іди вчи оце клоун - https://uk.wikipedia.org/wiki/Глобальна ... _2008_рокуleif: ↑ 28.01.2026 14:23забрав?
Відправлено через 1 хвилину 4 секунди:
до того що ти живеш в вигаданому світі. бо в реальному шматок текстоліту не коштує цієї ціниkairo: ↑ 28.01.2026 14:53До чого тут 2000 та 2008? Ще Велику Депресію згадай. Якщо настане нова світова економічна криза, вже не до відеокарт буде.
