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Як подивитися. Карти нормальні, і технології нормальні, а з їх поєднанням та підтримкою - проблеми.Polaris: ↑ 02.02.2026 17:06Хоча в ігрових сценаріях немаю нічого проти AMD, у них там все чудово
Розробникам ігор було цікаво вводити ФСР2, яку, попри недоліки, підтримували консолі і практично будь-які карти.
А коли почали розділяти версії і не дали підтримку ФСР4 абсолютній більшості продуктів - якось не дуже.
І в результаті у минулорічному тріумфанті - експедиції33, є ДЛСС, є ХеСС, але немає ФСР. Ніякого.
-
Enjthesilence
Member
5070 2.87%KepleR: ↑ 02.02.2026 21:15Так 90% стима сидит на мусоре по типа 1660bes: ↑ 02.02.2026 16:39 вообще довольно странно было отказываться от выпуска топов и говорить что все силы пойдет средний сегмент - что бы завладеть 0,16% стима спустя год после релиза
5060 2.50%
5060 Ti 1.57%
5070 Ti 1.50%
5080 1.25%
RX 9070 0.16%
це фіаско для всіх
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Конкретно с FSR4 была интересная история. По какой то причине AMD разрешали интегрировать FSR4 в игры ТОЛЬКО если написать им, попросив плагин, подписать NDA и согласиться быть 'партнером' AMD. И вот только совсем недавно эта ситуация изменилась и теперь такой духотой не нужно заниматься.waryag: ↑ 02.02.2026 23:45не дали підтримку ФСР4 абсолютній більшості продуктів - якось не дуже.
https://www.reddit.com/r/radeon/comment ... y_and_nda/
По крайней мере FSR4 - есть, его в патче добавили, когда уже вышеупомянутая ситуация решилась в пользу разработчиков...waryag: ↑ 02.02.2026 23:45експедиції33, є ДЛСС, є ХеСС, але немає ФСР. Ніякого.
https://store.steampowered.com/news/app ... 7311596633
Added FSR 4 support, including AMD temporal upscaling for sharper visuals and Frame Generation for smoother gameplay on compatible GPUs
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
не знаю на скільки то правда але чув напів анекдотичні стредження шо власникам рдна4 стім не шле опитуванняEnjthesilence: ↑ 03.02.2026 00:035070 2.87%
5060 2.50%
5060 Ti 1.57%
5070 Ti 1.50%
5080 1.25%
RX 9070 0.16%![]()
та навіть 5090 більше 0.39%
це фіаско для всіх
але то таке казав якийсь дядечка здається з сапфіру на якомусь подкасті, чи то hardware unboxed чи ще десь і враження було шо він трохи
Відправлено через 3 хвилини 13 секунд:
https://www.reddit.com/r/radeon/comment ... am_survey/