Я розумію, що це проф апарат, але 8500 євро? ШО?
Новини
Останні статті і огляди
ASUS випустила професійний 8K-монітор ProArt PA32KCX з підсвічуванням Mini-LED
-
dret09
Member
- Звідки: Харків
Пропоную обговорити ASUS випустила професійний 8K-монітор ProArt PA32KCX з підсвічуванням Mini-LED
Я розумію, що це проф апарат, але 8500 євро? ШО?
Я розумію, що це проф апарат, але 8500 євро? ШО?
-
daesz
Member
4032 зони
От це вже реально бімба
От це вже реально бімба
-
Mike88
Member
- Звідки: Dnipro
daesz
рахуй по іншому: одна зона підсвітки на 8000 пікселів
рахуй по іншому: одна зона підсвітки на 8000 пікселів
-
daesz
Member
Тут тільки 32", у "перекладі" на 4к32 - це буде "на 2к пікселів"
-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
І все ще гірше майже у всьому за древній Pro display XDR... Який можна на $2к дешевше знайти ніж оце..
Upd: 1) шукати не треба, новий у офіціалів $5999 коштує
2) не майже а буквально по всім параметрам набагато краще...
Upd: 1) шукати не треба, новий у офіціалів $5999 коштує
2) не майже а буквально по всім параметрам набагато краще...
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Думаю, тисяча-друга тільки за моторчик у колориметрі
-
Dragobes
Member
- Звідки: Миколаїв
+ по 500€ за кожну букву бренду
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Asus ProArt PA32KCX - 17 знаків. по 500 євро за кожний - 8500!
-
Alexx-wisa
Member
"вбудований моторизований колориметр" що там моторизованого? 
-
yariksom
Member
Колориметер же
-
Toster
Junior
- Звідки: Київ
Чудово, через 10-12 років буде доступний кожному
Хоча й в 4к 32" пікселі не заважають
Цього разу хочаб з двох не клеять 
-
FarCry
Member
dret09
А ви гляньте скільки коштують професійні монітори Sony Trimaster для телестудій.
Наприклад - Sony PVM-X3200. Це теж 32".
А ви гляньте скільки коштують професійні монітори Sony Trimaster для телестудій.
Наприклад - Sony PVM-X3200. Це теж 32".
-
HREN
Member
- Звідки: Польша
Это монитор для видео контента, для фото слишком слабенький по цветности и однородности. Из плюсов только разрешение, в остальном для видео сильно уступает ОЛЕД решениям. А для фото по цвету не сопоставим с EIZO 2740 - старым омнитором 4к 27"
-
Kassatka
Member
- Звідки: Курник під Києвом
Ну нарешті хоч якісь новинки 8K, хай і навіть на нікчемних мініатюрних 32 дюймах. Може технологія все ж таки не вимре.
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Kassatka
Це не телевізор, це 2 різних девайси
Це не телевізор, це 2 різних девайси
-
Kassatka
Member
- Звідки: Курник під Києвом
Але всякий сучасний телевізор можна використовувати також як монітор, якщо під'єднати до компа через HDMI. І всякий сучасний монітор можна використовувати також як телевізор, якщо під'єднати до нього Android-приставку. Тож в принципі не критично важлива різниця.
І 43-50 дюймів найкращий оптимум саме для домашнього використання в ролі монітору. Як для робочих програм, так і для ігор за винятком шутерів. Для чисто телевізора можна і 65 дюймів і навіть 85, це лише на користь, були б гроші.
А 32 дюйми добре підходить лише для 2,5K. Для 4K, 5K, 6K, 8K краще мінімум 43 дюйми, максимум 50 дюймів, щоб ефективно використовувати все поле зоре, а також не просрати весь профіт можливості вмістити більше контенту при високій розподільчій здатності, замість того, щоб сильно урізати кількість цього корисного вмісту на екрані надмірним масштабуванням.
8K-телевізори в ролі телевізорів зараз буквально непотрібні, бо нема контенту. А от дисплей 8K у ролі монітору може виявитися дуже корисним - для робочого столу з високим ppi, для геймінгу, для фоток у високій розподільчій здатності.
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Kassatka
є одна дрібничка в цій кулсторі 50 дюмів 8К перед лицем, це відуха, яка таке потяне
хіба в 2к перемикатися для ігор, коли зявляться фільми тоді вже буде цікаво, на 42ці це вже буде 207ррі замість 107ррі
є одна дрібничка в цій кулсторі 50 дюмів 8К перед лицем, це відуха, яка таке потяне
хіба в 2к перемикатися для ігор, коли зявляться фільми тоді вже буде цікаво, на 42ці це вже буде 207ррі замість 107ррі
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
1. Там 576 зон (тут 4 тис);gregory_amd: ↑ 21.01.2026 11:32І все ще гірше майже у всьому за древній Pro display XDR
2. Працює лише по TB (в цьому крім TB є DP/HDMI)
-
Kassatka
Member
- Звідки: Курник під Києвом
У найгіршому випадку б/в RTX 3090 за 30K у магазині/продавана з гарними відгуками буде предостатньо. Серед нового бажано мінімум RTX 5070 Ti, яка на жаль різко втрачає доступність у продажуFilabatya: ↑ 22.01.2026 02:29 Kassatka
є одна дрібничка в цій кулсторі 50 дюмів 8К перед лицем, це відуха, яка таке потяне![]()
Виходячи з того, що моя нинішня RX 6800 у 4K без рейтрейсингу для більшості ігор надмірна рази в два. З того, що перехід з 4K до 8K згідно тестів просаджує FPS приблизно втричі. І з того, що необов'язково все на ультра виставляти, лише текстури на ультра - це суперкритично.
А для робочого столу або фоток взагалі достатньо будь-якого відео з HDMI 2.1: хоч RTX 3050, RX 6400 хоч інтеграшки останніх поколінь проців.
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
що для вас іграбельний експіренс, 30 фпс?