Новини
Останні статті і огляди
У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
dead_rat
Так вони розділили порш, тоді продали автовиробника та купили ваг. Але акцій, які дають право ухвалювати рішення порш се має 53 чи 57. Там не всі рівні, вони хитро влаштувались.
Так вони розділили порш, тоді продали автовиробника та купили ваг. Але акцій, які дають право ухвалювати рішення порш се має 53 чи 57. Там не всі рівні, вони хитро влаштувались.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
5060ti на 5% продуктивніша за 9060ХТ. Навіть якщо порівнювати ці дві карти, треба брати не дно хотлайну, де в половині випадків скажуть, що саме цю карту продали і є краща за +3000 грн і ще треба 3% комісії зверху і гарантія 14 днів. Треба порівнювати дві аналогічних пропозиції в притомних магазинах і дивитися різницю. Імхо, між 5060 8ГБ та 9060ХТ 16ГБ, краще взяти першу. Між 5060 Ті 8ГБ та 9060ХТ 16ГБ, другу.Джон_Иваныч: ↑ 30.01.2026 16:45Не поняв приколу порівняння звичайної 5060 з 9060ХТ, коли остання конкурент 5060tikairo: ↑ 30.01.2026 14:08
Трохи, це майже 40%.
ASUS RTX 5060 8GB Prime OC - 19т.
ASUS PRIME-RX9060XT-O16G - 26т.
і ціна (по тому ж хотлайну чи pn) на 5060ti 8gb стартує десь з ~19-20тис. грн, а на 9060хт 16gb(!) з ~21-22, тож біля 50$ різниця
Відправлено через 39 секунд:
Приклади надавати ми звичайно не будемо)Геральт: ↑ 30.01.2026 16:42Бо за ту ж швидкодію просять лише на 30-50% меншу ціну.
Відправлено через 5 хвилин 9 секунд:
Відкрив Мафію для цікавості, яка як казав пан Геральт "літає", 7800XT не може видати 60 ФПС в 1080р.Геральт: ↑ 30.01.2026 17:11а FHD і 7800 в нативі вивезе
- спойлер

Навпаки.dead_rat: ↑ 30.01.2026 17:03Це Фольксваген купив половину європейського автопрому, а не Порш
"Volkswagen AG, or Volkswagen Group, is a German multinational conglomerate automotive manufacturer headquartered in Wolfsburg, Lower Saxony, Germany. Since the late 2000s, it has been a publicly traded family business owned by Porsche SE, which in turn is half-owned but fully controlled by the Austrian-German Porsche and Piëch family."
Востаннє редагувалось 30.01.2026 18:33 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
-
ДядяСаша
Member
- Звідки: Киев
Це ще не все.
На мою думку нас ще чекають часи, коли будуть випускать варіанти "SE" та "LE" з GDDR5 в кращому випадку GDDR6 тільки з меншим об'ємом.
На мою думку нас ще чекають часи, коли будуть випускать варіанти "SE" та "LE" з GDDR5 в кращому випадку GDDR6 тільки з меншим об'ємом.
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Хм, цікава табличка. Як тоді моя 4070 видавала в цій Мафії 60-90 кадрів, з рідкими просадками? 1080р, ультра. І це з процом, який не розкриває її на 100%.kairo: ↑ 30.01.2026 18:12 Відкрив Мафію для цікавості, яка як казав пан Геральт "літає", 7800XT не може видати 60 ФПС в 1080р.
- спойлер
Враження, наче тестувальники вставили в рейтинг найнижчий спійманий ФПС, а не середній.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
1080p Epic - 49 FPS. 1% Low - 36 FPS.AlexWest: ↑ 30.01.2026 18:34. Як тоді моя 4070 видавала в цій Мафії 60-90 кадрів, з рідкими просадками? Враження, наче тестувальники вставили в рейтинг найнижчий спійманий ФПС, а не середній.
- спойлер
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
kairo
Где там,эти ваши 5%? В 1.5 игре?
Вот это, железобетонный аргумент.. 5060ti на 5% продуктивніша за 9060ХТ
Где там,эти ваши 5%? В 1.5 игре?
-
Enjthesilence
Member
лоу-мідл сегменти у топах продажу, яка дивина ніколи ж такого не було.
8гб для фулл хд - спокійно, для 2к - у 95% так само спокійно, є пару проектів де можуть виникнути проблеми, але там скоріше продуктивності самого чіпа вже не вистачить, до тих самих проблем через врам.
12гб для 2к - спокійно взагалі, а хто там заїкається за 4к, ну 5060ті з 16гб не стає автоматично картою для 4к, так це не працює.
у мене була 3080 на 10гб, на 2к абсолютно жодних проблем, єдина гра де був нюанс "Індіана" і то щоб була проблема, треба було ставити налаштування з якими в мене фпс падав нижче 60, тобто навмисно забити буфер врам, аби було)) з реальними налаштуваннями графіки щоб було 90фпс+, це мій мінімум для комфортної гри, жодних проблем з врамою у 2к на 2025 рік не зустрічав
8гб для фулл хд - спокійно, для 2к - у 95% так само спокійно, є пару проектів де можуть виникнути проблеми, але там скоріше продуктивності самого чіпа вже не вистачить, до тих самих проблем через врам.
12гб для 2к - спокійно взагалі, а хто там заїкається за 4к, ну 5060ті з 16гб не стає автоматично картою для 4к, так це не працює.
у мене була 3080 на 10гб, на 2к абсолютно жодних проблем, єдина гра де був нюанс "Індіана" і то щоб була проблема, треба було ставити налаштування з якими в мене фпс падав нижче 60, тобто навмисно забити буфер врам, аби було)) з реальними налаштуваннями графіки щоб було 90фпс+, це мій мінімум для комфортної гри, жодних проблем з врамою у 2к на 2025 рік не зустрічав
Востаннє редагувалось 30.01.2026 19:22 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Firebrand: ↑ 30.01.2026 19:10Где там,эти ваши 5%? В 1.5 игре?
- спойлер
-
Enjthesilence
Member
і що тут всі мали побачити? що у текапверап пресет "епік" а у тебе половина налаштувань "середні?" ти хочаб аналогічні налаштування постав, а потім щось порівнюй
тср замість фср і все інше у "епік", і карта у тесті в стоці, без андервольту\ос. жесть оверклокери пішли, це же треба
Востаннє редагувалось 30.01.2026 19:37 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 2 разів.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Ті самі 50 FPS в 1440р на 9070ХТ, що і в TPU. Хтось тут хитрує.
- спойлер
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
kairo
Я тоже могу дать скриншотик из этого сайта, но дал видео с ютуба,с конкретными примерами. Спрашиааю еще раз, те относительные 5% и есть железобетонный аргумент к покупке 5060ти?
Я тоже могу дать скриншотик из этого сайта, но дал видео с ютуба,с конкретными примерами. Спрашиааю еще раз, те относительные 5% и есть железобетонный аргумент к покупке 5060ти?
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Я вище чорним по білому написав, що між 5060 Ті 8ГБ та 9060ХТ 16ГБ краще взяти останню.Firebrand: ↑ 30.01.2026 19:37Спрашиааю еще раз, те относительные 5% и есть железобетонный аргумент к покупке 5060ти?
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
kairo
Это понятно, просто я привел пример, когда у обеих карт 16гб.
Это понятно, просто я привел пример, когда у обеих карт 16гб.
-
erkins007
Member
Я говорю за глобальный рынок, а не наших барыг.vsx: ↑ 30.01.2026 15:29 В первые месяцы она была по заоблачным ценам 50+. Потом опустилась до 40+. Это 1000$ и более, никаких 800 она не стоила.
Востаннє редагувалось 30.01.2026 20:33 користувачем erkins007, всього редагувалось 1 раз.
-
FastBullet
Member
Шановний!Liam: ↑ 30.01.2026 14:45 FastBullet
Шановний, думкою богатієте?
В одному з постів (десь навесні минулого року, точно не пам'ятаю) про вихід карт з 8 Gb, я написав, що виробник не дурний та якщо випускає на ринок такі карти - хтось їх купувати буде. Отримав купу мінусів та гегів, мов карти лайно, ніхто не купить, у Хуанга деменція!
Аж ось... Вже на першому місці ті, нікому непотрібні карти.
Для мене зовсім не новина буде, якщо Nvidia або AMD у цьому році виведуть на ринок карти з 6 Gb. Знаєте чому? Бо якщо вони цього не зроблять - це зроблять китайці. Й що з тими картами буде? М? Так, їх теж будуть купувати. Бажаю здоров'я та гарного настрою.
Якби ви вивчали історію (свою ж), або хоча запиатли своїх батьків, чому вони їздили у кращому випадку на жигулях чи москвичах, коли у той же час Америка їздила на Лінкольнах, Каділаках, а Європа ну як мінімум на Фольксвагенах ПРИ ТАКІЙ САМІЙ ВАРТОСТІ (До речі вже у нашого ворога той самий жигуль вже коштує як гарна іномарка)
Саме тому радянські люди не бачили ніколи джинсів, жвачки та Кока Коли, але в той же час у Брежнева вже був Мерседес, Каділак, Лінкольн та інші круті іномарки...там парк був щонайменше з 30 машин НЕ вітчизнянного виробництва.
Тому не буду вам надавати ГОТОВОЇ відповіді, а може самі зрозумієте КОЛИСЬ що таке МОНОПОЛІЯ, штучно створений дефіцит та інші ФОКУСИ...
-
erkins007
Member
Да, да, ведь прошлому поколению АМД болт на воротник решила положить в 2005 году, как и попытка отрубить дрова позапрошлому поколению тоже была в 2005.Firebrand: ↑ 30.01.2026 16:15 erkins007Когда вы уже выйдете из каматозного сна, в который вас погрузили еще в 2005 году....Тем более на долгосрок брать Радеон с их печальной программной поддержкой это крайне глупая затея.![]()
Отправлено спустя 3 минуты 10 секунд:
Парочке адептов святого натива. Там правда щас у них новая мантра про цены. Так как и чистой производительностью АМД щас не может похвастаться, так как их топ даже до 4080супер прошлого поколения не добавиваетdiversion_play: ↑ 30.01.2026 16:57Вийшов новий фср і все 7 покоління киданули. Потім я її продав через два роки дорожче чим купив і вийшло в ту саму ціну взяти 5070. І тепер вони знову заявляли що новіша версія фср буде тільки на майбутньому поколінні. Тобто я що маю купити 9070хт і знати що я вже через рік буду з не актуальною картою? І ця міфічна "чиста продуктивніть" та кому вона треба без технологій.
Отправлено спустя 1 минуту 52 секунды:
Т.е. срок жизни карт АМД это одно поколение?) Вопросов почему люди берут карт нвидиа(где даже на 20 серию которой 8 лет выходят новые технологии) в 20 раз больше чем АМД больше нет.Геральт: ↑ 30.01.2026 17:11По факту, карти мінялись кожне покоління. Через що такі переживання?
Отправлено спустя 1 минуту 10 секунд:
Вот же сволота какая, еретик отступник святого натива. Захотел нормальный апскейлер на прошлом поколении.Firebrand: ↑ 30.01.2026 17:17человеку технологии нужны, фср, длсс, фг и прочие костыли
Отправлено спустя 2 минуты 46 секунд:
Как тут часто звучит "Типовий Геральт - всерюсь, але не покорюсь"Enjthesilence: ↑ 30.01.2026 19:24і що тут всі мали побачити? що у текапверап пресет "епік" а у тебе половина налаштувань "середні?"
Отправлено спустя 1 минуту 29 секунд:
В таком случае люди берут зелёную карту и получают и длсс и фг и прочие фичиFirebrand: ↑ 30.01.2026 19:58когда у обеих карт 16гб
-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
тобі теж асус з нвідією заплатили за рекламу, як digital foundry?фг и прочие фичи
-
MaxNew
Member
Саме так, але гарантія є, хоч в 3 місяці. Ще мінус - проста біла коробка без нічого.S0N1C: ↑ 30.01.2026 15:57мабуть сірі refurbished та без гарантіїMaxNew: ↑ 30.01.2026 15:48 в Телемарті якраз за 800 баксів![]()
З плюсів, я купував в них таке, залишився задоволений, особливо коли обслуговував, відразу замітив що її вони ж обслужили перед продажем. Хоч і не назвеш *відновлення заводом", але без косяків і та дешмана.
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
что бы, что?erkins007: ↑ 30.01.2026 20:47В таком случае люди берут зелёную карту и получают и длсс и фг и прочие фичи
так сделала или нет?erkins007: ↑ 30.01.2026 20:47Да, да, ведь прошлому поколению АМД болт на воротник решила положить в 2005 году, как и попытка отрубить дрова позапрошлому поколению тоже была в 2005.
вам пропихивают то, чего не должно было быть в принципе и в том виде, в котором оно сейчас существует,а вы еще и бесплатными адвокатами выступаете. Отлично, хуанг не зря ест свой хлебушек с маселком.
