Intel вирішила почекати з випуском процесорів Arrow Lake Refresh до весни

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Intel вирішила почекати з випуском процесорів Arrow Lake Refresh до весни

А хто зараз взагалі щось купляє для нових зіброк за такими цінами на пам"ять та ссд?
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Інтел — ждун. 😀
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko
Сейчас наоборот Intel надо делать упор на 1700 сокет с ddr4 памятью. Единственное что сейчас по нынешним ценам на память вменяемое это условные i5 13600k/14600k - имба. А так да, кто вообще в здравом уме сейчас будет покупать новые интела на ddr5 памяти :lol:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

XXXshadyXXX
От і побачимо, чи є клепка у нового керівництва?
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Ви так пишете наче у них немає дорожньої карти, передплачених контрактів, договорів на нові розробки з корпораціями й т.д.
Tiufin
Member

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 15.01.2026 11:37 Пропоную обговорити Intel вирішила почекати з випуском процесорів Arrow Lake Refresh до весни

А хто зараз взагалі щось купляє для нових зіброк за такими цінами на пам"ять та ссд?
Ну хтось, та й буде. Для основної частини споживачів (які знаходяться у західних країнах) це здорожчання не дуже то й помітно у споживчій корзині. Як доказ цього- всілякі аналітичні контори прогнозують за песимістичним сценарієм, падіння ринку пк у 26 році на 10%. Не така вже й критична величина падіння, і це песимістичний сценарій, тобто падіння може бути й меншим.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

Alligator: 15.01.2026 14:18Ви так пишете наче у них немає дорожньої карти, передплачених контрактів, договорів на нові розробки з корпораціями й т.д.
а це що перший раз коли Інтел зсуває терміни? вони й на роки це робили

хочуть ще більше фори дати АРМ
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Ч.Тишки,Лахти.

Повідомлення

yuriy_dd: 15.01.2026 15:15
Alligator: 15.01.2026 14:18Ви так пишете наче у них немає дорожньої карти, передплачених контрактів, договорів на нові розробки з корпораціями й т.д.
а це що перший раз коли Інтел зсуває терміни? вони й на роки це робили

хочуть ще більше фори дати АРМ
Да им насрать на арм (хоть та разроботки видутца) , пока большая часть потребителей сидит на виндовс .
Потребителю будет нужен арм , будут клипать арм.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

isusik63: 15.01.2026 16:03пока большая часть потребителей сидит на виндовс
так Віндовс вже і на АРМ
isusik63
Member
Аватар користувача
Звідки: Волчанск, Харьков,Ч.Тишки,Лахти.

Повідомлення

yuriy_dd: 15.01.2026 16:06
isusik63: 15.01.2026 16:03пока большая часть потребителей сидит на виндовс
так Віндовс вже і на АРМ
А толку ? Без функционала и полной совместимости с x86/x64 , это так браузер погонять , вы ж об этом знаете , тогда уж лучше выбрать яблоко на арм там хоть есть аналоги приложений x86/x64.
Plush_Dragon
Member

Повідомлення

XXXshadyXXX: 15.01.2026 12:15 Сейчас наоборот Intel надо делать упор на 1700 сокет с ddr4 памятью. Единственное что сейчас по нынешним ценам на память вменяемое это условные i5 13600k/14600k - имба. А так да, кто вообще в здравом уме сейчас будет покупать новые интела на ddr5 памяти :lol:
Саме так. 13600/14600 зараз не контриться нічим з боку червоних. Інтелу треба негайно випустити якісь коре200/300 на сокеті 1700 і це буде хітом сезону.
Павло_
Junior

Повідомлення

Цікаво вони вирішили почекати, щоб дати фору AMD? Раніше то було все навпаки.
Відповісти