Пропоную обговорити AMD зосередиться на випуску Radeon RX 9070 XT замість Radeon RX 9070
Ну добре що не 9600XT 8GB. Хоч тут червоні адекватниші за зелених.
Новини
Останні статті і огляди
AMD зосередиться на випуску Radeon RX 9070 XT замість Radeon RX 9070
-
yurius_r
Member
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
yurius_r
Додам, що 9060 на 8 гб існує для оєм готових пк. І згоден, що тут АМД явно адекватніше підійшли до проблеми.
Додам, що 9060 на 8 гб існує для оєм готових пк. І згоден, що тут АМД явно адекватніше підійшли до проблеми.
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
та що значить адекватніше? у них дуже обмежені можливості, вони намагаються отримати максимум доходу.
це те саме, якби nvidia зосередилась би тільки на rtx5080 наприклад
це те саме, якби nvidia зосередилась би тільки на rtx5080 наприклад
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Натомість зосередиться на ШІdenizen: ↑ 19.01.2026 11:04 це те саме, якби nvidia зосередилась би тільки на rtx5080 наприклад
NVIDIA 'basically exiting high-end PC gaming' in 2026: kills off RTX 50 desktop and laptop GPUs
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Вони збільшують пропозицію більш продуктивної карти, за рахунок менш продуктивної. Ціна на більш продуктивну не міняєтся, або міняєтся несуттєво(з боку самої АМД, бариги то окремо).denizen: ↑ 19.01.2026 11:04та що значить адекватніше?
Само собою, це ж бізнес. Але зазвичай множать маразму(ріжуть пропозицію і собівартість, крутять цінник). А тут більш ніж адекватно, навіть дивно. Хоча вангую, заодно ми побачимо ХТшку у вигляді лише дешману, а 9070 - лише всякі Nitro+, з рівним цінником.denizen: ↑ 19.01.2026 11:04вони намагаються отримати максимум доходу.
-
hohlid19
Member
В том то и дело, что адекватнее условную ХТ версию производить вместо обычной, а не полностью забросить хх70 и хх60 серииdenizen: ↑ 19.01.2026 11:04 та що значить адекватніше? у них дуже обмежені можливості, вони намагаються отримати максимум доходу.
це те саме, якби nvidia зосередилась би тільки на rtx5080 наприклад
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Неадекватно було б зробити 9070 8гб, чи підняти ціни +50-100%
А тут з двох схожих карт обирають продуктивнішу, плюс намагаються не сильно додати в ціні.
А тут з двох схожих карт обирають продуктивнішу, плюс намагаються не сильно додати в ціні.
-
yurius_r
Member
Не роблять як зелені , що забивають на 5060ti/5070ti на 16GB заради 5060ti 8GB?denizen: ↑ 19.01.2026 11:04та що значить адекватніше?
-
harito
Member
- Звідки: ХАРКІВ
Конечную цену , за которую вы покупаете видуху , придумывает магазин , в котором вам продали эту видуху . И амд здесь совершенно не причём . Сколько захочет магазин денег за видео , столько и поставит . Посмотрите цены на 9070XT в элмире - они поднялись ещё до заявления амд . А теперь ещё поднимутся .dead_rat: ↑ 19.01.2026 12:14 Неадекватно було б зробити 9070 8гб, чи підняти ціни +50-100%
А тут з двох схожих карт обирають продуктивнішу, плюс намагаються не сильно додати в ціні.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Я купив 9070 за 549 євро, після новин вона стала 599 і так поки лишилася.harito: ↑ 19.01.2026 16:09Конечную цену , за которую вы покупаете видуху , придумывает магазин , в котором вам продали эту видуху . И амд здесь совершенно не причём . Сколько захочет магазин денег за видео , столько и поставит . Посмотрите цены на 9070XT в элмире - они поднялись ещё до заявления амд . А теперь ещё поднимутся .dead_rat: ↑ 19.01.2026 12:14 Неадекватно було б зробити 9070 8гб, чи підняти ціни +50-100%
А тут з двох схожих карт обирають продуктивнішу, плюс намагаються не сильно додати в ціні.
З урахуванням як подорожчали всі інші компоненти, я вважаю це вельми гуманно
-
Sanьka
Member
Головне, що 9070хт буде. Це чудова карта.
Цікаво чи побачить світ флагман 9080хт/9090хт.
Цікаво чи побачить світ флагман 9080хт/9090хт.
-
harito
Member
- Звідки: ХАРКІВ
Самая дешёвая на сегодня в элмире 9070 - 675 евро . Всё время цена растёт ,ничего не остановилось.dead_rat: ↑ 19.01.2026 16:11Я купив 9070 за 549 євро, після новин вона стала 599 і так поки лишилася.harito: ↑ 19.01.2026 16:09
Конечную цену , за которую вы покупаете видуху , придумывает магазин , в котором вам продали эту видуху . И амд здесь совершенно не причём . Сколько захочет магазин денег за видео , столько и поставит . Посмотрите цены на 9070XT в элмире - они поднялись ещё до заявления амд . А теперь ещё поднимутся .
З урахуванням як подорожчали всі інші компоненти, я вважаю це вельми гуманно
-
Nouriel
Member
- Звідки: Вараш
так десь через рік нова архітектура уже нема коли випускатиSanьka: ↑ 19.01.2026 17:43Цікаво чи побачить світ флагман 9080хт/9090хт.
-
Vladys77
Member
А в цьому поколінні нічого потужнішого і не планувалось. Це карти нижньо топового сегменту чи навіть верхнього середнього. Верхній топ може бути в наступному лише поколінні.Nouriel: ↑ 19.01.2026 21:58так десь через рік нова архітектура уже нема коли випускатиSanьka: ↑ 19.01.2026 17:43Цікаво чи побачить світ флагман 9080хт/9090хт.