Ubisoft скасувала ремейк Prince of Persia: The Sands of Time та інші проєкти

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kairo: 22.01.2026 17:33Ну й головний провал компанії - квадрупл-А "Скал енд Боунз", в який Юбі втулила шалені гроші за десять років розробки(за останньою інфою 850 млн), ніяким місцем не про повістку.
Та гра повинна була розроблятися роки 3 (фактична розробка мабуть і була такою) і коштувати копійки, або взагалі йти як ДЛС до ремейку-ремастеру піратських асасінів.
kairo: 22.01.2026 17:33Треба нормальні ігри робити і тоді будуть хороші продажі. В тому ж БГ3, кожен другий чоловічий персонаж пропонує зализатись із ГГ і нічого, гравці в захваті.
Те ж саме і з жіночими, і з не зовсім людьми та зовсім не людьми. Повна (ну майже) свобода.

Відправлено через 2 хвилини 51 секунду:
kairo: 22.01.2026 17:46Юбікі очікували від неї більші продажі. І причина тут не в темному ГГ, а в тому, що на старті гри не було в Стімі, що в наш час саме по собі вирок і те, що 50 баксів за 2Д-платформер, трохи забагато.
Причина не в ГГ, а в поганому просуванні. Показали би прямо в тізері-трейлері, що це не крашений принц, а його охоронець - вже інше відношення. З персом було б ще краще. Аутентична музика - ще плюс. І вже інший темп продажів та перше враження, реакції блогерів і покатилося...

Після релізу виявилося, що все не так погано, але було пізно.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

waryag: 22.01.2026 17:50І вже інший темп продажів та перше враження, реакції блогерів і покатилося...
Принца не було в Стім. 2Д-платформер за 50 баксів ексклюзивно в мертвому Юбі-сторі, це вирок.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 22.01.2026 17:33Я дивився огляди на кожну із цих ігор від блогерів, яким довіряю. Вони усі сказали, що ігри досить посередні, типовий Юбі продукт

В любом случае повестка нанесла колоссальный урон продажам и принятию
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kairo: 22.01.2026 17:46Юбікі очікували від неї більші продажі. І причина тут не в темному ГГ, а в тому, що на старті гри не було в Стімі, що в наш час саме по собі вирок
Все пов'язано.
і те, що 50 баксів за 2Д-платформер, трохи забагато. Для прикладу, Холлоунайт - 15 баксів.
Метроїд дред коштував на 10 баксів дорожче і продавався на одній платформі - 3 лями копій за рік. Але це нінка, з неймовірним досвідом окучування фанатів.

Холловнайт - окремий випадок (сілксонг - 20 баксів на релізі), у гри був неймовірний хайп, а вкрай мала команда дозволяла розробникам поставити будь-яку ціну і все одно отримати прибуток.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

waryag: 22.01.2026 18:19Метроїд дред коштував на 10 баксів дорожче і продавався на одній платформі - 3 лями копій за рік. Але це нінка, з неймовірним досвідом окучування фанатів.
Свіч, це інший світ. Закрита платформа на 154 мільйони пристроїв. І ціна Метроїда там в рамках цін ігор Нінки.
Холловнайт - окремий випадок
Ori and the Will of the Wisps $29.99
Dead Cells $24.99
Celeste $19.99
Nine Sols $29.99
den888
Member

Повідомлення

waryag: 22.01.2026 17:21
erkins007: 22.01.2026 15:57 Будь там вместо негра араб

Араб - принц Персии? :lol:
Нет, черный чукча гермафродит.
Polyaan
Member

Повідомлення

waryag: 22.01.2026 17:21
erkins007: 22.01.2026 15:57 Будь там вместо негра араб

Араб - принц Персии? :lol:
Шехзаде Баязид поссорился с братом Селимом (будущим султаном Селимом II).
После поражения Баязид бежал в Персию (к Сефевидам).
Османская сторона вела переговоры, и в итоге персидский шах выдал/казнил Баязида. Это в кратце.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0 ... 0%B8%D0%B4
Вот Вики
Это все турецкая империя/ персы.
Угадайте национальность - есть ли там дреды? :lol:
Персы - современные иранцы.
Ну чисто негры христиане, мусульман там нет :lol: :lol: :lol:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Polyaan: 23.01.2026 00:00
waryag: 22.01.2026 17:21

Араб - принц Персии? :lol:
Шехзаде Баязид поссорился с братом Селимом (будущим султаном Селимом II).
После поражения Баязид бежал в Персию (к Сефевидам).
Османская сторона вела переговоры, и в итоге персидский шах выдал/казнил Баязида. Это в кратце.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0 ... 0%B8%D0%B4
Вот Вики
Это все турецкая империя/ персы.
Угадайте национальность - есть ли там дреды? :lol:
Персы - современные иранцы.
Ну чисто негры христиане, мусульман там нет :lol: :lol: :lol:
Я гадаю він натякав, що перси і араби це різні нації
Polyaan
Member

Повідомлення

dead_rat: 23.01.2026 00:04
Polyaan: 23.01.2026 00:00

Шехзаде Баязид поссорился с братом Селимом (будущим султаном Селимом II).
После поражения Баязид бежал в Персию (к Сефевидам).
Османская сторона вела переговоры, и в итоге персидский шах выдал/казнил Баязида. Это в кратце.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0 ... 0%B8%D0%B4
Вот Вики
Это все турецкая империя/ персы.
Угадайте национальность - есть ли там дреды? :lol:
Персы - современные иранцы.
Ну чисто негры христиане, мусульман там нет :lol: :lol: :lol:
Я гадаю він натякав, що перси і араби це різні нації
Ну не знаю не знаю, там в те времена исторически даже дальние родственники были на престолах.
И те и те мусульмане

И те и те отлично сейчас находят общий язык в Германии.
Так можно дойти, что например в Индии несколько разных рас исторически и неправильно какую то выделять.
Арабы мигрировали тогда много и смешивались.
Однозначно далеко до негров.
Хотя кому то и темнокожий индус негр :shuffle:

Ладно, согласен, Я не знаток исламского мира, там куча течений и противоречий, и народов, хотя иногда они выступают одним фронтом.
Но до негроидной расы им далеко.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Polyaan: 23.01.2026 00:08Ну не знаю не знаю, там в те времена исторически даже дальние родственники были на престолах.
И те и те мусульмане
Іслам з'явився через тисячу років.
Однозначно далеко до негров.
Імперія Ахеменідів контролювала частину Африки.
Tiufin
Member

Повідомлення

А де ви там негра взагалі побачили? ГГ у принці персії зовсім не негроїдної раси тіп. Від негра в нього хіба що дреди
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

waryag: 22.01.2026 17:21
Араб - принц Персии? :lol:
То же самое хотел написать, но подумал что сам не различаю японцев и китайцев)
Кстати вряд-ли кто на форуме отличит арабскую вязь от фарси.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

на серйозний щах обговорюють персів та арабів в грі, яка з історичністю нічого спільного не має. :laugh:
це буквально казка з букету образів давнього сходу й Персії, приправлена мотивами «тисячі й однієї ночі» в нас тут персидський син короля, паркурить і б'ється з демонами, а в цій частині взагалі не принц навіть
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Enjthesilence: 23.01.2026 06:17 на серйозний щах обговорюють персів та арабів в грі, яка з історичністю нічого спільного не має. :laugh:
це буквально казка з букету образів давнього сходу й Персії, приправлена мотивами «тисячі й однієї ночі» в нас тут персидський син короля, паркурить і б'ється з демонами, а в цій частині взагалі не принц навіть
Важко знайти грань між вигадкою, що створює світ і що вигадкою, коли вже благаєш що досить вигадувати дурню.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Enjthesilence: 23.01.2026 06:17на серйозний щах обговорюють персів та арабів в грі, яка з історичністю нічого спільного не має.
Люди, які не зможуть знайти Персію на мапі, дуже стурбовані історичною достовірністю у фентезі грі. Протагоніст використовує магію, керує часом, б'ється із монстрами, то все фігня - дреди, дреди!
Rorta
Junior
Аватар користувача
Звідки: Rzeczpospolita Polska и Беларусь

Повідомлення

Enjthesilence: 23.01.2026 06:17 на серйозний щах обговорюють персів та арабів в грі, яка з історичністю нічого спільного не має. :laugh:
це буквально казка з букету образів давнього сходу й Персії, приправлена мотивами «тисячі й однієї ночі» в нас тут персидський син короля, паркурить і б'ється з демонами, а в цій частині взагалі не принц навіть
Да игру как раз очень хвалили за очень бережное отношение к персидской культуре, истории и мифологии. Там разрабы реально заморочились.
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► "Ні-шмагла..." (С)? :shuffle: Очікувано...
► Я щось ще й досі останній АС навіть не думав починати, хоча в якості марафонського "тайм-кілера" всі інші частини неспішно пробігав...
Enjthesilence: 23.01.2026 06:17 ...казка з букету образів давнього сходу й Персії, приправлена мотивами «тисячі й однієї ночі»...
► А от якраз в цих-то казках негри якраз і були :D . Ну, по крайній мірі там направо і наліво в більшій половині випадків найгірші люди і причина багатьох поворотів сюжету- це чорні, здоровенні раби із здоровенними "ломаками"... взяти хоча б опорну казку про царя Шахріяра, якому один з отаких чорних наглухо відбив почуття довіри до прекрасної статі, через що Шахразада, на пару з сестрою Дунь'язадою, мало не 3 роки щоночі виворотом язики точили, щоб і їм обом "о, щасливий цар!" в потоці живої черги голови не повідрубував.
Відповісти