Боже варто вам ознайомитися з системою податків в США перед тим як щось писати. Наприклад в США немає ПДВ це означає що продукти та послуги в США коштують на 20% дешевше ніж в Україні, в США податкове навантаження на громадянина залежить від рівня його доходу, чи є в нього сім'я чи ні, чи є власне житло. Це вам не Україна де людина яка отримує мінімалку і знімає квартиру, та має на утриманні двух дітей сплачує ті самі податки що і людина яка заробляє мільйон та має 4 квартири у центрі Києва.dead_rat: ↑ 21.01.2026 19:46Тільки от це ДО податків.Tiufin: ↑ 21.01.2026 19:27
Перше більш-менш велике (але не розпіарене/занадто дороге) місто, яке згадалось - Бостон.
Середня зарплата після податків - 63600 в рік. Тобто 5300 на місяць.
![]()
Віддай дяді Сему 25-30%
Boston has a high cost of living, with a living wage for a single adult estimated well over $60,000 annually, according to the MIT Living Wage Calculator.
Новини
Останні статті і огляди
Kioxia вважає, що часи недорогих терабайтних SSD уже минули
-
Kefka
Junior
-
Scoffer
Member
Kefka
Маячня. В штатах інші податки, але фінальний ефект той же. Є податки з зп, є податки з прибутку, є податки з продажу, є корпоративні податки і є ще купа інших цікавих податків ще й різних від штату до штату. Чи по-твоєму як у них бюджет наповнюється? Святим духом?
https://worldpopulationreview.com/count ... -countries
У нас в порівнянні все доволі нормально з податками, +/- на рівні штатів, і точно набагато краще ніж в сусідніх європах.
Маячня. В штатах інші податки, але фінальний ефект той же. Є податки з зп, є податки з прибутку, є податки з продажу, є корпоративні податки і є ще купа інших цікавих податків ще й різних від штату до штату. Чи по-твоєму як у них бюджет наповнюється? Святим духом?
https://worldpopulationreview.com/count ... -countries
У нас в порівнянні все доволі нормально з податками, +/- на рівні штатів, і точно набагато краще ніж в сусідніх європах.
-
Kefka
Junior
До прикладу якщо я живу в Пенсільванії і отримую мінімалку, я сплачу всього 10 % податків з заробітньої плати.Це 7% пенсійни збір, і 3% штатний податок. І це нагадую при відсутності ПДВ. В Україні ви платите 23% податку)))
Мінімальний заробіток в штаті Пенсільванія складає 600 000 на рік, і за рік ви заплатите всього 64 000 грн податку. В той час як в Україні при середній, не мінімальній зарплаті у 240 000 грн на рік ви заплатите 56 000 грн податку. Отже американець отримає 536 000 доходу на рік при мінімалці, а Українець при середній всього лише 184 000. От ви і росказуйте про життя та податки в США далі.
Відправлено через 5 хвилин 20 секунд:
Scoffer
Ви мене не чуєте. Податок в США залежить від рівня доходу наявності житла і інших факторів. 37% податку це максимальна ставка яку сплачують громадяни з високим рівнем доходу. В США існують 7 податкових ставок: 10%, 12%, 22%, 24%, 32%, 35% і 37%
Мінімальний заробіток в штаті Пенсільванія складає 600 000 на рік, і за рік ви заплатите всього 64 000 грн податку. В той час як в Україні при середній, не мінімальній зарплаті у 240 000 грн на рік ви заплатите 56 000 грн податку. Отже американець отримає 536 000 доходу на рік при мінімалці, а Українець при середній всього лише 184 000. От ви і росказуйте про життя та податки в США далі.
Відправлено через 5 хвилин 20 секунд:
Scoffer
Ви мене не чуєте. Податок в США залежить від рівня доходу наявності житла і інших факторів. 37% податку це максимальна ставка яку сплачують громадяни з високим рівнем доходу. В США існують 7 податкових ставок: 10%, 12%, 22%, 24%, 32%, 35% і 37%
-
Scoffer
Member
Kefka
Це ти не чуєш. Те що збір однієї кишені перенесли в іншу не відміняє того що ти все одно за це заплатиш. Не прямо так опосередковано. Бюджет наповнюється через податки.
Це ти не чуєш. Те що збір однієї кишені перенесли в іншу не відміняє того що ти все одно за це заплатиш. Не прямо так опосередковано. Бюджет наповнюється через податки.
-
Kefka
Junior
Scoffer
Так звісно це так. Але у цьому справедливість що платити має більше той хто більше заробляє, а не так як у нас.
Так звісно це так. Але у цьому справедливість що платити має більше той хто більше заробляє, а не так як у нас.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
З чиєї точки зору це справедливо?Kefka: ↑ 23.01.2026 11:17 Scoffer
Так звісно це так. Але у цьому справедливість що платити має більше той хто більше заробляє, а не так як у нас.
-
Ostin
Member
Ну якщо взяти приведений приклад вище, де людина без свого житла з сім'єю приречена вічно злидарювати, а людина з власним житлом і можливістю здавати ще щось в оренду сплачує той же самий податок.dead_rat: ↑ 23.01.2026 11:44З чиєї точки зору це справедливо?
З точки зору біології - все вірно. Хтось колись назаробляв дітям і діти тепер перейшли у вищий клас від народження. З точки зору суспільства, демократій і отого всього - це класова нерівність, яка поглиблюється. Тобто злиденна людина не має навіть шансу видертись зі злиднів, якщо буде просто виконувати обов'язки на роботі.
Ну і про дітей та сім'ю. Не забуваймо, що кожна нечисть при владі або відвертий кримінал майже завжди ліпить одне і те ж: все заради сім'ї, бо це найголовніше і т.д. Тому вирощування нерівності закладено в фундамент біології. Але багатьом з "тих, що знизу" це не подобається, бо їм дурять також голови "ти маєш обов'язок перед державою" і "держава про тебе піклується"
Як на мене, справедливо було б вибрати якийсь один офіційний курс і відкрито ним іти. Типу "право сильного і еліта від народження - наше все". Тоді бурління мінімальні, бо кожен знає своє місце. Індуси не дадуть збрехати.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Це якийсь комунізм.Ostin: ↑ 23.01.2026 12:48Ну якщо взяти приведений приклад вище, де людина без свого житла з сім'єю приречена вічно злидарювати, а людина з власним житлом і можливістю здавати ще щось в оренду сплачує той же самий податок.dead_rat: ↑ 23.01.2026 11:44З чиєї точки зору це справедливо?
З точки зору біології - все вірно. Хтось колись назаробляв дітям і діти тепер перейшли у вищий клас від народження. З точки зору суспільства, демократій і отого всього - це класова нерівність, яка поглиблюється. Тобто злиденна людина не має навіть шансу видертись зі злиднів, якщо буде просто виконувати обов'язки на роботі.
Ну і про дітей та сім'ю. Не забуваймо, що кожна нечисть при владі або відвертий кримінал майже завжди ліпить одне і те ж: все заради сім'ї, бо це найголовніше і т.д. Тому вирощування нерівності закладено в фундамент біології. Але багатьом з "тих, що знизу" це не подобається, бо їм дурять також голови "ти маєш обов'язок перед державою" і "держава про тебе піклується".
Як на мене, справедливо було б вибрати якийсь один офіційний курс і відкрито ним іти. Типу "право сильного і еліта від народження - наше все". Тоді бурління мінімальні, бо кожен знає своє місце. Індуси не дадуть збрехати.
Давай реалістичніше.
Є Джон алкаш, робе на мінімілці.
Є я, ніщеброд по народженню, але розумний, що вджобував як проклятий щоб влізти у ІТ і вибився у люди і взяв іпотеку.
Є Маск.
Де справедливість що я маю віддавати 37% з важко заробленого, а помноживши на мою зп це десь х20 від того що платить Джон. А Маск сміється і отримує від державоньти 100 мільярдів як самий нещасний?
Справедливості не існує, суспільство забере в тебе все що зможе.
-
Ostin
Member
Саме тому треба просувати таку думку. Кожен за себе. Сильніший правий. Справедливості не існує. Тобі має бути пофіг на інших, інакше тебе з'їдять.dead_rat: ↑ 23.01.2026 13:02Справедливості не існує, суспільство забере в тебе все що зможе.
Я дуже шкодую, що свого часу в молодості недостатньо володів зазначеними тезами, тому припустився багатьох помилок. Одна з яких - це віра в повністю придуману сутність "держава".
Набагато ефективніше лизати сідниці потрібним людям. З мого спостереження - кратно ефективніше з точки зору профіту на затрачені зусилля. Але тут як вже ляже на систему цінностей. От моя система "зіпсована" в цьому напрямку, тому роблю непрактичні речі і теж частенько вджобуюdead_rat: ↑ 23.01.2026 13:02ніщеброд по народженню, але розумний, що вджобував як проклятий
Забери слово алкаш - і нічого не поміняється. Якщо людина просто середньостатистична, не надто розумна чи обдаровані чимось іншим - вона прирівняна до алкаша за результатом. Чи справедливо це - так, напевно. Алкаш, він же має право випити, чи не так?dead_rat: ↑ 23.01.2026 13:02Є Джон алкаш, робе на мінімілці
Спробуй вибитись в люди, коли твій керівник трамп або йому подібний) Я знаю одного такого по роботі. Там люди специ, які за день йому вирішували тижневі задачі відділу, були злиті через нелояльність)dead_rat: ↑ 23.01.2026 13:02вибився у люди
Вибитись в люди - це унікальну суміш власних зусиль, обдарованості, а також вдачі бути з потрібними людьми в потрібному місці. Іноді воно просто не їде, скільки не вджобуй. Бо не там почав, і не там продовжив, і взагалі зайнявся не тим...
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Ostin
Згоден
Згоден
-
Dilfin
Member
Так, щоб люди немали нічого власного і жили в кредит.Rosberg: ↑ 22.01.2026 13:36Все за підписку. Типу, нікуди не дінуться. Головне створити відповідні умови.
Відправлено через 7 хвилин 15 секунд:
Тому, що такий порядок речей придумали і озвучили ті, хто приймає участь у Давоському світовому економічному форумі, це не мої вигадки.Demedik: ↑ 22.01.2026 19:28Причем тут это?Dilfin: ↑ 22.01.2026 13:30 Це голуба мрія глобалістів все здавати в оренду...
"Глобалист — это сторонник глобализма, то есть идеи и процесса интеграции мира в единую систему в экономической, политической, культурной и других сферах, выступающий за стирание границ и создание единого мирового порядка или правительства. В широком смысле, это человек, который видит мир как взаимосвязанную систему, а в узком — приверженец политики, направленной на укрепление этой взаимосвязи, часто ассоциируется с неолиберальной идеологией, свободной торговлей и иммиграцией." (с)
Думаю термин который Вы имели ввиду:
"Неофеодализм — это социологический термин, описывающий возрождение феодальных черт в современном обществе, где власть и богатство концентрируются в руках новых "сеньоров" (гигантских корпораций, олигархов), а рядовые граждане становятся "вассалами", зависимыми от цифровых экосистем, данных и платформ, теряя суверенитет и попадая в новую иерархию неравенства. Этот процесс характеризуется персонализацией власти, формированием элит, архаизацией культуры, где борьба корпораций и кланов вытесняет общественные институты, а граждане всё больше арендуют, а не владеют, попадая в зависимость от технологических гигантов. "
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Хто ж тоді побудував такі держави, як США, Німеччина, Японія? Прибульці? Атланти? Якраз для того, щоб створити розвинену державу із високими соціальними стандартами та економічним розвитком, мають бути національно орієнтовані еліти, вибудувані інституції та громадянське суспільство. Інакше усюди б люди жили, як в Сомалі. В нас по розвалу совка не було національних еліт, досвіду державотворення та основна маса населення мала совєцький менталітет, де людина та держава протиставлені один одному. Результат у нас на очах.Ostin: ↑ 23.01.2026 13:33Одна з яких - це віра в повністю придуману сутність "держава".
-
Tiufin
Member
Так, є таке. Хоча зростання хейту в бік глобалізму спостерігається у всьому світі - завдяки інтернету та всіляким теоріям змов, що в ньому розквітають.dead_rat: ↑ 22.01.2026 20:59 Tiufin
Нажаль, народ котрий отримував від глобалізму найбільше(американці), вирішили все розвернути назад і назло ворогам поламати собі все
І ще, хотів би доповнити, що американці наразі його ломають, бо перестали отримувати найбільше. Наразі найбільше отримує Китай, який не погодився стати частиною системи. В захотів, користуючись перевагами глобалізму, потихеньку будувати свою, незалежну систему. Проте, це не знімає відповідальності із США, які, будучі архітектором цієї системи, отак криво її побудували, що не врахували можливість такого сценарію та виростили некерованого монстра.
Востаннє редагувалось 24.01.2026 01:39 користувачем Tiufin, всього редагувалось 1 раз.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Чуваки 80 років(окей, 40) жирували у борг.Tiufin: ↑ 24.01.2026 01:33Так, є таке. Хоча зростання хейту в бік глобалізму спостерігається у всьому світі - завдяки інтернету та всіляким теоріям змов, що в ньому розквітають.dead_rat: ↑ 22.01.2026 20:59 Tiufin
Нажаль, народ котрий отримував від глобалізму найбільше(американці), вирішили все розвернути назад і назло ворогам поламати собі все
І ще, хотів би доповнити, що американці наразі його ломають, бо перестали отримувати найбільше. Наразі найбільше отримує Китай, який не погодився стати частиною системи. В захотів, користуючись перевагами глобалізму, потихеньку будувати свою, незалежну систему. Проте, це не знімає відповідальності із США, які, будучі архітектором цієї системи, отак криво її побудували, що не врахували можливість такого сценарію.
Ім китайці в борг зробили світову фабрику усього.
А тепер - ой яка погана система, а нас негативне торгівельне сальдо!! Бо ми вирішили нічого не виробляти і жити в борг!
-
Tiufin
Member
Ну і де та Індія, навіть маючі величезне населення та купу території із ресурсами? Це як раз гарний приклад того, що це хибний шлях.Ostin: ↑ 23.01.2026 12:48Типу "право сильного і еліта від народження - наше все". Тоді бурління мінімальні, бо кожен знає своє місце. Індуси не дадуть збрехати.
Та й взагалі, хибність такого підходу вже довела історія.
Відправлено через 9 хвилин 55 секунд:
Так, звісно- будували по-дурному, допустивши таку критичну помилку. А тепер руйнують також по-дурному, як слон у посудній лавці.dead_rat: ↑ 24.01.2026 01:37Чуваки 80 років(окей, 40) жирували у борг.Tiufin: ↑ 24.01.2026 01:33
Так, є таке. Хоча зростання хейту в бік глобалізму спостерігається у всьому світі - завдяки інтернету та всіляким теоріям змов, що в ньому розквітають.
І ще, хотів би доповнити, що американці наразі його ломають, бо перестали отримувати найбільше. Наразі найбільше отримує Китай, який не погодився стати частиною системи. В захотів, користуючись перевагами глобалізму, потихеньку будувати свою, незалежну систему. Проте, це не знімає відповідальності із США, які, будучі архітектором цієї системи, отак криво її побудували, що не врахували можливість такого сценарію.
Ім китайці в борг зробили світову фабрику усього.
А тепер - ой яка погана система, а нас негативне торгівельне сальдо!! Бо ми вирішили нічого не виробляти і жити в борг!
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Що не так з Індією?Tiufin: ↑ 24.01.2026 01:57Ну і де та Індія, навіть маючі величезне населення та купу території із ресурсами? Це як раз гарний приклад того, що це хибний шлях.Ostin: ↑ 23.01.2026 12:48Типу "право сильного і еліта від народження - наше все". Тоді бурління мінімальні, бо кожен знає своє місце. Індуси не дадуть збрехати.
Я от раніше думав, що монархія у Таіланді це теж якась фігня. Але якось я змінив своє ставлення. Просто система інша, а оцінювати ми намагаємося по капіталістичним міркам
-
Tiufin
Member
Ну а який там рівень життя? Оце і не так.dead_rat: ↑ 24.01.2026 02:01Що не так з Індією?
Не знавець політичного устрою тайланду. Але гадаю, там монархія - більше номінально. Ну хоча б тому, що економічний устрій при реальній монархії - це феодалізм, де все (навіть люди) належить феодалам.dead_rat: ↑ 24.01.2026 02:01Я от раніше думав, що монархія у Таіланді це теж якась фігня. Але якось я змінив своє ставлення. Просто система інша, а оцінювати ми намагаємося по капіталістичним міркам
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Погугли, король Таіланду серед найбагатших людей світу і грає дуже велику роль.Tiufin: ↑ 24.01.2026 02:06Ну а який там рівень життя? Оце і не так.dead_rat: ↑ 24.01.2026 02:01Що не так з Індією?
Не знавець політичного устрою тайланду. Але гадаю, там монархія - більше номінально. Ну хоча б тому, що економічний устрій при реальній монархії - це феодалізм, де все (навіть люди) належить феодалам.dead_rat: ↑ 24.01.2026 02:01Я от раніше думав, що монархія у Таіланді це теж якась фігня. Але якось я змінив своє ставлення. Просто система інша, а оцінювати ми намагаємося по капіталістичним міркам
По факту там конституційна монархія, король - найбільший землеволодар
Це не як у британців
-
Scoffer
Member
Капіталізм не має ніякого стосунку до політичної системи. В китаї партія і капіталізм, у франції демократія і совок совком поганяє.
Я вкотре повторюсь шо ідеальне комбо це сильна стабільна політична система, авторитарна звісно тому що ніяка демократія не вивозить в стабільність, і дикий капіталізм. Всі азіати на цьому вилізли з якимись просто неймовірними швидкостями росту економіки. До них те ж саме демонструвала франківська авторитарна іспанія. А як вступили в євросовок і розвели
, так одразу бурний розвиток і завершився.
Прошу ознайомитись з історією:
https://www.forbes.com/sites/timreuter/ ... h-miracle/
Спочатку спробував будувати типовий совок, всрався, розігнав всіх благо авторитаризм і міг, деяких прямо в вікно, і почав будувати капіталізму. Приріст економіки за 15 років з 12 до 76 лярдів, тільки японія випереджала за темпами росту, котра, зауважую, теж ніфіга не демократією була.
Відправлено через 7 хвилин 47 секунд:
За пропозицію в 26му році організувати демократію треба вже починати давати в пику. Всі чудово бачать онлайн без реєстрації і смс як демократія буде захищати гренландію 30ма солдатами від усього півмільярдного євросовка
Абсолютно недієздатне зборище
ів.
Відправлено через 7 хвилин 38 секунд:
Конкретно в Україні має бути встановлена військова, або військово-релігійна диктатура. Гетьманат. Тому що загрози нікуди не дінуться ні в осяжному, ні в неосяжному майбутньому. Історична, традиційна для нас форма правління. І нічого носитись з тою напівдохлою бредятиною, з котрою вже на самому західному заході вирішили зав'язати.
Накрайняк королівство, благо корона з рук самого папи була видана і валяється без діла. Ніякий інший папа корону не відкликав. Декілька формальностей, і вуаля, Regnum Rusiæ відроджено.
Я вкотре повторюсь шо ідеальне комбо це сильна стабільна політична система, авторитарна звісно тому що ніяка демократія не вивозить в стабільність, і дикий капіталізм. Всі азіати на цьому вилізли з якимись просто неймовірними швидкостями росту економіки. До них те ж саме демонструвала франківська авторитарна іспанія. А як вступили в євросовок і розвели
Прошу ознайомитись з історією:
https://www.forbes.com/sites/timreuter/ ... h-miracle/
Спочатку спробував будувати типовий совок, всрався, розігнав всіх благо авторитаризм і міг, деяких прямо в вікно, і почав будувати капіталізму. Приріст економіки за 15 років з 12 до 76 лярдів, тільки японія випереджала за темпами росту, котра, зауважую, теж ніфіга не демократією була.
Відправлено через 7 хвилин 47 секунд:
За пропозицію в 26му році організувати демократію треба вже починати давати в пику. Всі чудово бачать онлайн без реєстрації і смс як демократія буде захищати гренландію 30ма солдатами від усього півмільярдного євросовка
Відправлено через 7 хвилин 38 секунд:
Конкретно в Україні має бути встановлена військова, або військово-релігійна диктатура. Гетьманат. Тому що загрози нікуди не дінуться ні в осяжному, ні в неосяжному майбутньому. Історична, традиційна для нас форма правління. І нічого носитись з тою напівдохлою бредятиною, з котрою вже на самому західному заході вирішили зав'язати.
Накрайняк королівство, благо корона з рук самого папи була видана і валяється без діла. Ніякий інший папа корону не відкликав. Декілька формальностей, і вуаля, Regnum Rusiæ відроджено.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Scoffer
Зараз де-факто диктатура.
Яку періодично повертають до притомності демократичні інструменти і інституції.
Зараз де-факто диктатура.
Яку періодично повертають до притомності демократичні інструменти і інституції.