Kioxia вважає, що часи недорогих терабайтних SSD уже минули

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

Ostin: 22.01.2026 12:47 А я казав! "Терабайта вистачить усім" (с)
rizakrko: 21.01.2026 20:03бути розробником в Україні це краще, ніж абсолютна більшість комбінацій країн та робіт
Ну звісно ж, отримувати євро зп і жити в країні третього світу, де папуасам місцевої зп лише на харчі вистачає. Тут мені здається, заміни Україну на будь-яку нору в світі (бажано без ракет, звісно ж) - і буде такий самий висновок :D
Але, якщо бути не розробником, а, наприклад, місцевим чиновником (чи якимось військовим розпорядником під час війни) в такій дірі - то жити можна іноді ще краще ;)
приклад країни де будуть норм сервіси при таких же цінах та податках як в Україні
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

rizakrko: 22.01.2026 13:22 Ostin
Ось тільки Україна це не якась відстала країна - тут сервіс, інфраструктура, медицина, безпека (ракети за дужки винесемо) та клімат на хорошому рівні.
Тут я аж поперхнувся

Відправлено через 2 хвилини 44 секунди:
rjavyi_pastor: 22.01.2026 13:43
Ostin: 22.01.2026 12:47 А я казав! "Терабайта вистачить усім" (с)

Ну звісно ж, отримувати євро зп і жити в країні третього світу, де папуасам місцевої зп лише на харчі вистачає. Тут мені здається, заміни Україну на будь-яку нору в світі (бажано без ракет, звісно ж) - і буде такий самий висновок :D
Але, якщо бути не розробником, а, наприклад, місцевим чиновником (чи якимось військовим розпорядником під час війни) в такій дірі - то жити можна іноді ще краще ;)
приклад країни де будуть норм сервіси при таких же цінах та податках як в Україні
Таїланд(як і більша частина південно-східної Азії)
Балкани, та ж Хорватія
Кіпр трохи недотягує в плані цін
Купа островних містяків, навіть Канарські Острови в плані цін доволі гуманні і класно мати +25 взимку

Я б сказав, що ви здивуєтеся наскільки ціни на товари в Україні на рівні чи вище світових. З послугами краще.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

rizakrko: 22.01.2026 13:22 Ostin
Ось тільки Україна це не якась відстала країна - тут сервіс, інфраструктура, медицина, безпека (ракети за дужки винесемо) та клімат на хорошому рівні.

Чиновникам всюди добре живеться - он сенатори в Штатах який ріст інвестицій мають, ніяким Баффетам і не снився такий успіх.
Почитав, посміявся, поплакав :weep:
Пс єдине, що не зіпсували це клімат
Все вами описане зазвичай є у багатьох латиноамериканських країнах (приблизно на тому ж рівні), але ви там не захочете жити поряд з картелями і повсюдною корупцією :)
Alexsandr
Member

Повідомлення

а помню кричали, что SSD будут дешевле HDD и доступней, а цена такие, что программистам в пору опять начать оптимизировать свой софт под HDD. Майкрософт бы это тоже не помешало бы. сейчас система на HDD куда тормознее чем раньше.
Tiufin
Member

Повідомлення

MetalistForever: 22.01.2026 02:50
Tiufin: 21.01.2026 16:32
Як страшно жити з інфляцією аж цілих 3%
Ты ступед гай , чел ! Инфляция считают , Без учета продуктов питания и энергоносителей ( цен ЖКХ )

Цены на продукты питания и энергоносители не учитываются при расчете базовой инфляции из-за их волатильности. Продукты питания и энергоносители относятся к товарам первой необходимости, а это значит, что спрос на них не меняется по мере роста цен.
А тепер загугли cpi, core cpi, pce у 25 році в штатах, та засунь свій нахабний тон собі у дупу
rizakrko
Member

Повідомлення

MqM
Зіпсували це порівняно з яким періодом? У моєму місті транспорт покращується, вода відключається рідше, стихійні ринки зникають, з'являються нові клініки та торгові центри, парки оновлюються. Навіть дороги в місті інколи латають, хоча тут і досі все на трієчку.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

dead_rat: 22.01.2026 14:14Кіпр трохи недотягує в плані цін
В мене знайома певний час працювала на Кіпрі. Ціни високі, сервіс жахливий. Купа русні.
Таїланд(як і більша частина південно-східної Азії)
Інші знайомі понад рік жили в Таїланді в врешті-решт повернулись в Київ(це ще до війни).
і класно мати +25 взимку
Чим класно? Навпаки, круто, що в нас є різні сезони. При цьому вони усі помірні.

Відправлено через 3 хвилини 28 секунд:
Alexsandr: 22.01.2026 14:46а помню кричали, что SSD будут дешевле HDD и доступней
Ще пів року назад, я би навіть не подумав про придбання HDD, але зараз прийшлось.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

dead_rat: 22.01.2026 08:21Стопе, я тут пермножив 150 на 20. Це 3000$(а не 6к)

На оце усе в тебе лишиться, лише якщо живеш з батьками.
150 на день це дно рівень супер ледарів, таку суму можна 2-3 години заробити. На 6к вже можна жити і на 5090 з усім іншим лишиться щей 10к на рік відкласти, ще й по 3 місяці зими взагалі не працювати.
Востаннє редагувалось 22.01.2026 15:41 користувачем Vpupkin, всього редагувалось 1 раз.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Enjthesilence: 22.01.2026 02:53яке ж буде твоє здивування, коли при оновлені будеш перекачувати всі 150 гб
Враховуючи, що деви хочуть оновити рушій, вірогідність повного перекачування гри наближається до 100%))
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 22.01.2026 15:41
Enjthesilence: 22.01.2026 02:53яке ж буде твоє здивування, коли при оновлені будеш перекачувати всі 150 гб
Враховуючи, що деви хочуть оновити рушій, вірогідність повного перекачування гри наближається до 100%))
та в принципі оновлення на юе5 в більшості випадків таким чином працює, часто навіть невеликі оновлення потребують перекачати майже всю гру.
Demedik
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Dilfin: 22.01.2026 13:30 Це голуба мрія глобалістів все здавати в оренду...
Причем тут это?

"Глобалист — это сторонник глобализма, то есть идеи и процесса интеграции мира в единую систему в экономической, политической, культурной и других сферах, выступающий за стирание границ и создание единого мирового порядка или правительства. В широком смысле, это человек, который видит мир как взаимосвязанную систему, а в узком — приверженец политики, направленной на укрепление этой взаимосвязи, часто ассоциируется с неолиберальной идеологией, свободной торговлей и иммиграцией." (с)

Думаю термин который Вы имели ввиду:
"Неофеодализм — это социологический термин, описывающий возрождение феодальных черт в современном обществе, где власть и богатство концентрируются в руках новых "сеньоров" (гигантских корпораций, олигархов), а рядовые граждане становятся "вассалами", зависимыми от цифровых экосистем, данных и платформ, теряя суверенитет и попадая в новую иерархию неравенства. Этот процесс характеризуется персонализацией власти, формированием элит, архаизацией культуры, где борьба корпораций и кланов вытесняет общественные институты, а граждане всё больше арендуют, а не владеют, попадая в зависимость от технологических гигантов. "
Tiufin
Member

Повідомлення

Demedik: 22.01.2026 19:28Причем тут это?
Теж не розумію, чому люди так люблять хаяти глобалізацію. Не хочуть жити у світі із відкритими кордонами, доступними та дешевими товарами та послугами. Хоча, трохи все ж таки розумію - напевно, це особливість людської психіки, коли не цінується те, що мається, проте якийсь уявний альтернативний варіант здається набагато кращим. Напевно людям хочеться жити у світі вічних війн та нестабільності, дорогих товарів, або взагалі дефіциту через постійні суперечки між країнами, у світі неефективних економік (та відповідного падіння рівня життя через це).
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Tiufin
Нажаль, народ котрий отримував від глобалізму найбільше(американці), вирішили все розвернути назад і назло ворогам поламати собі все
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 22.01.2026 20:59Нажаль, народ котрий отримував від глобалізму найбільше(американці), вирішили все розвернути назад і назло ворогам поламати собі все
Тому що вони перестали отримувати найбільше, і змістились поки що на друге місце по користі, а скоро можуть посунутись на третє, а то і четверте.
Глобалізм гарно тільки на маркетингових плакатах. За невеличкий проміжок часу "дешеві товари" зненацька перетворюються на дешеві доходи і кабальні умови праці. Тому що риночок регулюється по найгіршому з учасників.
Так що штати все правильно роблять. Питання лише в тому чи не запізно вже, і чи є там ще що рятувати. От для європів точно запізно, і срачела їм. Особливо після підписання угоди про сільгосп продукцію з південою америкою пару днів тому. Все, нічого вже не залишилось конкурентоспроможного європейського.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Scoffer: 22.01.2026 21:09 Все, нічого вже не залишилось конкурентоспроможного європейського.
І добре, набридло конкурувати.

Хочу відпочивати і деградувати
rizakrko
Member

Повідомлення

Scoffer: 22.01.2026 21:09 Особливо після підписання угоди про сільгосп продукцію з південою америкою пару днів тому.
Імпорт курятини чи телятини на цілих 1.5 відсотки споживання в ЄС це не те, що зруйнує європейську агропромисловість (яка і так на субсидіях сидить). Натомість отримують кращі імови для експорту своїх сирів, вина та ще чогось там з їжі + промислових товарів.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rizakrko
Яка курятина? Кому вона всралась? В південій америці нескінчені запаси корів і зернових.
Є от така чудова мапа:
https://worldpopulationreview.com/count ... by-country
Одна бразилія виробляє жрачки більше ніж увесь євросовок разом узятий. І там ще аргентина поряд майже така ж. Сільгосп ринок ЄС всрався від українського експорту, а то ще в кілька раз більше.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Vpupkin: 22.01.2026 15:31 150 на день це дно рівень супер ледарів, таку суму можна 2-3 години заробити. На 6к вже можна жити і на 5090 з усім іншим лишиться щей 10к на рік відкласти, ще й по 3 місяці зими взагалі не працювати.
Поделись где это как, а то почти вся страна не понимает.
rizakrko
Member

Повідомлення

Scoffer
Ця угода надає квоту на безмитовий імпорт багатьох продуктів, зокрема курятини та телятини. Там обмеження у близько 1.5% від споживання ЄС. Це не вільний доступ на європейський ринок. На увесь імпорт, що вище цього об'єму, будуть і далі сплачуватися мита.
Ось тут описані деталі про встановлені обмеження на безмитовий імпорт: https://policy.trade.ec.europa.eu/eu-tr ... farmers_en
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Alexsandr: 22.01.2026 23:21Поделись где это как, а то почти вся страна не понимает.
У Чикаго наприклад, можна по 3к+ відкладати що місяця.
Відповісти