У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

dead_rat
Так вони розділили порш, тоді продали автовиробника та купили ваг. Але акцій, які дають право ухвалювати рішення порш се має 53 чи 57. Там не всі рівні, вони хитро влаштувались.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Джон_Иваныч: 30.01.2026 16:45
kairo: 30.01.2026 14:08
Трохи, це майже 40%.
ASUS RTX 5060 8GB Prime OC - 19т.
ASUS PRIME-RX9060XT-O16G - 26т.
Не поняв приколу порівняння звичайної 5060 з 9060ХТ, коли остання конкурент 5060ti
і ціна (по тому ж хотлайну чи pn) на 5060ti 8gb стартує десь з ~19-20тис. грн, а на 9060хт 16gb(!) з ~21-22, тож біля 50$ різниця
5060ti на 5% продуктивніша за 9060ХТ. Навіть якщо порівнювати ці дві карти, треба брати не дно хотлайну, де в половині випадків скажуть, що саме цю карту продали і є краща за +3000 грн і ще треба 3% комісії зверху і гарантія 14 днів. Треба порівнювати дві аналогічних пропозиції в притомних магазинах і дивитися різницю. Імхо, між 5060 8ГБ та 9060ХТ 16ГБ, краще взяти першу. Між 5060 Ті 8ГБ та 9060ХТ 16ГБ, другу.

Відправлено через 39 секунд:
Геральт: 30.01.2026 16:42Бо за ту ж швидкодію просять лише на 30-50% меншу ціну.
Приклади надавати ми звичайно не будемо)

Відправлено через 5 хвилин 9 секунд:
Геральт: 30.01.2026 17:11а FHD і 7800 в нативі вивезе
Відкрив Мафію для цікавості, яка як казав пан Геральт "літає", 7800XT не може видати 60 ФПС в 1080р.
спойлер
Зображення
Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
dead_rat: 30.01.2026 17:03Це Фольксваген купив половину європейського автопрому, а не Порш
Навпаки.
"Volkswagen AG, or Volkswagen Group, is a German multinational conglomerate automotive manufacturer headquartered in Wolfsburg, Lower Saxony, Germany. Since the late 2000s, it has been a publicly traded family business owned by Porsche SE, which in turn is half-owned but fully controlled by the Austrian-German Porsche and Piëch family."
Востаннє редагувалось 30.01.2026 18:33 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Це ще не все.
На мою думку нас ще чекають часи, коли будуть випускать варіанти "SE" та "LE" з GDDR5 в кращому випадку GDDR6 тільки з меншим об'ємом. :horror:
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

kairo: 30.01.2026 18:12 Відкрив Мафію для цікавості, яка як казав пан Геральт "літає", 7800XT не може видати 60 ФПС в 1080р.
спойлер
Зображення
Хм, цікава табличка. Як тоді моя 4070 видавала в цій Мафії 60-90 кадрів, з рідкими просадками? 1080р, ультра. І це з процом, який не розкриває її на 100%.
Враження, наче тестувальники вставили в рейтинг найнижчий спійманий ФПС, а не середній.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

AlexWest: 30.01.2026 18:34. Як тоді моя 4070 видавала в цій Мафії 60-90 кадрів, з рідкими просадками? Враження, наче тестувальники вставили в рейтинг найнижчий спійманий ФПС, а не середній.
1080p Epic - 49 FPS. 1% Low - 36 FPS.
спойлер
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

kairo
. 5060ti на 5% продуктивніша за 9060ХТ
Вот это, железобетонный аргумент. :lol:

Где там,эти ваши 5%? В 1.5 игре? :lol:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

лоу-мідл сегменти у топах продажу, яка дивина ніколи ж такого не було.
8гб для фулл хд - спокійно, для 2к - у 95% так само спокійно, є пару проектів де можуть виникнути проблеми, але там скоріше продуктивності самого чіпа вже не вистачить, до тих самих проблем через врам.
12гб для 2к - спокійно взагалі, а хто там заїкається за 4к, ну 5060ті з 16гб не стає автоматично картою для 4к, так це не працює.
у мене була 3080 на 10гб, на 2к абсолютно жодних проблем, єдина гра де був нюанс "Індіана" і то щоб була проблема, треба було ставити налаштування з якими в мене фпс падав нижче 60, тобто навмисно забити буфер врам, аби було)) з реальними налаштуваннями графіки щоб було 90фпс+, це мій мінімум для комфортної гри, жодних проблем з врамою у 2к на 2025 рік не зустрічав
Востаннє редагувалось 30.01.2026 19:22 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

З приводу Мафія.
Очікування:
спойлер
Зображення
Реальність:
https://fex.net/uk/s/6svbood
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Firebrand: 30.01.2026 19:10Где там,эти ваши 5%? В 1.5 игре?
спойлер
Screenshot_20260130_192300_Chrome.jpg
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 30.01.2026 19:21 З приводу Мафія.
Очікування:
спойлер
Зображення
Реальність:
https://fex.net/uk/s/6svbood
і що тут всі мали побачити? що у текапверап пресет "епік" а у тебе половина налаштувань "середні?" ти хочаб аналогічні налаштування постав, а потім щось порівнюй :rotate:
тср замість фср і все інше у "епік", і карта у тесті в стоці, без андервольту\ос. жесть оверклокери пішли, це же треба
Вкладення
5555.png
5556.png
Востаннє редагувалось 30.01.2026 19:37 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 2 разів.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Геральт: 30.01.2026 19:21 З приводу Мафія.
Очікування:
спойлер
Зображення
Реальність:
https://fex.net/uk/s/6svbood
Ті самі 50 FPS в 1440р на 9070ХТ, що і в TPU. Хтось тут хитрує.
спойлер
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

kairo
Я тоже могу дать скриншотик из этого сайта, но дал видео с ютуба,с конкретными примерами. Спрашиааю еще раз, те относительные 5% и есть железобетонный аргумент к покупке 5060ти? :gigi:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Firebrand: 30.01.2026 19:37Спрашиааю еще раз, те относительные 5% и есть железобетонный аргумент к покупке 5060ти?
Я вище чорним по білому написав, що між 5060 Ті 8ГБ та 9060ХТ 16ГБ краще взяти останню.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

kairo
Это понятно, просто я привел пример, когда у обеих карт 16гб. ;)
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vsx: 30.01.2026 15:29 В первые месяцы она была по заоблачным ценам 50+. Потом опустилась до 40+. Это 1000$ и более, никаких 800 она не стоила.
Я говорю за глобальный рынок, а не наших барыг.
Востаннє редагувалось 30.01.2026 20:33 користувачем erkins007, всього редагувалось 1 раз.
FastBullet
Member

Повідомлення

Liam: 30.01.2026 14:45 FastBullet

Шановний, думкою богатієте?

В одному з постів (десь навесні минулого року, точно не пам'ятаю) про вихід карт з 8 Gb, я написав, що виробник не дурний та якщо випускає на ринок такі карти - хтось їх купувати буде. Отримав купу мінусів та гегів, мов карти лайно, ніхто не купить, у Хуанга деменція!

Аж ось... Вже на першому місці ті, нікому непотрібні карти.

Для мене зовсім не новина буде, якщо Nvidia або AMD у цьому році виведуть на ринок карти з 6 Gb. Знаєте чому? Бо якщо вони цього не зроблять - це зроблять китайці. Й що з тими картами буде? М? Так, їх теж будуть купувати. Бажаю здоров'я та гарного настрою.
Шановний!
Якби ви вивчали історію (свою ж), або хоча запиатли своїх батьків, чому вони їздили у кращому випадку на жигулях чи москвичах, коли у той же час Америка їздила на Лінкольнах, Каділаках, а Європа ну як мінімум на Фольксвагенах ПРИ ТАКІЙ САМІЙ ВАРТОСТІ (До речі вже у нашого ворога той самий жигуль вже коштує як гарна іномарка)
Саме тому радянські люди не бачили ніколи джинсів, жвачки та Кока Коли, але в той же час у Брежнева вже був Мерседес, Каділак, Лінкольн та інші круті іномарки...там парк був щонайменше з 30 машин НЕ вітчизнянного виробництва.
Тому не буду вам надавати ГОТОВОЇ відповіді, а може самі зрозумієте КОЛИСЬ що таке МОНОПОЛІЯ, штучно створений дефіцит та інші ФОКУСИ...
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 30.01.2026 16:15 erkins007
.Тем более на долгосрок брать Радеон с их печальной программной поддержкой это крайне глупая затея.
Когда вы уже выйдете из каматозного сна, в который вас погрузили еще в 2005 году... :facepalm:
Да, да, ведь прошлому поколению АМД болт на воротник решила положить в 2005 году, как и попытка отрубить дрова позапрошлому поколению тоже была в 2005.

Отправлено спустя 3 минуты 10 секунд:
diversion_play: 30.01.2026 16:57Вийшов новий фср і все 7 покоління киданули. Потім я її продав через два роки дорожче чим купив і вийшло в ту саму ціну взяти 5070. І тепер вони знову заявляли що новіша версія фср буде тільки на майбутньому поколінні. Тобто я що маю купити 9070хт і знати що я вже через рік буду з не актуальною картою? І ця міфічна "чиста продуктивніть" та кому вона треба без технологій.
Парочке адептов святого натива. Там правда щас у них новая мантра про цены. Так как и чистой производительностью АМД щас не может похвастаться, так как их топ даже до 4080супер прошлого поколения не добавивает

Отправлено спустя 1 минуту 52 секунды:
Геральт: 30.01.2026 17:11По факту, карти мінялись кожне покоління. Через що такі переживання?
Т.е. срок жизни карт АМД это одно поколение?) Вопросов почему люди берут карт нвидиа(где даже на 20 серию которой 8 лет выходят новые технологии) в 20 раз больше чем АМД больше нет.

Отправлено спустя 1 минуту 10 секунд:
Firebrand: 30.01.2026 17:17человеку технологии нужны, фср, длсс, фг и прочие костыли
Вот же сволота какая, еретик отступник святого натива. Захотел нормальный апскейлер на прошлом поколении.

Отправлено спустя 2 минуты 46 секунд:
Enjthesilence: 30.01.2026 19:24і що тут всі мали побачити? що у текапверап пресет "епік" а у тебе половина налаштувань "середні?"
Как тут часто звучит "Типовий Геральт - всерюсь, але не покорюсь" :D

Отправлено спустя 1 минуту 29 секунд:
Firebrand: 30.01.2026 19:58когда у обеих карт 16гб
В таком случае люди берут зелёную карту и получают и длсс и фг и прочие фичи
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

фг и прочие фичи
тобі теж асус з нвідією заплатили за рекламу, як digital foundry? :lol:
MaxNew
Member

Повідомлення

S0N1C: 30.01.2026 15:57
MaxNew: 30.01.2026 15:48 в Телемарті якраз за 800 баксів
мабуть сірі refurbished та без гарантії :spy:
Саме так, але гарантія є, хоч в 3 місяці. Ще мінус - проста біла коробка без нічого.
З плюсів, я купував в них таке, залишився задоволений, особливо коли обслуговував, відразу замітив що її вони ж обслужили перед продажем. Хоч і не назвеш *відновлення заводом", але без косяків і та дешмана.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

erkins007: 30.01.2026 20:47В таком случае люди берут зелёную карту и получают и длсс и фг и прочие фичи
что бы, что?
erkins007: 30.01.2026 20:47Да, да, ведь прошлому поколению АМД болт на воротник решила положить в 2005 году, как и попытка отрубить дрова позапрошлому поколению тоже была в 2005.
так сделала или нет? ;)

вам пропихивают то, чего не должно было быть в принципе и в том виде, в котором оно сейчас существует,а вы еще и бесплатными адвокатами выступаете. Отлично, хуанг не зря ест свой хлебушек с маселком. :laugh:
Відповісти