А так це старий розвод)Також представник Inno3D показала фотографію порожньої плати відеокарти GeForce RTX 5090 без графічного чипа і мікросхем пам’яті. У Китаї активно переробляють такі відеокарти для рішень під робочі станції з ШІ, пересаджуючи чипи на нові плати та змінюючи охолодження на «турбіни». Старі плати продають сумнівним компаніям, які можуть використовувати їх на вторинному ринку.
Імовірно, якийсь клієнт придбав підроблену відеокарту з голим текстолітом і звернувся в сервісний центр, тому що вона не працювала.
Новини
Останні статті і огляди
Inno3D отримала менше ніж 15 повернень GeForce RTX 4090/5090 з вигорілим роз’ємом за весь час продажів у Європі
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
Предлагаю обсудить Inno3D отримала менше ніж 15 повернень GeForce RTX 4090/5090 з вигорілим роз’ємом за весь час продажів у Європі
-
Tiufin
Member
Мені здається, це загальна проблема сучасного інтернету - з будь якого приводу підіймається галас, який віртуально роздуває проблему у сотню разів та створює загальну картину жаху та безнадійності.У Мережі періодично з’являється інформація про нові випадки, і вони завжди набувають розголосу, адже це дорогі преміальні продукти. Але їх може бути не так багато, як здається на перший погляд. Представник Inno3D на нідерландському форумі згадав, що їхня компанія отримала менше ніж 15 повернень для GeForce RTX 4090/5090.
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Частка підгорілих відеокарт нібито становить лише кілька відсотків.
компанія отримала менше ніж 15 повернень
великий ринок передбачає і великі обсяги продажів
Якщо 15карт то кілька % (нехай буде 2%), то всього продали 750 карт. На весь ЄС. Не так вже й багато
компанія отримала менше ніж 15 повернень
великий ринок передбачає і великі обсяги продажів
Якщо 15карт то кілька % (нехай буде 2%), то всього продали 750 карт. На весь ЄС. Не так вже й багато
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Геральт, навряд, скоріше більше. Ринок великий, але всього лиш 750 карт показує що в світі не багато продаж. Нехай плати референсні та охолодження в когось замовили. Але така кількість навіть не відіб'є вартість форм для виготовлення кожухів. Тому радше помилка з відсотками.
-
AssayMAS
Member
- Звідки: ][аркiв
брака <1% при серийном производстве нормаБарбарис: ↑ 18.01.2026 16:01Тому радше помилка з відсотками.
и Нвидия чипы продаёт тысячами - так что я делаю вывод что если всего карт произведено 2000 то 15 брака это 0,75% и норма. А раз норма - то ничего делать с производством нинада - так тебе любой менеджер скажет.
-
leif
Member
Ахахахха
dext, ви тут? У вас з face ID все ок?
Яке пояснення на цей раз?
Пропоную вам варіанти:
а) це брехня! Маркетологи обманюють
б) ще не вечір, всі згорять, просто займає більше часу (і нічого що це стата включно з 4090 від часу випуску по всьому ЄС)
в) інно3д — виробник найнадійніших 5090, у інших вендорів згоріли всі продані карти
p.s.
Це певною мірою новина про страшні палаючі роз'єми (с), тому, як і домовлялись, звітую, що
Про "декілька відсотків" в першоджерелі звичайно нічого немає. Це вже тут автор від себе додав
dext, ви тут? У вас з face ID все ок?
Яке пояснення на цей раз?
Пропоную вам варіанти:
а) це брехня! Маркетологи обманюють
б) ще не вечір, всі згорять, просто займає більше часу (і нічого що це стата включно з 4090 від часу випуску по всьому ЄС)
в) інно3д — виробник найнадійніших 5090, у інших вендорів згоріли всі продані карти
p.s.
Це певною мірою новина про страшні палаючі роз'єми (с), тому, як і домовлялись, звітую, що
- спойлер
- моя карта досі в розгоні в стелю PL, споживає 600вт навіть в овервотчі, і з нею все чудово. Скоро буде 7 повних місяців використання.
До зустрічі під новинами про згорівші роз'єми
Про "декілька відсотків" в першоджерелі звичайно нічого немає. Це вже тут автор від себе додав
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
AssayMAS,
Висновки? Воно й видно, що менеджер. Мова не про зелених, а інно3д і не про брак і шось робити, а про кількість виготовлених карт. І навіть 2000 не відіб'ють вартість розробки та виготовлення кожуха, радіатора, бекплейта і т. д. Навіть при умові, що роблять ще на зотак і манлі. На кожному різні кріплення кожуха, 40 і 50 відрізняються між собою. Пост лише про те, що карт має бути більше.
-
leif
Member
Мало того що в оригіналі новини нічого немає про "кілька відсотків" так там ще й сказано що сервісний хаб покриває не весь ЄС, а всю Європу включно зі східною, тобто там і наше теж є адже у нас інндо3д цілком собі продавався і продається у офіціалів (і не тільки): шо 4090 шо 5090
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
leif, власне там ще написано: сервіс не знає кількості проданих карт і карт з пошкодженим користувачами охолодженням вони на ремонт отримують більше.
Хто взагалі пошкоджує їх? Як? Чого про це новини не пишуть? Хайпожерський заголовок на оверах, як і взагалі ця тема з новим роз'ємом.
Хто взагалі пошкоджує їх? Як? Чого про це новини не пишуть? Хайпожерський заголовок на оверах, як і взагалі ця тема з новим роз'ємом.
-
leif
Member
Про охолодження там нічого немає, просто user damaged cards в пості представника inno3dБарбарис: ↑ 18.01.2026 17:05 власне там ще написано: карт з пошкодженим користувачами охолодженням вони на ремонт отримують більше.
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
leif, каюсь, це не я - це все градуси в ретенбургу, мабуть вже десь поплило в очах 
-
vmsolver
Member
Если количество оплавлений разъема меньше чем количество поломок по вине пользователя, то брак низкий, другими словами, процент оплавлений ниже процента рукожопов ))
Что в целом не новость, рукожопы не могут всю свою мощь направить только на разъем, надо и по другим направлениям отмечаться
Что в целом не новость, рукожопы не могут всю свою мощь направить только на разъем, надо и по другим направлениям отмечаться
-
Enjthesilence
Member
звичайно, всього 750 на весь ЄС за 3 роки, так і єГеральт: ↑ 18.01.2026 15:49 Частка підгорілих відеокарт нібито становить лише кілька відсотків.
компанія отримала менше ніж 15 повернень
великий ринок передбачає і великі обсяги продажів
Якщо 15карт то кілька % (нехай буде 2%), то всього продали 750 карт. На весь ЄС. Не так вже й багато
PS для чого взагалі ця інфа про декілька відсотків, якщо цього і поруч нема у першоджерелі? це чисто підігріти темку для хейтерів?
-
leif
Member
та навіть менше. то Геральт (скоріше за все, у нього над компом на стіні в рамочці висить портрет хуанга) припустив, що всього 2% карт горить. хіба таке можливо? ми всі бачили ці новини, тут нікого не проведешEnjthesilence: ↑ 18.01.2026 18:50звичайно, всього 750 на весь ЄС за 3 роки, так і є
якщо дивитись правді в очі, то горить не менше 50% через дегенеративний дизайн (с) роз'єму живлення. відповідно, всього було продано не більше 30 відеокарт 4090 і 5090 від inno3d. оце вже реалістично
ви там як, думали, що der8auer зробив WireView Pro II GPU за 140 доларів без доставки просто щоб прогріти гоїв? наївні люди
та він просто рятує вас!! щоб ви не стали тим самим 15м випадком (fewer than 15 же ж) за 3 роки
хто досі не купив WireView Pro II GPU, той нуб і лох
-
daesz
Member
Як дефіцит пам'яті?Tiufin: ↑ 18.01.2026 15:47Мені здається, це загальна проблема сучасного інтернету - з будь якого приводу підіймається галас, який віртуально роздуває проблему у сотню разів та створює загальну картину жаху та безнадійності.У Мережі періодично з’являється інформація про нові випадки, і вони завжди набувають розголосу, адже це дорогі преміальні продукти. Але їх може бути не так багато, як здається на перший погляд. Представник Inno3D на нідерландському форумі згадав, що їхня компанія отримала менше ніж 15 повернень для GeForce RTX 4090/5090.
Кілька % все ще можна списати у виробничий брак.Геральт: ↑ 18.01.2026 15:49 Частка підгорілих відеокарт нібито становить лише кілька відсотків.
компанія отримала менше ніж 15 повернень
великий ринок передбачає і великі обсяги продажів
Якщо 15карт то кілька % (нехай буде 2%), то всього продали 750 карт. На весь ЄС. Не так вже й багато
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
По картам предыдущих поколений было что-то около 2-4%, по старшим картам в среднем больше, чем по младшим.AssayMAS: ↑ 18.01.2026 16:11брака <1% при серийном производстве норма
и Нвидия чипы продаёт тысячами - так что я делаю вывод что если всего карт произведено 2000 то 15 брака это 0,75% и норма. А раз норма - то ничего делать с производством нинада - так тебе любой менеджер скажет.
-
vmsolver
Member
Первые 100% горят из-за дизайна, а вторые 100% потому сечение слабое!leif: ↑ 18.01.2026 19:24якщо дивитись правді в очі, то горить не менше 50% через дегенеративний дизайн (с) роз'єму живлення
-
Tiufin
Member
Саме так. Пам'ять - це якийсь життєво необхідний товар? Або щось, що регулярно купується? Зовсім ні. Але купа народу кожен день на гівно ісходять через це вже кілька місяцівdaesz: ↑ 18.01.2026 21:16Як дефіцит пам'яті?
-
daesz
Member
Так, якщо ваша робота потребує ПК.Tiufin: ↑ 18.01.2026 23:36 Пам'ять - це якийсь життєво необхідний товар?
-
Tiufin
Member
Ну тоді це просто збільшення витрат на обладнання, котрі врешті решт перекладаються на кінцевого споживача.daesz: ↑ 18.01.2026 23:45Так, якщо ваша робота потребує ПК.Tiufin: ↑ 18.01.2026 23:36 Пам'ять - це якийсь життєво необхідний товар?