В Європі остання партія GeForce RTX 5090 Founders Edition була розпродана за лічені хвилини

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 02.02.2026 00:22А як ти знатимеш, коли ці хвилини почалися? Чи ти що 10хв щодня перевіряєш сайт НВ?
Написать бота который будет проверять наличие это дело десяти минут
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

У мене є трекер на Best Buy та на nvidia marketplace. Так от - алерти на Best Buy не встигають відкриватися - усе уходить за лічені секунди (ботам, звісно ж). На маркетплейсі останній раз я пробув у черзі півтори години, починаючи з номера десь з 26К - без шансів.

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
erkins007: 02.02.2026 00:39
dead_rat: 02.02.2026 00:22А як ти знатимеш, коли ці хвилини почалися? Чи ти що 10хв щодня перевіряєш сайт НВ?
Написать бота который будет проверять наличие это дело десяти минут
Ну, наприклад, Best Buy просто так сторінку не віддає - потрібен API key, за гроші :D
WWQ
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Hells Angels: 01.02.2026 19:01купити майже нереально, хіба що хтось зробить бота котрий буде контролювати наявність та в потрібен момент зробить викуп карт(и).
Давно уже этим все не занимаюсь, но раньше на силениуме можно было подобный макрос сверстать за минуты 2... и ничего писать там не надо, тупо используя курсор и штатный gui... возможно сейчас есть инструменты и по удобней.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ronemun: 01.02.2026 20:211 GB gddr7 коштує 35 дол (див. стовтець про CPX, тобто 1100 доларів за 32 ГБ, і це при старих цінах.
Якщо б це було правдою 5060ті16 не вийшла би за 500 баксів. :-/

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
ronemun: 01.02.2026 20:21Саме тому АМД відмовилась виробляти вже готовий розроблений 9080, в 2 рази сильніший чіп за 9070, теж на 512 біт і 32 Гбайт, і то він займав би <700мм2, а був би на рівні 5090.
АМД не змогла б продавати його так дорого. І взагалі, вона згорнула рдна4 до мінімуму.
yurius_r
Member

Повідомлення

Ванную, що там було три карти - по одній кожної моделі
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

waryag
Змогли, та навіть збирались, чіп спроєктовано було на 7936+ шейдерів, і саме тому вони нарешті узялись по людські робити ПЗ для застосунків (а не через Ікспєрдів), і на етапі вже коли були готові печатні плати все зупинилось.
Та навіть рухатись у аналог Куди трохи почались ще на весні, а потім - все відбій та Галя у нас відміна.

Чому? А от тут питання так, на мій погляд - все тому що Ліза любить вуйка, Ліза і зупинила.
А умовна 9080 та 9090 би чудово продавалась за 1200+ та 1500+ як показує новина.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Аціо: 02.02.2026 10:08Змогли, та навіть збирались, чіп спроєктовано було на 7936+ шейдерів, і саме тому вони нарешті узялись по людські робити ПЗ для застосунків (а не через Ікспєрдів), і на етапі вже коли були готові печатні плати все зупинилось.
Та навіть рухатись у аналог Куди трохи почались ще на весні, а потім - все відбій та Галя у нас відміна.
Чип недобрав продуктивності або/та вирішили вкладатися в наступне покоління.
Навіть найбільш цікаві мобільні версії та райзен АІ макс рдна4 не з'явилися, хоча там було потрібно мінімум рухів і є великий попит.

А ще це значить, що обмежену 9000 серію не будуть довго підтримувати.
Аціо: 02.02.2026 10:08Чому? А от тут питання так, на мій погляд - все тому що Ліза любить вуйка, Ліза і зупинила.
А умовна 9080 та 9090 би чудово продавалась за 1200+ та 1500+ як показує новина.
Новина нічого не показує. 1200-1500 це не зовсім та ціна, за якою вигідно продавати умовну 9070х2 в умовах ШІ буму.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

waryag
Трохи вас скорегую у відповідь
- 1 Навмисно застопорили, адже племінниця завжди дасть фору любому вуйко.

- 2 Не зовсім так, але мали значну перевагу у вартості закупівлі пам'яті і могли саме зіграти на фоні,
але вуйко важливіше для Лізи.

Замислитесь як не прикрито вони паляться, це мені нагадує як типу анти-нацисти з РФ приїхавши до передмістя Мелітополя, зіганувши розповіли що вони проти чор**жопих, во славу білої раси вбити усіх чорнож**их приїхали! - Адже вони анти-нацисти зік..... І рука до сонця.
Відповісти