Пропоную обговорити Intel вирішила почекати з випуском процесорів Arrow Lake Refresh до весни
А хто зараз взагалі щось купляє для нових зіброк за такими цінами на пам"ять та ссд?
Новини
Останні статті і огляди
Intel вирішила почекати з випуском процесорів Arrow Lake Refresh до весни
-
Nikolay Yeryomenko
Member
-
VovaII
Member
Інтел — ждун. 
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Nikolay Yeryomenko
Сейчас наоборот Intel надо делать упор на 1700 сокет с ddr4 памятью. Единственное что сейчас по нынешним ценам на память вменяемое это условные i5 13600k/14600k - имба. А так да, кто вообще в здравом уме сейчас будет покупать новые интела на ddr5 памяти
Сейчас наоборот Intel надо делать упор на 1700 сокет с ddr4 памятью. Единственное что сейчас по нынешним ценам на память вменяемое это условные i5 13600k/14600k - имба. А так да, кто вообще в здравом уме сейчас будет покупать новые интела на ddr5 памяти
-
VovaII
Member
XXXshadyXXX
От і побачимо, чи є клепка у нового керівництва?
От і побачимо, чи є клепка у нового керівництва?
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
Ви так пишете наче у них немає дорожньої карти, передплачених контрактів, договорів на нові розробки з корпораціями й т.д.
-
Tiufin
Member
Ну хтось, та й буде. Для основної частини споживачів (які знаходяться у західних країнах) це здорожчання не дуже то й помітно у споживчій корзині. Як доказ цього- всілякі аналітичні контори прогнозують за песимістичним сценарієм, падіння ринку пк у 26 році на 10%. Не така вже й критична величина падіння, і це песимістичний сценарій, тобто падіння може бути й меншим.Nikolay Yeryomenko: ↑ 15.01.2026 11:37 Пропоную обговорити Intel вирішила почекати з випуском процесорів Arrow Lake Refresh до весни
А хто зараз взагалі щось купляє для нових зіброк за такими цінами на пам"ять та ссд?
-
yuriy_dd
Member
а це що перший раз коли Інтел зсуває терміни? вони й на роки це робилиAlligator: ↑ 15.01.2026 14:18Ви так пишете наче у них немає дорожньої карти, передплачених контрактів, договорів на нові розробки з корпораціями й т.д.
хочуть ще більше фори дати АРМ
-
isusik63
Member
- Звідки: Волчанск, Харьков,Ч.Тишки,Лахти.
Да им насрать на арм (хоть та разроботки видутца) , пока большая часть потребителей сидит на виндовс .yuriy_dd: ↑ 15.01.2026 15:15а це що перший раз коли Інтел зсуває терміни? вони й на роки це робилиAlligator: ↑ 15.01.2026 14:18Ви так пишете наче у них немає дорожньої карти, передплачених контрактів, договорів на нові розробки з корпораціями й т.д.
хочуть ще більше фори дати АРМ
Потребителю будет нужен арм , будут клипать арм.
-
yuriy_dd
Member
так Віндовс вже і на АРМisusik63: ↑ 15.01.2026 16:03пока большая часть потребителей сидит на виндовс
-
isusik63
Member
- Звідки: Волчанск, Харьков,Ч.Тишки,Лахти.
А толку ? Без функционала и полной совместимости с x86/x64 , это так браузер погонять , вы ж об этом знаете , тогда уж лучше выбрать яблоко на арм там хоть есть аналоги приложений x86/x64.yuriy_dd: ↑ 15.01.2026 16:06так Віндовс вже і на АРМisusik63: ↑ 15.01.2026 16:03пока большая часть потребителей сидит на виндовс
-
Plush_Dragon
Member
Саме так. 13600/14600 зараз не контриться нічим з боку червоних. Інтелу треба негайно випустити якісь коре200/300 на сокеті 1700 і це буде хітом сезону.XXXshadyXXX: ↑ 15.01.2026 12:15 Сейчас наоборот Intel надо делать упор на 1700 сокет с ddr4 памятью. Единственное что сейчас по нынешним ценам на память вменяемое это условные i5 13600k/14600k - имба. А так да, кто вообще в здравом уме сейчас будет покупать новые интела на ddr5 памяти![]()
-
Павло_
Junior
Цікаво вони вирішили почекати, щоб дати фору AMD? Раніше то було все навпаки.