Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Robostyle
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM

А потом и самс обьявит - и вот ОНО! Долгожданная смерть ПеКи.

Правда соснолей вместе со смартфонами также
Kopstr
Member

Повідомлення

Прийде хтось інший. Питання яку ціну заломить монополіст.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вони зрадили нас, геймерів...
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше? :lol:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Хех, високі ціни - то ще виявляється не найгірша проблема, яка може бути :-/
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Згортати реальний бізнес щоб вкинути всі полімери в піраміду?
Там мамкині інвестори до руля дорвались?
IronWithin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Robostyle: 13.01.2026 12:26 Предлагаю обсудить Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM

А потом и самс обьявит - и вот ОНО! Долгожданная смерть ПеКи.

Правда соснолей вместе со смартфонами также
А соні це не корпоративний ринок, чи не інше? :facepalm:
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Скоро нас всех заставят играть на облачных сервисах по подписке. Будем внукам рассказывать, как у нас дома были свои компьютеры, как мы сами их апгрейдили и могли играть без интернета.
Востаннє редагувалось 13.01.2026 12:42 користувачем Alex Pepper, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe: 13.01.2026 12:37Там мамкині інвестори до руля дорвались?
Вони всюди до руля дорвались. Зараз ВСІ, абсолютно ВСІ топ менеджери планують максимум до квартальної премії. :-/
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

А що вони будуть робити зі своїми SSD (Solidigm). Теж кинуть як Micron свій Crucial?
yariksom
Member

Повідомлення

7mindfields: 13.01.2026 12:29 Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше? :lol:
Так це логічно, ці компанії пішли з користувацького ринку, навіть, якщо захочеш то не зможеш скористатися :idea:

Але користуючись всякими ШІ ти опосередковано ними користуватимешся. :-P
Востаннє редагувалось 13.01.2026 12:55 користувачем yariksom, всього редагувалось 1 раз.
Classic
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 13.01.2026 12:47 А що вони будуть робити зі своїми SSD (Solidigm). Теж кинуть як Micron свій Crucial?
Вже не випускають з минулого року. Залишились тільки серверні SSD
Robostyle
Member

Повідомлення

IronWithin
Сони - корпорат. Консоль - потребительский рынок.

Микрон перестала память на потреб рынок выпускать, а не клеить плашки ДДР5 для "энутхзиастов". Это не значит что ПС5 исчезнет. Но насколько сильно они все захотят все перенаправить в В2В...
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yariksom: 13.01.2026 12:47 Так це логічно, ці компанії пішли з користувацького ринку, навіть, якщо захочеш то не зможеш скористатися :idea:
Малось на увазі принципово, навіть після повернення на користувацький ринок
yungmanpro
Member

Повідомлення

От як треба буде більше 32 Гігабайти для ігор, тоді і подумаю про це.
lktnv
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всё это дело сильно пованивает подготовкой к навязыванию потребителям облачных компов.
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Це ж було вже! (с)

Колись компи були великими і займали поверхи будівель...
Схоже все повертається... :laugh:
dfcz
Member

Повідомлення

7mindfields: 13.01.2026 12:29 Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше? :lol:
Відмовлюся.
Лучше буду покупать память от китайских производителей, чем от перебежчиков, которые чуть завидев прибыль ccyт и cpyт за воротник менее обеспеченному потребителю.
marinich
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

На перфокарти ціни ще не почали підніматися?
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► Чогось всю історію Хайнікси мені здавалися більш продуманими, на відміну від "в-цю-ж-хвилинного", "вітряно-флюгерного" Мікрона - навряд настільки ж бездумно всі яйця кластиме в один кошик. Але - побачимо; можливо світ дійсно настільки збожеволів, що скоро відбудеться чергова катастрофа бронзового віку ІТ-епохи.
Alex Pepper: 13.01.2026 12:42 ... Будем внукам рассказывать, как у нас дома были свои компьютеры, как мы сами их апгрейдили и могли играть без интернета.
► Як гордо колись звучало визначення "ПК-боярин", так скоро в світі ІТ-техніки буде сиротливо, але не менш гордо звучати "ПК-ентузіаст". :insane:
Відповісти