Новини
Останні статті і огляди
World of Tanks (часть 4)
-
sergant2020
Junior
lewerlin
Запускал на ноуте Lenovo yoga pro 7 14asp10. Тем-ры в норме, встройка потребляла 60w
Запускал на ноуте Lenovo yoga pro 7 14asp10. Тем-ры в норме, встройка потребляла 60w
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
-
The_Rusik
Member
А есть ли нормальные обучающие видео как правильно играть на разных типах танков? Куда ехать, куда нет. А то смотрю вроде просто, если набью 2к урона - это уже праздник, играю как рак...
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
це називається твіч.The_Rusik: ↑ 22.01.2026 18:02А есть ли нормальные обучающие видео как правильно играть на разных типах танков?
там є притомні стрімери у котрих можна розпитати що і до чого.
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
ублюдочные автопушки последний гвоздь в крышку гроба этой недоигры. выезжаю я доупустим на леопарде, приезжает ко мне пушка и дает 1к урона, я ей в ответ 450, она закатывается, выкатывается и добивает меня получая тычку на 400, и в чем смысл? что такое есть у леопарда что у него огневая мощь в два раза хуже, это при том что у них еще и башни вполне рикошетные, почти не пробиваются и корпус низкий, прячется во все складки, коих навалом и хп больше от одноклассников. эта мерзость выдрачивает меня просто до красного каления. разрабы геи 
Востаннє редагувалось 22.01.2026 20:08 користувачем rage11, всього редагувалось 1 раз.
-
The_Rusik
Member
rage11
Согласен, а я только начал играть, а эти пушки уже бесят и отбивают желание играть.
Но говорят будет нерф, надеюсь на это.
Согласен, а я только начал играть, а эти пушки уже бесят и отбивают желание играть.
Но говорят будет нерф, надеюсь на это.
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
удачно вкатился на дед т62а, удачно приехали противники
https://wot-record.com/replay/397688/vasilis_shepard_62
https://wot-record.com/replay/397688/vasilis_shepard_62
-
Hotspur
Member
Ви там встигаєте йоха забрати ? Я зараз на 31 етапі
-
Qwerty1987
Member
- Звідки: Одеса
5 ый день без света, такими темпами скоро от этого казино отвыкну 
-
VovaII
Member
The_Rusik
Колись непогано навчав Near_You. Навіть брав підписника у команду і прямо в живому бою: куди-чого-і-як. Але я пару відео нашвидкоруч проглянув. Років з 5 тому. Але він з Білорусії. Таких відео було досить багато. Можливо їх по назві можна вирахувати?
Відправлено через 3 хвилини 16 секунд:
rage11
Якщо що, то ІС-7 у мене є.
Колись непогано навчав Near_You. Навіть брав підписника у команду і прямо в живому бою: куди-чого-і-як. Але я пару відео нашвидкоруч проглянув. Років з 5 тому. Але він з Білорусії. Таких відео було досить багато. Можливо їх по назві можна вирахувати?
Відправлено через 3 хвилини 16 секунд:
rage11
А то на якому рівні? Якщо на десятому(де люди ще й донатять щоб пограти) — то туди не заходжу. Мені оптимально, щоб танки не вище 8 рівня були.разрабы геи
Якщо що, то ІС-7 у мене є.
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
да на любом, на 8 тоже самое, у него больше хп и дпм в два раза от обычных ст. ты ему вкатываешь 250-300, еще и башня не всегда пробивается, а оно тебе 500+ а если в корпус то и побольше.VovaII: ↑ 23.01.2026 14:16А то на якому рівні?
-
Hotspur
Member
німці і частина амерів танкує але ці паскуди і мені набридлиrage11: ↑ 23.01.2026 14:32 а оно тебе 500+ а если в корпус то и побольше.
-
Sanьka
Member
А нащо він треба, то та ж прокачувана 9ка, просто прем. Стабільно насмоктує в люки. Такоє....Hotspur: ↑ 23.01.2026 13:36Ви там встигаєте йоха забрати ? Я зараз на 31 етапі
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
На 50В вистачило би лише одного заходу(барабан+таран). І він таке може не лише з Леопардами. А Хевік/Кран при цьому можуть і ХП не розмінювати. Скільки він років у грі?rage11: ↑ 22.01.2026 20:06выезжаю я доупустим на леопарде, приезжает ко мне пушка и дает 1к урона, я ей в ответ 450, она закатывается, выкатывается и добивает меня получая тычку на 400, и в чем смысл?
Бабахи Леопард ваншотять 50/50. Кобра... інсує
А Ареси "броні" майже нічого не роблять, на відміну від вище перерахованих. Їх проблема в іншому - вони прискорюють гру(куди вже далі).
-
destructX
Member
саме в процесіHotspur: ↑ 23.01.2026 13:36 Ви там встигаєте йоха забрати ? Я зараз на 31 етапі
4 години світла на добу, але я не здаюся, 32 етап
Відправлено через 53 хвилини 43 секунди:
бо він гарний, та й 120 пушка в нього хороша, велика альфа, маленьке кд як для такої альфи. а люки, в е5 теж люк величезний є, але він від цього не перестає бути одним з найсильніших тт10Sanьka: ↑ 23.01.2026 15:43А нащо він треба, то та ж прокачувана 9ка, просто прем. Стабільно насмоктує в люки. Такоє....Hotspur: ↑ 23.01.2026 13:36Ви там встигаєте йоха забрати ? Я зараз на 31 етапі
-
Hotspur
Member
бони фармить і квн гарні. Всі карти перекопані а там 10 градусівSanьka: ↑ 23.01.2026 15:43А нащо він треба, то та ж прокачувана 9ка, просто прем. Стабільно насмоктує в люки. Такоє....
Відправлено через 23 секунди:
стронгdestructX: ↑ 23.01.2026 17:044 години світла на добу, але я не здаюся, 32 етап
-
Sanьka
Member
Так є отой совок 752 чи як, тт барабан.Hotspur: ↑ 23.01.2026 17:06бони фармить і квн гарні.
Він , явно кращий.
-
Hotspur
Member
на рівному так. при перекопаних картах хто вище стоїть той і папа. подивись броню Йоха коли він на холмі стоїть, ти це не дивився. в мене є 752 і воно імбаSanьka: ↑ 23.01.2026 17:08Так є отой совок 752 чи як, тт барабан.
-
Sanьka
Member
Там багато інших плюсів.destructX: ↑ 23.01.2026 17:04але він від цього не перестає бути одним з найсильніших тт10
Короче я не думаю, що робокоп буде частим гостем в рандомі. Просто каністра для колекції.
-
destructX
Member
ну в більшій мірі для колекції я його й фармлю, та й цікавіше рандом гріндити коли є стимул хоч якийсьSanьka: ↑ 23.01.2026 17:11Там багато інших плюсів.destructX: ↑ 23.01.2026 17:04але він від цього не перестає бути одним з найсильніших тт10
Короче я не думаю, що робокоп буде частим гостем в рандомі. Просто каністра для колекції.
а 752 зараз не дуже актуальний, квн нема, підколи дуже гівняні, особливо на фоні 11 рівнів. На якомусь Енські/Хімках ще більш менш норм, але у всих інших випадках габелла. Бонові ТігрМаус та апнутий 114 зараз себе краще почувають, якшо брати в рахунок важкі танки
Відправлено через 4 хвилини 19 секунд:
просто дивись стріми та бери приклад, потім практикуй в рандомі, я так розкатки в бородаті часи й вчив, найкращий спосіб навчання)The_Rusik: ↑ 22.01.2026 18:02 А есть ли нормальные обучающие видео как правильно играть на разных типах танков? Куда ехать, куда нет. А то смотрю вроде просто, если набью 2к урона - это уже праздник, играю как рак...
Відправлено через 3 хвилини 53 секунди:
Ця зетно-лєстовська параша вже ніякого відношення до актуальної wot не має. На демоверсії частково інші мапи, перероблені ттх деяких танків/снарядів/механікVovaII: ↑ 23.01.2026 14:16 The_Rusik
Колись непогано навчав Near_You. Навіть брав підписника у команду і прямо в живому бою: куди-чого-і-як. Але я пару відео нашвидкоруч проглянув. Років з 5 тому. Але він з Білорусії. Таких відео було досить багато. Можливо їх по назві можна вирахувати?