Відеокарта Intel Arc B580 отримає підтримку XeSS 3 Multi-Frame Generation наступного місяця

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Руся
Junior

Сообщение

Пропоную обговорити Відеокарта Intel Arc B580 отримає підтримку XeSS 3 Multi-Frame Generation наступного місяця

Владельци батлмагов как оно?По кайфу? :)
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

Руся
Маю квартиранта, який купив тьохвентиляторну Sparcle Titan за 11к, і довольний. Каже, що зі старішими іграми проблем не має. Ну і вона споживає небагато, і наче щось може в RT. Довольний, що взяв нову карту з 12гб за такі гроші.
Edlvov
Junior

Сообщение

Руся: 28.01.2026 11:40 Пропоную обговорити Відеокарта Intel Arc B580 отримає підтримку XeSS 3 Multi-Frame Generation наступного місяця

Владельци батлмагов как оно?По кайфу? :)
Дуже добре. Все працює на ура. Фуашдішне ура.
:)
Creature4O
Member
Аватара пользователя

Сообщение

купив малому в ПК "Sparcle Titan 12Гб за 11к" дитина грається у все що забажає. Що ще треба?!
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Руся: 28.01.2026 11:40Владельци батлмагов как оно?По кайфу? :)
Думаю, краще, ніж володарі РДНА3.5 :rotate:
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

хай панує конкуренція :super:
Ответить