World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
sergant2020
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin
Запускал на ноуте Lenovo yoga pro 7 14asp10. Тем-ры в норме, встройка потребляла 60w
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

5400 дмг на CS-52 LIS и всеголишь 1 ст :rotate:
https://wot-record.com/replay/397240/va ... epard_5400
The_Rusik
Member

Повідомлення

А есть ли нормальные обучающие видео как правильно играть на разных типах танков? Куда ехать, куда нет. А то смотрю вроде просто, если набью 2к урона - это уже праздник, играю как рак...
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

The_Rusik: 22.01.2026 18:02А есть ли нормальные обучающие видео как правильно играть на разных типах танков?
це називається твіч.
там є притомні стрімери у котрих можна розпитати що і до чого.
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

ублюдочные автопушки последний гвоздь в крышку гроба этой недоигры. выезжаю я доупустим на леопарде, приезжает ко мне пушка и дает 1к урона, я ей в ответ 450, она закатывается, выкатывается и добивает меня получая тычку на 400, и в чем смысл? что такое есть у леопарда что у него огневая мощь в два раза хуже, это при том что у них еще и башни вполне рикошетные, почти не пробиваются и корпус низкий, прячется во все складки, коих навалом и хп больше от одноклассников. эта мерзость выдрачивает меня просто до красного каления. разрабы геи :mad:
Востаннє редагувалось 22.01.2026 20:08 користувачем rage11, всього редагувалось 1 раз.
The_Rusik
Member

Повідомлення

rage11
Согласен, а я только начал играть, а эти пушки уже бесят и отбивают желание играть.
Но говорят будет нерф, надеюсь на это.
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

удачно вкатился на дед т62а, удачно приехали противники :gigi:
https://wot-record.com/replay/397688/vasilis_shepard_62
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ви там встигаєте йоха забрати ? Я зараз на 31 етапі
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

5 ый день без света, такими темпами скоро от этого казино отвыкну :D
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik
Колись непогано навчав Near_You. Навіть брав підписника у команду і прямо в живому бою: куди-чого-і-як. Але я пару відео нашвидкоруч проглянув. Років з 5 тому. Але він з Білорусії. Таких відео було досить багато. Можливо їх по назві можна вирахувати?

Відправлено через 3 хвилини 16 секунд:
rage11
разрабы геи :mad:
А то на якому рівні? Якщо на десятому(де люди ще й донатять щоб пограти) — то туди не заходжу. Мені оптимально, щоб танки не вище 8 рівня були.
Якщо що, то ІС-7 у мене є.
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

VovaII: 23.01.2026 14:16А то на якому рівні?
да на любом, на 8 тоже самое, у него больше хп и дпм в два раза от обычных ст. ты ему вкатываешь 250-300, еще и башня не всегда пробивается, а оно тебе 500+ а если в корпус то и побольше.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rage11: 23.01.2026 14:32 а оно тебе 500+ а если в корпус то и побольше.
німці і частина амерів танкує але ці паскуди і мені набридли
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 23.01.2026 13:36Ви там встигаєте йоха забрати ? Я зараз на 31 етапі
А нащо він треба, то та ж прокачувана 9ка, просто прем. Стабільно насмоктує в люки. Такоє....
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

rage11: 22.01.2026 20:06выезжаю я доупустим на леопарде, приезжает ко мне пушка и дает 1к урона, я ей в ответ 450, она закатывается, выкатывается и добивает меня получая тычку на 400, и в чем смысл?
На 50В вистачило би лише одного заходу(барабан+таран). І він таке може не лише з Леопардами. А Хевік/Кран при цьому можуть і ХП не розмінювати. Скільки він років у грі?
Бабахи Леопард ваншотять 50/50. Кобра... інсує :gigi: .
А Ареси "броні" майже нічого не роблять, на відміну від вище перерахованих. Їх проблема в іншому - вони прискорюють гру(куди вже далі).
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 23.01.2026 13:36 Ви там встигаєте йоха забрати ? Я зараз на 31 етапі
саме в процесі :laugh:
4 години світла на добу, але я не здаюся, 32 етап :laugh:

Відправлено через 53 хвилини 43 секунди:
Sanьka: 23.01.2026 15:43
Hotspur: 23.01.2026 13:36Ви там встигаєте йоха забрати ? Я зараз на 31 етапі
А нащо він треба, то та ж прокачувана 9ка, просто прем. Стабільно насмоктує в люки. Такоє....
бо він гарний, та й 120 пушка в нього хороша, велика альфа, маленьке кд як для такої альфи. а люки, в е5 теж люк величезний є, але він від цього не перестає бути одним з найсильніших тт10 ;)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 23.01.2026 15:43А нащо він треба, то та ж прокачувана 9ка, просто прем. Стабільно насмоктує в люки. Такоє....
бони фармить і квн гарні. Всі карти перекопані а там 10 градусів

Відправлено через 23 секунди:
destructX: 23.01.2026 17:044 години світла на добу, але я не здаюся, 32 етап
стронг :super:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 23.01.2026 17:06бони фармить і квн гарні.
Так є отой совок 752 чи як, тт барабан.
Він , явно кращий.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 23.01.2026 17:08Так є отой совок 752 чи як, тт барабан.
на рівному так. при перекопаних картах хто вище стоїть той і папа. подивись броню Йоха коли він на холмі стоїть, ти це не дивився. в мене є 752 і воно імба
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

destructX: 23.01.2026 17:04але він від цього не перестає бути одним з найсильніших тт10
Там багато інших плюсів.
Короче я не думаю, що робокоп буде частим гостем в рандомі. Просто каністра для колекції.
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 23.01.2026 17:11
destructX: 23.01.2026 17:04але він від цього не перестає бути одним з найсильніших тт10
Там багато інших плюсів.
Короче я не думаю, що робокоп буде частим гостем в рандомі. Просто каністра для колекції.
ну в більшій мірі для колекції я його й фармлю, та й цікавіше рандом гріндити коли є стимул хоч якийсь :D
а 752 зараз не дуже актуальний, квн нема, підколи дуже гівняні, особливо на фоні 11 рівнів. На якомусь Енські/Хімках ще більш менш норм, але у всих інших випадках габелла. Бонові ТігрМаус та апнутий 114 зараз себе краще почувають, якшо брати в рахунок важкі танки

Відправлено через 4 хвилини 19 секунд:
The_Rusik: 22.01.2026 18:02 А есть ли нормальные обучающие видео как правильно играть на разных типах танков? Куда ехать, куда нет. А то смотрю вроде просто, если набью 2к урона - это уже праздник, играю как рак...
просто дивись стріми та бери приклад, потім практикуй в рандомі, я так розкатки в бородаті часи й вчив, найкращий спосіб навчання)

Відправлено через 3 хвилини 53 секунди:
VovaII: 23.01.2026 14:16 The_Rusik
Колись непогано навчав Near_You. Навіть брав підписника у команду і прямо в живому бою: куди-чого-і-як. Але я пару відео нашвидкоруч проглянув. Років з 5 тому. Але він з Білорусії. Таких відео було досить багато. Можливо їх по назві можна вирахувати?
Ця зетно-лєстовська параша вже ніякого відношення до актуальної wot не має. На демоверсії частково інші мапи, перероблені ттх деяких танків/снарядів/механік
Відповісти