Новини
Останні статті і огляди
У перших ігрових тестах AMD Ryzen 7 9850X3D виявився приблизно на 3% швидшим за Ryzen 7 9800X3D
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Пропоную обговорити У перших ігрових тестах AMD Ryzen 7 9850X3D виявився приблизно на 3% швидшим за Ryzen 7 9800X3D
Зловив флешбеки із Інлтелом та його +3% на покоління.
Зловив флешбеки із Інлтелом та його +3% на покоління.
-
dret09
Member
- Звідки: Харків
Покращення))) Хоча об'єктивно від цього проца взагалі нічого було очікувати...
-
Alexsandr
Member
скорее всего половины ядер достаточно для работы игры, отсюда и бесполезный кеш на все ядра. Но наверняка будут исключения. Так же интересно как рабочий софт отреагирует.
-
yariksom
Member
Alexsandr
Зараз декотрі ігри вже просять 8 ядер.
Зараз декотрі ігри вже просять 8 ядер.
-
Nekros
Member
У 9850х3д на 7% вище частота і у 6% швидше у CS2, усе сходиться, а більшого і не треба було очікувати 
-
Reinmar
Member
Просто нужно брать! Поддержим АМД. Компания добра всегда была за простых геймеров! Все знают,их цель - выбить конкурента и в будущем дать нам народный мегапроц за 200$
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
з 7800х3Д повний застій, АМД починає нагадувати INTEL
-
Nekros
Member
І всеодно краще за Інтел який окрім + ~5% ще і сокет міняв, а ще що би ти себе краще почувався містером лохом плював під кришку соплі замість припоюReinmar: ↑ 27.01.2026 17:46 Просто нужно брать! Поддержим АМД. Компания добра всегда была за простых геймеров! Все знают,их цель - выбить конкурента и в будущем дать нам народный мегапроц за 200$
-
yariksom
Member
Вони й не будуть нічого робити поки конкурент не рухається.denizen: ↑ 27.01.2026 17:47 з 7800х3Д повний застій, АМД починає нагадувати INTEL
-
Piter Cantrope
Member
- Звідки: Калуш
Ну так це ж не нове покоління. В Інтела було +3% від 3770k до 4770k.kairo: ↑ 27.01.2026 17:19 Пропоную обговорити У перших ігрових тестах AMD Ryzen 7 9850X3D виявився приблизно на 3% швидшим за Ryzen 7 9800X3D
Зловив флешбеки із Інлтелом та його +3% на покоління.
Ну а взагалі-то я завжди асоціював АМД з рефрешами. 7970-7970ghz edition, 290x-390x, 480x-580x. FX-ів в мене ніколи не було, але там наче теж були 8150-8350. Ще були якісь різні версії райзенів перших поколінь.
Вони завжди таким займались.
-
Sanьka
Member
Це ж всього лише розширення лінійки. Зі 100% фіговою доступністю і оверпрайсом. Він є просто щоб бути.kairo: ↑ 27.01.2026 17:19Зловив флешбеки із Інлтелом та його +3% на покоління.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Інтел за останній час викотив цікаві е- та ЛП-ядра, нову відеоархітектуру для інтеграшок, кращий контролер пам'яті.yariksom: ↑ 27.01.2026 17:51Вони й не будуть нічого робити поки конкурент не рухається.
У АМД з козирів, по великому рахунку, залишилися дещо кращі ядра та х3д кеш, хоча й там у інтел є перспективи.
А хто ні?Piter Cantrope: ↑ 27.01.2026 17:53Ну а взагалі-то я завжди асоціював АМД з рефрешами. 7970-7970ghz edition, 290x-390x, 480x-580x. FX-ів в мене ніколи не було, але там наче теж були 8150-8350. Ще були якісь різні версії райзенів перших поколінь.
5000 серія нвідіа фактично це рефреш з мінімальними архітектурними змінами.
-
Sanьka
Member
У АМД з козирів 12ядерний ССХ який скоріш за все буде на тій же АМ5waryag: ↑ 27.01.2026 18:26У АМД з козирів,
-
Piter Cantrope
Member
- Звідки: Калуш
Козирі AMD - це дуже дешеве виробництво через чиплети. І дешева розробка через основи, закладені ще при розробці тих райзенів Келлером і ко.waryag: ↑ 27.01.2026 18:26 У АМД з козирів, по великому рахунку, залишилися дещо кращі ядра та х3д кеш, хоча й там у інтел є перспективи.
Вони можуть продавати 9800x3d хоч по $300, а 7600 по $80, і все одно бізнес буде цілком фінансово здоровим. Але цього не роблять, бо Інтел не тисне.
Інтел вбабахав такі ресурси у arrow lake, lunar lake, panther lake i т.д., що це навіть не порівняти. А маржа у тих продуктів набагато гірша ніж в тих, які продає AMD.
Відправлено через 41 хвилину 46 секунд:
В 2024 році витрати AMD на research and development склали $6.4млрд. Intel в тому ж році витратив $22млрд. Для порівняння. Це при тому, що по прогнозах, в 2026 році AMD наздожене Інтел по річному доходу.
-
Nekros
Member
Ну нічого. АМД продала свої заводи що би зібрати всі гроші і вкласти в ZEN, коли інтел 10 років у носі колупалась. Тепер черга інтел вкладати гроші в розробкуPiter Cantrope: ↑ 27.01.2026 19:17 В 2024 році витрати AMD на research and development склали $6.4млрд. Intel в тому ж році витратив $22млрд. Для порівняння. Це при тому, що по прогнозах, в 2026 році AMD наздожене Інтел по річному доходу.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Найменша з проблем Інтел. Це добре для серверів, для масс маркету досі достатньо 6-8 ядер.
Виробництво повинно бути близьким по ціні. Після того, як інтел доведе виробництво, у нього буде дешевше.Piter Cantrope: ↑ 27.01.2026 19:17Козирі AMD - це дуже дешеве виробництво через чиплети. І дешева розробка через основи, закладені ще при розробці тих райзенів Келлером і ко.
Вони можуть продавати 9800x3d хоч по $300, а 7600 по $80, і все одно бізнес буде цілком фінансово здоровим. Але цього не роблять, бо Інтел не тисне.
Інтел вбабахав такі ресурси у arrow lake, lunar lake, panther lake i т.д., що це навіть не порівняти. А маржа у тих продуктів набагато гірша ніж в тих, які продає AMD.
Некоректне порівняння. У інтел величезні вкладення у виробництво, якого немає в амд.Piter Cantrope: ↑ 27.01.2026 19:17В 2024 році витрати AMD на research and development склали $6.4млрд. Intel в тому ж році витратив $22млрд. Для порівняння. Це при тому, що по прогнозах, в 2026 році AMD наздожене Інтел по річному доходу.
-
DuckRider
Member
И как их гпу с такой политикой поживают? Успешно сражаются с интелом за дно рынка?yariksom: ↑ 27.01.2026 17:51Вони й не будуть нічого робити поки конкурент не рухається.denizen: ↑ 27.01.2026 17:47 з 7800х3Д повний застій, АМД починає нагадувати INTEL
-
yuriy_dd
Member
та ладно 3%
тут фанати х86 кажуть що перевага в 50% чи навіть в 3 рази - це в межах похибки
тільки ш, його імя не можна називати вголос, заклюють
тут фанати х86 кажуть що перевага в 50% чи навіть в 3 рази - це в межах похибки
цікаво - а якому камінцю присвоїти звання самого швидкого в одно-потоці?Втім, цього достатньо, щоб звання найшвидшого у світі ігрового процесора перейшло новому «камінцю»
тільки ш, його імя не можна називати вголос, заклюють
-
erkins007
Member
Це та перевага яка дозволяє кіберпану аж 6фпс видавати чи є ще якась?)yuriy_dd: ↑ 27.01.2026 22:22перевага в 50% чи навіть в 3 рази - це в межах похибки
Арм це чудово на малопотужних девайсах - телевізори, портативки, ВР, планшети. Або в деяких серверах де можна напхати купу малих ядер. У ПК арм на данний момент не підходить
-
yariksom
Member
yuriy_dd
Як на мене, то взагалі давно вже слід покинути світ смертельно хворого х86, сморід тління якого огорнув всю планету, відринути це багно злетівши в божественні небеса ARM, купити М5, навіть без нічого, просто камінь і поволі, відчуваючи своє неперевершене, бездоганне достоїнство попльовувати з Олімпу на жалюгідних користувачів райзена чи сore.
Такий шлях!
Як на мене, то взагалі давно вже слід покинути світ смертельно хворого х86, сморід тління якого огорнув всю планету, відринути це багно злетівши в божественні небеса ARM, купити М5, навіть без нічого, просто камінь і поволі, відчуваючи своє неперевершене, бездоганне достоїнство попльовувати з Олімпу на жалюгідних користувачів райзена чи сore.
Такий шлях!