Минулого кварталу доходи Microsoft від продажів консолей Xbox впали на 32%

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
MVE
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернігів

Сообщение

Series S по ціні майже як PS5 і X майже як PS5 Pro. Кому ж воно треба з пересічних?
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Та не соромтеся, скажіть вже що йдете з споживацького ринку у торгівлю АІ. Я знаю, ви хочете.

Акції підскочуть
Последний раз редактировалось dead_rat 29.01.2026 12:38, всего редактировалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

https://www.overclockers.ua/ua/news/mic ... t-quarter/
dead_rat: 29.01.2026 12:30Та не соромтеся, скажіть вже що йдете з споживацького ринку у торгівлю АІ.
Треба випустити аі консолі. Без ігр, просто аі :D
ADv
Member
Откуда: Одесса

Сообщение

Scoffer
Как это без игр - игры пусть покупают как и раньше, а консоль сама будет в них играть, позволяя покупателю побыть зрителем. Максимум советы давать в процессе игры.
den888
Member

Сообщение

колись хотів купити xbox, але залишки дисків від PS, та трабли з оплатою game pass здається в 2023 заставили купити ps5 =) хоча плейстейшіновські "ексклюзиви" мені не заходять.
stakanctl
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ванкувер

Сообщение

MVE: 29.01.2026 12:17 Series S по ціні майже як PS5 і X майже як PS5 Pro. Кому ж воно треба з пересічних?
Тем, кто любит оптимизированную графику :laugh:
rjavyi_pastor
Member

Сообщение

Scoffer: 29.01.2026 12:37 Треба випустити аі консолі. Без ігр, просто аі :D
ну тобто буде хоча б аі, це перемога
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

rjavyi_pastor
За підпискою :D
rjavyi_pastor
Member

Сообщение

Scoffer: 29.01.2026 13:12 rjavyi_pastor
За підпискою :D
так і зараз підписки є, буде якийсь GamePassMaxAI та PlaystationPlusAI
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

rjavyi_pastor
Можна піти ще далі. За підпискою аі буде за тобою слідкувати і зливати всю інфу. На тому всі функції завершені.
rjavyi_pastor
Member

Сообщение

Scoffer: 29.01.2026 13:49 rjavyi_pastor
Можна піти ще далі. За підпискою аі буде за тобою слідкувати і зливати всю інфу. На тому всі функції завершені.
правда різниця з поточною ситуацією тільки в тому що буде ті самі букви АІ(в інвесторів труси зірве від такого анонсу)
sensor
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

Стоит пылится уже пол года xbox series x, почему нельзя сделать Украинский регион и региональные цены, для меня загадка.
Rolexandr
Member

Сообщение

Мабуть Соні ще ризикне випустити консоль наступного покоління. А майки вже явно здулись
bovza
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Куди важливіше виторг за програмний продукт, а не за апаратний. Приватна думка.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

ADv: 29.01.2026 12:44Как это без игр - игры пусть покупают как и раньше, а консоль сама будет в них играть, позволяя покупателю побыть зрителем. Максимум советы давать в процессе игры.
У твича мало клонов? :lol:
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

bovza: 29.01.2026 20:00 Куди важливіше виторг за програмний продукт, а не за апаратний. Приватна думка.
Так падають продажі обох, і консолей, і підписок та ігор на Xbox. Ефективні менеджери позакривали студії та ігрові проекти, а потім ще й підняли ціну GamePass - це ж дуже успішна стратегія. :shuffle:
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

МС не знає що робити з ігровим відділенням. Це факт. Вони і геймерів на ПК не слухають, пхають Copilot всюди.
Ответить