Владельци батлмагов как оно?По кайфу?
Новости
Последние статьи и обзоры
Відеокарта Intel Arc B580 отримає підтримку XeSS 3 Multi-Frame Generation наступного місяця
-
Руся
Junior
Пропоную обговорити Відеокарта Intel Arc B580 отримає підтримку XeSS 3 Multi-Frame Generation наступного місяця
Владельци батлмагов как оно?По кайфу?
Владельци батлмагов как оно?По кайфу?
-
Piter Cantrope
Member
- Откуда: Калуш
Руся
Маю квартиранта, який купив тьохвентиляторну Sparcle Titan за 11к, і довольний. Каже, що зі старішими іграми проблем не має. Ну і вона споживає небагато, і наче щось може в RT. Довольний, що взяв нову карту з 12гб за такі гроші.
Маю квартиранта, який купив тьохвентиляторну Sparcle Titan за 11к, і довольний. Каже, що зі старішими іграми проблем не має. Ну і вона споживає небагато, і наче щось може в RT. Довольний, що взяв нову карту з 12гб за такі гроші.
-
Edlvov
Junior
Дуже добре. Все працює на ура. Фуашдішне ура.Руся: ↑ 28.01.2026 11:40 Пропоную обговорити Відеокарта Intel Arc B580 отримає підтримку XeSS 3 Multi-Frame Generation наступного місяця
Владельци батлмагов как оно?По кайфу?![]()
-
Creature4O
Member
купив малому в ПК "Sparcle Titan 12Гб за 11к" дитина грається у все що забажає. Що ще треба?!
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Думаю, краще, ніж володарі РДНА3.5
-
zalizo_org
Member
- Откуда: LV
хай панує конкуренція 