NVIDIA може використати техпроцес Intel 18A/14A і технологію EMIB для майбутніх ШІ-чипів Feynman

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Предлагаю обсудить NVIDIA може використати техпроцес Intel 18A/14A і технологію EMIB для майбутніх ШІ-чипів Feynman
Упоминается возможность переноса на производственные мощности Intel не основных продуктов (non-core products). В ситуации, когда сейчас основной акцент делается на решения для ИИ, это может означать игровые чипы для потребительского сегмента.
3060 что ли? :gigi:
Bukakanga
Member

Повідомлення

т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
Alexx-wisa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нормативно: «тоншого техпроцесу».

«Тонкий → тонший → тоншого» — правильна форма в родовому відмінку.
«Тонкішого» — розмовний варіант, у технічній мові вважається ненормативним.
Alcostoper
Junior

Повідомлення

эти лица на фото как у тех, кто разводит туристов, продавая им хлам в тридорога
VRoman
Member
Аватар користувача
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

Bukakanga: 28.01.2026 14:07 т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
Интеловские процессоры не так сильно востребованы. Глядишь у TSMC хоть немножко раз грузятся линии для AMD
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Bukakanga: 28.01.2026 14:07т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
Не переживай, 14 10 7нм хватит на всех! :rotate:
VRoman: 28.01.2026 16:17Интеловские процессоры не так сильно востребованы. Глядишь у TSMC хоть немножко раз грузятся линии для AMD
Зато сейчас крайне востребованы тонкие техпроцессы. С ненулевыми шансами перетекания просто дефицита в дефицит катастрофический.
И при хорошем предложении интел радостно сольет квоты и выпустит еще один рефреш "лейков" :gigi:
Tiufin
Member

Повідомлення

Bukakanga: 28.01.2026 14:07 т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
Якось ви (та ті, хто вам плюсиків наліпив) робите невірні висновки.
Якщо у інтела протягом останніх десь 5 років не було актуального техпроцесу, а тепер з'явився- це означає, що виробничі можливості для нових чипів у світі збільшилися. А отже їх буде більше, а не менше.
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 28.01.2026 16:32 И при хорошем предложении интел радостно сольет квоты и выпустит еще один рефреш "лейков" :gigi:
Але вже на новому сокеті :gigi:
Bukakanga
Member

Повідомлення

Tiufin: 28.01.2026 16:56
Bukakanga: 28.01.2026 14:07 т.е. теперь у нас еще и процессоров не будет?
Якось ви (та ті, хто вам плюсиків наліпив) робите невірні висновки.
Якщо у інтела протягом останніх десь 5 років не було актуального техпроцесу, а тепер з'явився- це означає, що виробничі можливості для нових чипів у світі збільшилися. А отже їх буде більше, а не менше.
чипмейкеры имеют мерзкую привычку останавливать производства на старых техпроцессах при появлении новых. А если новые линии будут заняты ии-серверными чипами, то тогда ой
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

я б на місці Nvidia терміново обміняв частину своїх акцій на акції Intel, на всю пачку, скільки можна
Інтел теж зацікавлена в ШІ, але краще ніж Nvidia вже навіть не сниться нікому
по Тайваню вже все вирішено, Корея теж, Японія, очевидно, піде з ними разом
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Alexx-wisa: 28.01.2026 14:08 Нормативно: «тоншого техпроцесу».

«Тонкий → тонший → тоншого» — правильна форма в родовому відмінку.
«Тонкішого» — розмовний варіант, у технічній мові вважається ненормативним.
І шо тепер? Таким як я й суржика соромитись? В рідне село приїхати й батьків і знайомих виправляти, бо так правильно? Діалекти, суржики не роблять людей неправильними. Неправильний може бути тільки посил, який несуть слова чи дії. При нацистах череп міряли й відсіювали таким чином "неправельних". До цього скотимось "може"? Чи правильне вбрання цього "пана", зробило з нього патріота? "Правильно" дійсно гарно вміти заповнювати документи. На форумі - вибачайте
Вкладення
Снимок экрана 2026-01-29 015342.png
Alexx-wisa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 29.01.2026 01:52
Alexx-wisa: 28.01.2026 14:08 Нормативно: «тоншого техпроцесу».

«Тонкий → тонший → тоншого» — правильна форма в родовому відмінку.
«Тонкішого» — розмовний варіант, у технічній мові вважається ненормативним.
І шо тепер? Таким як я й суржика соромитись? В рідне село приїхати й батьків і знайомих виправляти, бо так правильно? Діалекти, суржики не роблять людей неправильними. Неправильний може бути тільки посил, який несуть слова чи дії. При нацистах череп міряли й відсіювали таким чином "неправельних". До цього скотимось "може"? Чи правильне вбрання цього "пана", зробило з нього патріота? "Правильно" дійсно гарно вміти заповнювати документи. На форумі - вибачайте
Так справа у тому, що я виправляв не когось із форуму, а офіційну статтю ресурсу. Я, прочитавши статтю, одразу помітив, що слово вжито не вірно, запитався у ШІ для перевірки і виявилось, що так і є. Це ж профільний ресурс, він має бути точним у своїх термінах. Це якби посеред гороскопу щось написали про ПК залізо із помилками, я б нічого не писав, а тут має бути технічно грамотно подана інформація.
Відповісти