Фіксуються нові випадки вигоряння роз’єму 12V-2X6 на відеокартах Radeon RX 9070 XT

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аціо: 26.01.2026 16:23за роз'єм я давав розгорнуту відповідь - він не придатний до використання адже щоб виконувати свої функції, має суворо виготовлятись за стандартами та мати немалий шар позолоти, у кого ще не горіло вам пощастило мати якісно зроблений як роз'єм так і дроти
Чтобы не горело достаточно не пихать через переходники, а купить 3.1 БП с прямым подключением.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Аціо: 26.01.2026 16:23за роз'єм я давав розгорнуту відповідь - він не придатний до використання адже щоб виконувати свої функції
І як це я цей роз'єм експлуатую без проблем вже чотири роки, причому на картах з максимально можливим споживанням :think:
Містика якась :laugh:
Може цей, треба просто ввімкнути мізки? І юзати нормальні кабелі, а не дешманські перехідники? Та ні, ну що я таке кажу, це неможливо.
hohlid19
Member

Повідомлення

erkins007: 26.01.2026 16:32
Аціо: 26.01.2026 16:23за роз'єм я давав розгорнуту відповідь - він не придатний до використання адже щоб виконувати свої функції, має суворо виготовлятись за стандартами та мати немалий шар позолоти, у кого ще не горіло вам пощастило мати якісно зроблений як роз'єм так і дроти
Чтобы не горело достаточно не пихать через переходники, а купить 3.1 БП с прямым подключением.
Почему тогда старые 8 пин нормально через переходники от производителя ВК работали?
syavik2001
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+: 26.01.2026 14:22 Деньги на топовую карту есть, а питаться от старого АТХ 2 блока это дурка. Не было лишних 100-200 баксов на голду-платину ATX 3.x CWT/Seasonic/Super Flower/FSP?
ATX 3.x блоки подчиняются другим законам физики?
:lol:
NST1983
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Mozdev: 26.01.2026 13:56 Це кул сторі коли роз'єм спроєктували менеджери, а не інженери.
Так і не зрозумів до сих пір - у чому була проблема зробити розʼєм десь на 30% більшим (не по висоті, а по ширині розьему і товщині контактів). На вигин кабелю це б не впливало, а якщо й впливало б, то скоріше в кращий бік, бо відстань між кабелями більша. Я ще розумію, якби карти були компактні, але в основному ж ні. :weep:
Востаннє редагувалось 26.01.2026 18:23 користувачем NST1983, всього редагувалось 1 раз.
MaxNew
Member

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+: 26.01.2026 14:22 Деньги на топовую карту есть, а питаться от старого АТХ 2 блока это дурка. Не было лишних 100-200 баксов на голду-платину ATX 3.x CWT/Seasonic/Super Flower/FSP?
Так то да, по факту. Але чому в комплект до карт кладуть перехідник на 8х3 піна? До речі такий з комплекту в мене навіть не запрацював, використовую звичайний від БП 12V-2X6.
На БП і мамці економити не можна, факт)
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hohlid19: 26.01.2026 17:23Почему тогда старые 8 пин нормально через переходники от производителя ВК работали?
Старые 8 пин подключались напрямую и тоже иногда горели. Погуглите по фразу pcie melted там куча фоток будет. Просто это было не так хайпово.
syavik2001: 26.01.2026 17:48ATX 3.x блоки подчиняются другим законам физики?
ATX 3.1 блоки разработаны с учётом этого разъема, имеют комплектный кабель с прямым подключением и сигнальными пинами и не имеют дополнительного сопротивления из-за переходников.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

syavik2001: 26.01.2026 17:48 ATX 3.x блоки подчиняются другим законам физики?
:lol:
Загуглил бы что это за стандарт для разнообразия. Сам он по себе нормальный, не считая убогий 16 пин коннектор.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

От жиш ці паскудні зелені роз'єми, навіть на червоних картах горять :D
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 26.01.2026 18:29 Старые 8 пин подключались напрямую и тоже иногда горели. Погуглите по фразу pcie melted там куча фоток будет. Просто это было не так хайпово.
Буратіно, хороша спроба.
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

NST1983: 26.01.2026 18:15 Так і не зрозумів до сих пір - у чому була проблема зробити розʼєм десь на 30% більшим (не по висоті, а по ширині розьему і товщині контактів). На вигин кабелю це б не впливало, а якщо й впливало б, то скоріше в кращий бік, бо відстань між кабелями більша. Я ще розумію, якби карти були компактні, але в основному ж ні. :weep:
вигин кабелю впливає на пайку в перехідниках, вона відвалюється під натиском і розмір самого конектора до того немає відношення
рідні провода від бж з обтиснутими терміналами можна спокійно гнути в любому місці
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

oversteve: 26.01.2026 20:36вигин кабелю впливає на пайку в перехідниках, вона відвалюється під натиском і розмір самого конектора до того немає відношення
рідні провода від бж з обтиснутими терміналами можна спокійно гнути в любому місці
Деякі топові виробники БЖ з вами не згодні і навіть постять мануали, де рекомендують не перегинати кабель біля конектору.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion: 26.01.2026 20:35Буратіно, хороша спроба.
Для дурачков, которых в Гугле забанили.

Зображення
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

erkins007: 26.01.2026 21:30
Ektalion: 26.01.2026 20:35Буратіно, хороша спроба.
Для дурачков, которых в Гугле забанили.

Зображення
Ви усьо врьоті, такога нібиваіт, 8пін ідіальний і нікада ні гагель.
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

waryag: 26.01.2026 21:22
oversteve: 26.01.2026 20:36вигин кабелю впливає на пайку в перехідниках, вона відвалюється під натиском і розмір самого конектора до того немає відношення
рідні провода від бж з обтиснутими терміналами можна спокійно гнути в любому місці
Деякі топові виробники БЖ з вами не згодні і навіть постять мануали, де рекомендують не перегинати кабель біля конектору.
вони тупо перестраховуються, по факту любий коннектор 90 градусів має провода загнуті прямо на виході з нього і кришечку, яка тримає кут
бачив такі "рекомендації" від сісоніка, в той же час їх же ж роз'єм
спойлер
Зображення
інше питання, що гнути треба до того, як вставили роз'єм в карту, щоб не пороздовбувати піни
syavik2001
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

erkins007: 26.01.2026 18:29
hohlid19: 26.01.2026 17:23Почему тогда старые 8 пин нормально через переходники от производителя ВК работали?
Старые 8 пин подключались напрямую и тоже иногда горели. Погуглите по фразу pcie melted там куча фоток будет. Просто это было не так хайпово.
syavik2001: 26.01.2026 17:48ATX 3.x блоки подчиняются другим законам физики?
ATX 3.1 блоки разработаны с учётом этого разъема, имеют комплектный кабель с прямым подключением и сигнальными пинами и не имеют дополнительного сопротивления из-за переходников.
что конкретно у них ДРУГОЕ, что позволяет им работать с этим разъемом а другим -нет?

Отправлено спустя 2 минуты 35 секунд:
Intel74320ASuperFin+: 26.01.2026 18:29
syavik2001: 26.01.2026 17:48 ATX 3.x блоки подчиняются другим законам физики?
:lol:
Загуглил бы что это за стандарт для разнообразия. Сам он по себе нормальный, не считая убогий 16 пин коннектор.
а я не говорил что стандарт плохой. это вы сказали что на 3.х ничего гореть не будет.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 26.01.2026 21:30 Для дурачков, которых в Гугле забанили.
Пробуй ще. Був у мене EVGA G3 650, зараз T2 850 ;)
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Ektalion: 26.01.2026 22:18
erkins007: 26.01.2026 21:30 Для дурачков, которых в Гугле забанили.
Пробуй ще. Був у мене EVGA G3 650, зараз T2 850 ;)
те, що воно у вас не горіло не значить, що воно ні в кого не горіло :dontknow:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

erkins007: 26.01.2026 21:30
Ektalion: 26.01.2026 20:35Буратіно, хороша спроба.
Для дурачков, которых в Гугле забанили.
спойлер
Зображення
GPUS: 4x POWERCOLOR RX580 8GB
I’ve been mining on this rig for almost 2 years now, no issues. Suddenly, this GPU starts failing, and I go to check the power cable to the GPU, and it’s melted like this. The GPU does get power when started, and mines for like 5-10 min before failing. Is there an easy way to get out the melted plastic?

Yeah, the room is hot as the miner heats up the room. I usually air it out during the day and then leave the door open during the night so the heat can spread to other areas of the house. I don’t know how it’s possible either, I’ve been mining for 2 years problem free with this rig (aside from the occasional Windows mishaps).

https://www.reddit.com/r/gpumining/comm ... _easy_way/

Аж цікаво, за скільки крякне умовна 5090 в такому режимі :gigi:
Востаннє редагувалось 26.01.2026 22:48 користувачем Геральт, всього редагувалось 1 раз.
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

syavik2001: 26.01.2026 22:13
erkins007: 26.01.2026 18:29
Старые 8 пин подключались напрямую и тоже иногда горели. Погуглите по фразу pcie melted там куча фоток будет. Просто это было не так хайпово.


ATX 3.1 блоки разработаны с учётом этого разъема, имеют комплектный кабель с прямым подключением и сигнальными пинами и не имеют дополнительного сопротивления из-за переходников.
что конкретно у них ДРУГОЕ, что позволяет им работать с этим разъемом а другим -нет?
працювати всі працюють, інша справа, що забрали ланку у вигляді перехідника, який вимагає більш дбайливого ставлення і прямих рук, відповідно менше імовірність, що середньостатистичний користувач шось вчудить

Відправлено через 7 хвилин 35 секунд:
Геральт: 26.01.2026 22:41
erkins007: 26.01.2026 21:30
Для дурачков, которых в Гугле забанили.
спойлер
Зображення
GPUS: 4x POWERCOLOR RX580 8GB
I’ve been mining on this rig for almost 2 years now, no issues. Suddenly, this GPU starts failing, and I go to check the power cable to the GPU, and it’s melted like this. The GPU does get power when started, and mines for like 5-10 min before failing. Is there an easy way to get out the melted plastic?

Yeah, the room is hot as the miner heats up the room. I usually air it out during the day and then leave the door open during the night so the heat can spread to other areas of the house. I don’t know how it’s possible either, I’ve been mining for 2 years problem free with this rig (aside from the occasional Windows mishaps).

https://www.reddit.com/r/gpumining/comm ... _easy_way/

Аж цікаво, за скільки крякне умовна 5090 в такому режимі :gigi:
ці усі також майнили? там їх ще багато, якщо пошукати :gigi:
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/c ... also_melt/
https://www.facebook.com/groups/pcbuild ... 801870356/
https://www.reddit.com/r/PCBaumeister/c ... tut/?tl=en
https://en.***.com/news/zhelezo/igr ... remastered
https://www.reddit.com/r/AMDHelp/commen ... xtx_image/
https://www.reddit.com/r/radeon/comment ... my_7900xt/
Відповісти