Дженсен Хуанг вважає, що TSMC потрібно подвоїти виробництво протягом десятиліття через бум ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
yurius_r
Member

Повідомлення

Йому потрібна не куртка, а костюм Captain Obvious. Наступна новина буде про виробників пам'яті, що Хуанг наказав їм потроїти виробництво
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Це означає, що NVIDIA розраховує на тривале продовження буму ШІ.
В Ковід виробники велосипедів теж малювали графіки продажів з подвоєнням щороку. Але щось пішло не так і більшість нових виробників збанкрутували.

Звичайно, АІ це зовсім інше і не можна отак порівнювати.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Я бы внимательно слушал этого деда. 10 лет назад что говорил
«Гонка за искусственный интеллект уже началась, — говорит Дженсен Хуанг (Jen-Hsun Huang), соучредитель и генеральный директор NVIDIA. — Сегодня машинное обучение, несомненно, является одной из важнейших областей развития вычислений, о чем бы ни шла речь — о ПК, Интернете или "облаках". Революционные изменения уже коснулись ряда облачных сервисов, автомобильной отрасли и здравоохранения».
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 11/116960/
dead_rat: 02.02.2026 09:24В Ковід виробники велосипедів теж малювали графіки продажів з подвоєнням щороку
когда всех закрыли по хатам ? продажи великов ? рили ? :lol:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Нет конечно, безумие должно быть безумным. :lol:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

nochnik89: 02.02.2026 09:32
dead_rat: 02.02.2026 09:24В Ковід виробники велосипедів теж малювали графіки продажів з подвоєнням щороку
когда всех закрыли по хатам ? продажи великов ? рили ? :lol:
Тут вам має бути соромно. Саме так, злетіли продажі велосипедів, виробники розпродали всі гнилі запаси і билися як скажені хто зможе більше заказати в Китаї, а ціни злітали як зараз на оперативку, шоссерів до 3к$ не було взагалі, а хоч вибір розмірів був в категорії 5к+.
В веломагазинах типу Stadler були абсолютно пусті полки. Я свій старий вел тоді продав дорожче ніж купував.
спойлер


KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а сам від власного розбагатіння не лопнеш, Хуанге?)
hohlid19
Member

Повідомлення

Ого, капитан очевидность. Он помещения и станки же сам даст, ведь так?
coffeeman
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

TSMC збільшить виробництво, а Хуанг буде крапельками ринок насичувати. Nvidia потрібен конкурент, який заповнить ринок знизу. І коли цей новий виробник навчиться - можна буде видавити Nvidia з верхнього сегмента.

На цю роль підходять китайці, або японці з Rapidus. Надія є, але така собі...
Diesel
Junior
Звідки: Рівне

Повідомлення

Це Хуанг зламався несіть іншого)))
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

dead_rat: 02.02.2026 09:24
Це означає, що NVIDIA розраховує на тривале продовження буму ШІ.
В Ковід виробники велосипедів теж малювали графіки продажів з подвоєнням щороку. Але щось пішло не так і більшість нових виробників збанкрутували.

Звичайно, АІ це зовсім інше і не можна отак порівнювати.
Тре тортами закупитись...
спойлер
Зображення
Відповісти