World of Tanks (часть 4)

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava: 13.01.2026 13:13
destructX: 13.01.2026 12:27Char mle. 75 - 11 000 бон
Цікава штука, але кд майже 40 секунд :rolleyes:
ну там баланс в тому, шо паралельно настрілу в кд можна світити
але це одна з дуже сильних лт-дамагерів, для фарму вн8 та срібла - дуже крута
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

destructX
Знаю що крута, але після project louis з коробки граю більше на ньому, мені він більш комфортний.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Grava: 13.01.2026 13:23 destructX
Знаю що крута, але після project louis з коробки граю більше на ньому, мені він більш комфортний.
Я млеху даже не выкатывал после коробок, а вот луис зашел, фановая канистра
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava: 13.01.2026 13:13Цікава штука, але кд майже 40 секунд
він в мене . імба але треба нерви і кущі
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava: 13.01.2026 13:23 destructX
Знаю що крута, але після project louis з коробки граю більше на ньому, мені він більш комфортний.
Я коробок мінімум брав цьогоріч, випав абсолютно не цікавий тбт з гаранта, більше не заносив, тому будем задовольнятись шарлєманьом :-P
The_Rusik
Member

Повідомлення

А кто что делает с песочными танками (до 5 уровня)?
Что-то получил за что-то, что из коробки.

Есть:
3 уровень немец B.W. Rh
3 уровень америка T3E2 Medium
3 уровень швеция Strv m/31
4 уровень чехия skoda t15a
5 уровень ссср T-115
5 уровень британия Cromwell A

и давно висит 9-го уровня грос танк, но смотрю на нем никто не играет.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

The_Rusik: 13.01.2026 16:05 и давно висит 9-го уровня грос танк, но смотрю на нем никто не играет.
Играют, но эти ребята сейчас на фантом пересели :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 13.01.2026 16:05А кто что делает с песочными танками (до 5 уровня)?
стоять в ангарі
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

The_Rusik: 13.01.2026 16:05А кто что делает с песочными танками (до 5 уровня)?
В піску зручно щоденні лбз робити. Якщо танчик заходить/імба. Я для такого Ikv 72 присобачив(але це не прем).
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На пісочних танках можна робити дейліки. Також від 4 рівня закривати батлпас, фармлячи ліміти на цих танках, також можна фармити вн8 для гарної статки. Але пісочні танки не всі хороші, треба імби, їх не так багато але є
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Бп разве не с 6лвл?
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Qwerty1987: 14.01.2026 00:05 Бп разве не с 6лвл?
З минулого року вже з 4, з 6 лбз

Відправлено через 4 хвилини 35 секунд:
У мене для швидкого фарму лімітів отакий пісочний сетапчік імбульок, був ще француз лт 7 рівня, але його прийшлось продати :gigi:
Вкладення
Screenshot 2026-01-14 002339.png
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

затестил обновку, асхх 40т получше стал попадать и сводится, скорость полета снарядов стала нормальная, почти 1400мс.
Strv81 потихоньку начинает нравится. c 41 хп набил 2,2к урона)
https://wot-record.com/replay/394477/vasilis_shepard
The_Rusik
Member

Повідомлення

destructX
А какие из моего списка норм, а какие не стоят внимания?
спойлер
3:
B.W. Rh
T3E2 Medium
Strv m/31
4:
Skoda T 15A
5:
Cromwell A
M10 RBFM (этот оставлю, мне нравится)
Черчиль 3 (этот тоже оставляю)
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 14.01.2026 11:48 destructX
А какие из моего списка норм, а какие не стоят внимания?
спойлер
3:
B.W. Rh
T3E2 Medium
Strv m/31
4:
Skoda T 15A
5:
Cromwell A
M10 RBFM (этот оставлю, мне нравится)
Черчиль 3 (этот тоже оставляю)
Ну трійки самі безсенсові зараз, на них окрім дейліків нічого не зараховує, в самим імбовим я рахую прем pz s35
Оцю шкоду 4 сам буду вперше тестити завтра на старті бп, закрию ліміт на ній та гляну чи рахувати її пісочною імбою
З четвірок рекомендую pz 38 nA
Кромвель А не знаю, не катав, кромвель Б на шостому точно норм, м10 хороша гармата, на дистанції через інвіз настрілювати норм, а черчиль люта імба, мої перші три мітки на ньому були :gigi: розвалити 1х3 може спокійно на автоприцілі, головне фул голда і червоне загартування, там хп як у двух пятірок ;)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В Peacekeeper весь рандом. В лючки звичайно виносять їх але це грають раки
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Фанаты робокопа :gigi:
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

мдаа, наградки в бесплатной версии бп такое себе, даже унивресальных фрагментов нет, чтоб жеж не дай бог ни пооткрывали новые ветки, даже лень упарываться в это уг.

Отправлено спустя 5 часов 54 минуты 6 секунд:
тряхнул стариной на т62)
https://wot-record.com/replay/395058/vasilis_shepard
KPAH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

За 1800 боёв на E 65 я горел ровно 4 раза, после последнего микропатча я горел 7 раз за 100 боёв, выводы делайте сами. Просто не везёт. B-)
Qwerty1987
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

Расслабил булки и стал чаще запускать в борт и попу танки? :gigi:
Відповісти