Новини
Останні статті і огляди
Ubisoft скасувала ремейк Prince of Persia: The Sands of Time та інші проєкти
-
LetterBee
Member
Предлагаю обсудить Ubisoft скасувала ремейк Prince of Persia: The Sands of Time та інші проєкти
Самый скатившийся разраб эпохи, насколько надо слепо верить в идею что даже умирая продолжать пихать толерантность и денуво в проекты, обрекая игру на меньшие продажи.
Самый скатившийся разраб эпохи, насколько надо слепо верить в идею что даже умирая продолжать пихать толерантность и денуво в проекты, обрекая игру на меньшие продажи.
-
TheDmytrius
Member
Всього лише? Хах, дивіться на речі ширше! Це далеко не єдина причина посередності їх сучасних ігорLetterBee: ↑ 22.01.2026 10:32 продолжать пихать толерантность и денуво в проекты
-
Dynamite
Member
- Звідки: Чернигов
Скатившийся после Electronic Arts. Убейсофт лично ненавижу за Героев Меча и МагииLetterBee: ↑ 22.01.2026 10:32 Предлагаю обсудить Ubisoft скасувала ремейк Prince of Persia: The Sands of Time та інші проєкти
Самый скатившийся разраб эпохи, насколько надо слепо верить в идею что даже умирая продолжать пихать толерантность и денуво в проекты, обрекая игру на меньшие продажи.
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
LetterBee
Ubisoft погубила зовсім не "толерантність", а тупість і жадібність вищого менеджменту, у яких в приорітеті було лише штампування однотипного конвеєру та максимально можлива монетизація.
Ubisoft погубила зовсім не "толерантність", а тупість і жадібність вищого менеджменту, у яких в приорітеті було лише штампування однотипного конвеєру та максимально можлива монетизація.
-
IronWithin
Member
Вы увидите, что Skull and Bones — это полноценная игра. Это очень большая игра, и мы уверены, что люди сами увидят, насколько масштабной является игра. Это действительно полноценная, AAA-… AAAA-игра, которая хорошо покажет себя в долгосрочной перспективе».
Ив Гиймо,
гендиректор Ubisoft
40 лет сидит на должности, сменяемость руководства видать должна быть обязательной и для любого бизнеса, а то там куртка скоро до такого же докатится)
Ив Гиймо,
гендиректор Ubisoft
40 лет сидит на должности, сменяемость руководства видать должна быть обязательной и для любого бизнеса, а то там куртка скоро до такого же докатится)
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Один я це читав голосом і манерою трампа?IronWithin: ↑ 22.01.2026 10:56 Вы увидите, что Skull and Bones — это полноценная игра. Это очень большая игра, и мы уверены, что люди сами увидят, насколько масштабной является игра. Это действительно полноценная, AAA-… AAAA-игра, которая хорошо покажет себя в долгосрочной перспективе».
Ив Гиймо,
гендиректор Ubisoft
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Вся надежда этой конторы была на эти ремейки. Теперь можно хоронить окончательно. А ведь могли перед закрытием подарить людям пару хороших (старых добрых) игр.
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Уууу ска героїв убили наглухоDynamite: ↑ 22.01.2026 10:42Скатившийся после Electronic Arts. Убейсофт лично ненавижу за Героев Меча и МагииLetterBee: ↑ 22.01.2026 10:32 Предлагаю обсудить Ubisoft скасувала ремейк Prince of Persia: The Sands of Time та інші проєкти
Самый скатившийся разраб эпохи, насколько надо слепо верить в идею что даже умирая продолжать пихать толерантность и денуво в проекты, обрекая игру на меньшие продажи.
-
Samilo
Member
- Звідки: Харьков (Украина)
vsx
Оригінали хтось забирає?
Оригінали хтось забирає?
-
fxgg
Junior
убейсофт 
-
Enjthesilence
Member
Beyond Good & Evil дійсно хотілось би пограти, в анно також грав свій час, з дочірніх студій хотілося б дівіжн 3, мені ця серія подобається, гарний лутер-шутер
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Какой глупый вопрос
-
daesz
Member
Enjthesilence
жаль, сторі в д2 скотилась в повний шлак, поревайвили всіх хто повмирав, бо не могли написати нормального антагоніста. Геймплейно ніби грається все ще класно, але не як єдиний проект який є на компі (надоїдає, та й контенту пер апдейт не те щоб дуже багато).
Відправлено через 42 секунди:
Рогалик той що в лабі завезли піпець убогий..
жаль, сторі в д2 скотилась в повний шлак, поревайвили всіх хто повмирав, бо не могли написати нормального антагоніста. Геймплейно ніби грається все ще класно, але не як єдиний проект який є на компі (надоїдає, та й контенту пер апдейт не те щоб дуже багато).
Відправлено через 42 секунди:
Рогалик той що в лабі завезли піпець убогий..
-
Enjthesilence
Member
ну сподіваюсь The Division 2: Survivors все ще не закрили, а над д3 вони працюють, про це хтось з розробників нещодавно десь розповідав, судячи з того, що "аватар" закінчив підтримку контентом, всі сили зараз пішли на д3, сподіваюсьdaesz: ↑ 22.01.2026 14:45 Enjthesilence
жаль, сторі в д2 скотилась в повний шлак, поревайвили всіх хто повмирав, бо не могли написати нормального антагоніста. Геймплейно ніби грається все ще класно, але не як єдиний проект який є на компі (надоїдає, та й контенту пер апдейт не те щоб дуже багато).
Відправлено через 42 секунди:
Рогалик той що в лабі завезли піпець убогий..
рогалик - шляпа, повна.
-
Nutbar
Member
- Звідки: Київ
- спойлер

-
erkins007
Member
Одна из главных причин. Я бы даже сказал самая главная. Возьмём три последних примера.TheDmytrius: ↑ 22.01.2026 10:42Всього лише? Хах, дивіться на речі ширше! Це далеко не єдина причина посередності їх сучасних ігорLetterBee: ↑ 22.01.2026 10:32 продолжать пихать толерантность и денуво в проекты
AC Shadows - отличная графика, отличный мир, отличный стелс, стандартная для ассасина боевая система и активности. Неплохой сюжет за ниндзю.
Казалось бы ну все ок, не шедевр, но и далеко не провал.
Что делает Юбисофт? Пихает туда негромурая, за которого и сюжет и геймплей полное Г.
Ловит просто нереальную волну хейта что естественно не влияет положительно на продажи.
Star wars outlaws - неплохой сюжет, очень прикольная зверушка, интересные активности, хорошая графика. Да были проблемы технического плана, но в этом игра не одинока была, их поправили.
И просто уродливая ГГ на которую смотреть противно. Итог, игра словила волну хейта до выхода провал в продажах.
Prince of Persia the lost crown - одна из лучших метроидваний в принципе за все время. Как метроидвания это 10/10 - интересный сюжет, шикарный геймплей, графика, локации, враги, исследования, все шикарно.
Что мы видели при анонсе игры? В главной роли негр с дредами кого-то там кромсает под репчик. Итог, игра словила волну хейта, получила метку - повесточное гoвно и провал в продажах. Будь там вместо негра араб и нормальный анонс было бы все ок.
И это только три примера где повестка тупо убила напрочь отличнейшие игры и работу сотен талантливых художников и программистов. Я не знаю в чем причина, но Юбисофт щас в этом плане самый тупой и необучаемый издатель.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Я дивився огляди на кожну із цих ігор від блогерів, яким довіряю. Вони усі сказали, що ігри досить посередні, типовий Юбі продукт. Я ще коли АС Одіссі пройшов, зрозумів, що в такий бездушний конвеєр більше не готовий грати. Вальгалла досі валяється в бібліотеці не зіграна.erkins007: ↑ 22.01.2026 15:57Одна из главных причин. Я бы даже сказал самая главная. Возьмём три последних примера.
AC Shadows
Star wars outlaws
Prince of Persia the lost crown - нішовий жанр, який явно не міг дати очікуваних прибутків.
XDefiant - жахливий неткод та провал системи монетизації.
Ну й головний провал компанії - квадрупл-А "Скал енд Боунз", в який Юбі втулила шалені гроші за десять років розробки(за останньою інфою 850 млн), ніяким місцем не про повістку.
Треба нормальні ігри робити і тоді будуть хороші продажі. В тому ж БГ3, кожен другий чоловічий персонаж пропонує зализатись із ГГ і нічого, гравці в захваті.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Він непогано продався. З адекватним просуванням продався би краще.kairo: ↑ 22.01.2026 17:33Prince of Persia the lost crown - нішовий жанр, який явно не міг дати очікуваних прибутків.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Юбікі очікували від неї більші продажі. І причина тут не в темному ГГ, а в тому, що на старті гри не було в Стімі, що в наш час саме по собі вирок і те, що 50 баксів за 2Д-платформер, трохи забагато. Для прикладу, Холлоунайт - 15 баксів.waryag: ↑ 22.01.2026 17:42Він непогано продався. З адекватним просуванням продався би краще.
Востаннє редагувалось 22.01.2026 17:48 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.