Геральт
він нормально працює, доки його не починаєш гнути біля роз'єму
ну і знову ж питання по комплектних перехідниках вже треба суто вендорам задавати
Відправлено через 4 хвилини 36 секунд:
Геральт: ↑
27.01.2026 01:46
oversteve
an owner of the expensive MSI GeForce RTX 5090 SUPRIM SOC was using the bundled yellow-tipped cable and found that the card-end connector had burned and appears to have slightly melted. Комплектний кабель
там зразу видно перехідник по тій ізоляції навколо роз'єму
Геральт: ↑
27.01.2026 01:46
Ви отих крокодилів по 300Вт в сфф корпус пакуєте?
І яким боком довжина карти до роз'му? Карти з 12пін завжди коротші, а з 8 зажди довші чи як?
То може ще покращити, і замість 12пін зробити 4 як в процах? Пофарбувати в помаранчевий, щоб юзер до кінця дотискав та й все
саме так, у мене 5070ті в 12-літровому корпусі і все ок, в планах переїхати в 9-літровий
під 3 роз'єми треба довший текстоліт, відповідно коротких зелених карт суттєво більше асортимент, ніж коротких червоних
так фактично тут так і зроблено, тільки перейшли на термінали з кроком 3мм замість 4.2мм