У цьому кварталі 75% усіх поставок відеокарт GeForce RTX 50 припадає на три моделі

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

MaxNew: 30.01.2026 15:48 в Телемарті якраз за 800 баксів
мабуть сірі refurbished та без гарантії :spy:
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Це ті наробили огризків на 8 гб, і всіма правдами і не правдами їх хочуть розпродати , коли ще оцей двіж з пам'яттю і ші не набув обертів, то продажі 5060ti 8 були на рівні логіки, нікому не треба . Але ці рамки 5080 5070ti не робим а ті -5060 на 8 в нас дохі.....ра.... Я особисто як мені би дуже треба було не купив би 5060 на 8 ніколи чисто з принципу.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

erkins007
.Тем более на долгосрок брать Радеон с их печальной программной поддержкой это крайне глупая затея.
Когда вы уже выйдете из каматозного сна, в который вас погрузили еще в 2005 году... :facepalm:
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

в 2005 році радеони були більш конкурентні ніж зараз ;)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

S0N1C: 30.01.2026 16:19 в 2005 році радеони були більш конкурентні ніж зараз ;)
Чому? 9060 та 9070 зараз дуже добре виглядають
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Бо за ту ж швидкодію просять лише на 30-50% меншу ціну. А мали б бути в 3х дешевші :gigi:
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

kairo: 30.01.2026 14:08
Джон_Иваныч: 30.01.2026 13:49Звісно є трохи дорожча 9060ХТ на 16гб
Трохи, це майже 40%.
ASUS RTX 5060 8GB Prime OC - 19т.
ASUS PRIME-RX9060XT-O16G - 26т.
Не поняв приколу порівняння звичайної 5060 з 9060ХТ, коли остання конкурент 5060ti
спойлер
і ціна (по тому ж хотлайну чи pn) на 5060ti 8gb стартує десь з ~19-20тис. грн, а на 9060хт 16gb(!) з ~21-22, тож біля 50$ різниця
diversion_play
Junior

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 13:53 Затычки для фуллхд на 1 поколение. Лучше взять Радеон на 16, чем эти недоразумения.
Радеони в цьому поколінні це повний ігнор. Або бу радеони купувати або новеньку 5060-5050.
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Alcostoper: 30.01.2026 14:15
vsx: 30.01.2026 14:12 1000+ долларов неплохой прайс за карту 70 серии?
как же люди быстро отупели
:laugh:
учитывая что через два года это будет уровень **60 за 350уе
та ось не факт)

Відправлено через 3 хвилини 19 секунд:
Liam: 30.01.2026 14:18
7mindfields: 30.01.2026 13:47
Купувати 5060ti на 8gb це все ще iq тест
Ну звісно, увесь світ дурний, а ми тут зібралися найрозумніші :laugh:
Перечитайте уважно пост. Там же написано - на ПЕРШОМУ місці.
тобто коли людям у свій час впарювали "2гіга+2ядра" за оверпрайс у Ельдорадо і багато людей брали, то це були люди розумні? ну звісно, "мільйон мух не може помилятись" )
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

diversion_play: 30.01.2026 16:48
Intel74320ASuperFin+: 30.01.2026 13:53 Затычки для фуллхд на 1 поколение. Лучше взять Радеон на 16, чем эти недоразумения.
Радеони в цьому поколінні це повний ігнор. Або бу радеони купувати або новеньку 5060-5050.
За ті самі грощі ви могли купити 3070/3060 ті ще у 2020 і мати десь ту саму продуктивність вже 5+ років :laugh:
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

dead_rat: 30.01.2026 16:38
S0N1C: 30.01.2026 16:19 в 2005 році радеони були більш конкурентні ніж зараз ;)
Чому? 9060 та 9070 зараз дуже добре виглядають
тому що тоді топи АТІ конкурували з топами нвідіа(X850 XT PE vs 6800U та X1800-1900 XT vs 7800 GTX), а зараз вистачає тільки на середнячки з середнячками :weep:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

S0N1C: 30.01.2026 16:56
dead_rat: 30.01.2026 16:38

Чому? 9060 та 9070 зараз дуже добре виглядають
тому що тоді топи АТІ конкурували з топами нвідіа(X850XT vs 6800U та X1800-1900XT vs 7800GTX), а зараз вистачає тільки на середнячки з середнячками :weep:
А в вас є гроші купувати топ? То чого перейматися?
diversion_play
Junior

Повідомлення

Firebrand: 30.01.2026 16:15 erkins007
.Тем более на долгосрок брать Радеон с их печальной программной поддержкой это крайне глупая затея.
Когда вы уже выйдете из каматозного сна, в который вас погрузили еще в 2005 году... :facepalm:
А в чому сон? у мене була 7800хт, я купив на старті продажу її у Польщі. Вийшов новий фср і все 7 покоління киданули. Потім я її продав через два роки дорожче чим купив і вийшло в ту саму ціну взяти 5070. І тепер вони знову заявляли що новіша версія фср буде тільки на майбутньому поколінні. Тобто я що маю купити 9070хт і знати що я вже через рік буду з не актуальною картою? І ця міфічна "чиста продуктивніть" та кому вона треба без технологій.
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

dead_rat: 30.01.2026 16:57
S0N1C: 30.01.2026 16:56

тому що тоді топи АТІ конкурували з топами нвідіа(X850XT vs 6800U та X1800-1900XT vs 7800GTX), а зараз вистачає тільки на середнячки з середнячками :weep:
А в вас є гроші купувати топ? То чого перейматися?
того шо як би конкурували, то і грошей купувати було б у більшої кількості людей :rolleyes:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

S0N1C: 30.01.2026 17:00
dead_rat: 30.01.2026 16:57
А в вас є гроші купувати топ? То чого перейматися?
того шо як би конкурували, то і грошей купувати було б у більшої кількості людей :rolleyes:
Топ приносить мало прибутку, але вимагпє багато інвестицій

Це Фольксваген купив половину європейського автопрому, а не Порш чи Ламборгіні
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

diversion_play: 30.01.2026 16:57 у мене була 7800хт
diversion_play: 30.01.2026 16:57 вийшло в ту саму ціну взяти 5070.
По факту, карти мінялись кожне покоління. Через що такі переживання? 12гіг для QHD не так, щоб дуже впевнене майбтнє, в 4k там майбутнього нема, а FHD і 7800 в нативі вивезе :dontknow:
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

якби була конкуренція то і відухи б не порівнювали з машинами :lol:
коштував би той топ 999 і усім було б щастя... і до тези шо мало прибутку, це теж не факт, бо подивіться на площу кристалів теперішніх топів і топів минулих років, вони не так вже і відрізняються, плюс меньші плати, більша інтеграція, не здивуюся якщо виробництво не дуже то і подорожчало і нвідії та 5090 виходила баксів 600 у виробництві...
GPU Die (GB202): Roughly ($290)–($340) per unit, considering TSMC wafer costs and potential yields.
ну зараз пам"ять звісно внесла корективи :shuffle:
Востаннє редагувалось 30.01.2026 17:16 користувачем S0N1C, всього редагувалось 2 разів.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

dead_rat, взагалі то ваг належить поршу. А вагу лише поршауто чи як їх там :laugh:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Геральт
Ты не понял, человеку технологии нужны, фср, длсс, фг и прочие костыли. B-)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Барбарис: 30.01.2026 17:16 dead_rat, взагалі то ваг належить поршу. А вагу лише поршауто чи як їх там :laugh:

Today’s structure (this is the key bit):
Volkswagen Group owns Porsche AG (the company that makes 911s, Taycans, etc.)
Porsche SE (the holding company controlled by the Porsche–Piëch family) owns ~31% of VW and has major voting power
Порш належить Вагу. Але в хозяєвів Порша є акції Вага і вплив на курс компанії, хитро вони поділили
Відповісти