Це все добре, але поки, по факту (презентацій та дорожніх карт) в них в планах навіть немає повноцінного випуску всієї лінійки карт 9000 та чипів з igpu на RDNA 4
Новини
Останні статті і огляди
Чутки: AMD випустить нові Radeon після GeForce RTX 60‑ї серії у 2027 році
-
1234waltz
Member
Пропоную обговорити Чутки: AMD випустить нові Radeon після GeForce RTX 60‑ї серії у 2027 році
Це все добре, але поки, по факту (презентацій та дорожніх карт) в них в планах навіть немає повноцінного випуску всієї лінійки карт 9000 та чипів з igpu на RDNA 4
Це все добре, але поки, по факту (презентацій та дорожніх карт) в них в планах навіть немає повноцінного випуску всієї лінійки карт 9000 та чипів з igpu на RDNA 4
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Якої лінійки? АМД не планувала чогось сильніше 9070хт1234waltz: ↑ 12.01.2026 10:08 Пропоную обговорити Чутки: AMD випустить нові Radeon після GeForce RTX 60‑ї серії у 2027 році
Це все добре, але поки, по факту (презентацій та дорожніх карт) в них в планах навіть немає повноцінного випуску всієї лінійки карт 9000 та чипів з igpu на RDNA 4![]()
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
1234waltz
А чого в лінійці не вистачає?
Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.
Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу. Особливо зараз, коли весь кремній йде у ЛЛМ. Тут і без нових карт ціна стане х2
А чого в лінійці не вистачає?
Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.
Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу. Особливо зараз, коли весь кремній йде у ЛЛМ. Тут і без нових карт ціна стане х2
Востаннє редагувалось 12.01.2026 10:35 користувачем dead_rat, всього редагувалось 1 раз.
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
Не знаю чи у 2027 будуть алекватні ціни на відяхи, і як що буде дефіцит памяті для відеокарт, то ціни шо на nv що amd будуть як зачасів майнинга. 
-
yurius_r
Member
Якщо вже так, то нехай для 6000+ серій додають підтримку fsr4 офіційну. А свої старі карти від 5000 та нижче я буду під Linux крутити
-
MaxNew
Member
Ще офіційно зелені не підняли ціни, місяць лишився. А умовна 5070ті вже на половину підскочила) майже та ж ситуація і з 9000 червоними.Олег963: ↑ 12.01.2026 10:33 Не знаю чи у 2027 будуть алекватні ціни на відяхи, і як що буде дефіцит памяті для відеокарт, то ціни шо на nv що amd будуть як зачасів майнинга.![]()
Відправлено через 1 хвилину 42 секунди:
Ситуація нагадала як це було з 5700/5700ХТ, не було прямих конкурентів для 2080/Ті.1234waltz: ↑ 12.01.2026 10:08 Пропоную обговорити Чутки: AMD випустить нові Radeon після GeForce RTX 60‑ї серії у 2027 році
Це все добре, але поки, по факту (презентацій та дорожніх карт) в них в планах навіть немає повноцінного випуску всієї лінійки карт 9000 та чипів з igpu на RDNA 4![]()
Цілком ймовірно що некст ген наведе ще більше шуму.
-
item2
Member
- Звідки: Київ
AMD наче домовляється з Samsung про випуск бюджетних проців/відях на їх потужностях. Я думаю, це в обмін на "доступну" пам'ять/HBM для відях/прискорювачів.Олег963: ↑ 12.01.2026 10:33 Не знаю чи у 2027 будуть алекватні ціни на відяхи, і як що буде дефіцит памяті для відеокарт, то ціни шо на nv що amd будуть як зачасів майнинга.![]()
Щодо сабжу, це особиста думка Кеплера. Що, якщо раніше AMD затягувала з випуском на 1-2 міс, очіуючи конкурента, то зробить це ще раз. Але я не впевнений, що аж на пів року відкладуть. Це якось занадто і втрата прибутку.
Востаннє редагувалось 12.01.2026 10:52 користувачем item2, всього редагувалось 1 раз.
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
На стабильные цены раньше 2028 не рассчитывайте. Там уже и релиз PS6 и новые технологии, в общем новая игровая эра.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
В 2028 ми знатимемо чим закінчилася афера з ЛЛМ/АІ.vsx: ↑ 12.01.2026 10:45 На стабильные цены раньше 2028 не рассчитывайте. Там уже и релиз PS6 и новые технологии, в общем новая игровая эра.
У 2022 у ФААНГІВ була купа вільного кешу і мінімум боргів, у 2025 вони взяли всі борги що ім могли позичити на будування датацентрів. А % по боргам зараз не як до Ковіду, тут треба демонструвати реальні фінансові результати.
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
іншими словами, куртка величезно любить своїх фанатівУ NVIDIA величезна маржа прибутку
А 2027 норм, якраз та АІ бульбашка лусне.
-
EvhenS
Member
- Звідки: Черкаси
vsx
А хто тобі сказав що ПС6 не затримається? Нічого кращого за ПС5 в адекватні гроші не випустиш, а за 1к$ її купуватимуть в десять разів гірше.
А хто тобі сказав що ПС6 не затримається? Нічого кращого за ПС5 в адекватні гроші не випустиш, а за 1к$ її купуватимуть в десять разів гірше.
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
EvhenS
Линус Торвальдс и Хидео Кодзима. Лично позвонили и сказали что все выйдет в срок
Линус Торвальдс и Хидео Кодзима. Лично позвонили и сказали что все выйдет в срок
-
1234waltz
Member
От дивно, Хуангу є сенс (по якісь загадковій причині) продавати затички і в дискретному виконанні і в обрізаному мобільному (зоопарк із 5050 та 5060), які при цьому історично тримають величезний шмат ринку (з часів 1050). І кіловатні монстри Хуангу вигідно робити. А в Лізи сенсу немає нічого випускати, ні дискреток, ні інтеграшок.dead_rat: ↑ 12.01.2026 10:29 1234waltz
А чого в лінійці не вистачає?
Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.
Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу. Особливо зараз, коли весь кремній йде у ЛЛМ. Тут і без нових карт ціна стане х2
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Порівнюємо:1234waltz: ↑ 12.01.2026 11:24От дивно, Хуангу є сенс (по якісь загадковій причині) продавати затички і в дискретному виконанні і в обрізаному мобільному (зоопарк із 5050 та 5060), які при цьому історично тримають величезний шмат ринку (з часів 1050). І кіловатні монстри Хуангу вигідно робити. А в Лізи сенсу немає нічого випускати, ні дискреток, ні інтеграшок.dead_rat: ↑ 12.01.2026 10:29 1234waltz
А чого в лінійці не вистачає?
Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.
Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу. Особливо зараз, коли весь кремній йде у ЛЛМ. Тут і без нових карт ціна стане х2
Rtx 5050 - 250€
Rtx 5060 - 290€
Radeon 9060 - 301€
Я не бачу ніякої потреби воювати нижче 300€.
Це треба вдаритися головою, щоб купувати 5050, а не 5060/9060/B580 при такій різниці цін.
-
1234waltz
Member
Значна кількість заліза продається у форматі OEM та чипів для ноутбуків оптовому виразі ці 40 доларів мають величезне значення. Що ми і бачимо в статистиці стіма (яка при тому занижує laptop показники, через різну ідентифікацію карт), де якись RTX 4050 Laptop GPU займає місце як RX 7800 XT та 6600 разом узяті.dead_rat: ↑ 12.01.2026 11:32 Це треба вдаритися головою, щоб купувати 5050, а не 5060/9060 при такій різниці цін.
Хоча, 5050 я дійсно поки в статистиці не бачу, що дивно, дивлячись на домінування всіх попередніх хх50
Відправлено через 2 хвилини 38 секунд:
Ну і питання щодо igpu лишається відкритим. Викатувати нові чипи в кінці 2025 року на RDNA 2, які самі софтварно вбивають це якась вершина абсурду.
Тут або робіть підтримку та костилі RDNA 2, або не продавайте залізо, яке самі дропаєте. От Хуанга втрати продуктивності шалені для Тюрінга не зупинили дропати підтримку нового DLSS.
-
vmsolver
Member
До майнерских цен дело вряд ли дойдёт, нет спроса на карты по таким ценам и нет предпосылок ожидать такой спрос.Олег963: ↑ 12.01.2026 10:33як що буде дефіцит памяті для відеокарт, то ціни шо на nv що amd будуть як зачасів майнинга.
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Поки рано судити, але гадаю, розробники все ж повернуться в реальність і почнуть ліпше оптимізувати ігри. Піде більше переносів, розробка стане довшою, але нехай. Плюс DLSS (хоч я не його любитель) задав запасик по ФПС на такий період, що, підозрюю, навіть з релізом нових консолей не буде нужди одразу бігти оновляти комп. Шосте покоління NVIDIA пропущу, якщо моя карта не крякне (з 1000 стрибнув у 4000, і так само стрибну у 7000). А там ця вся чехарда з ШІ трохи втрясеться. Може, до того часу й AMD вже щось цікаве випустять, бо давно хочу спробувати їхні відяхи.
-
erkins007
Member
Ага, ведь 5080/5090 никто не покупает.dead_rat: ↑ 12.01.2026 10:29 Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.
Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу.
Я напомню что даже у 5090 статистика в Стиме больше чем у всей 9000 серии.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Ви вільні самі подивитися порівняння 9070 і 5080. Остання краще, але вцілому співставна.erkins007: ↑ 12.01.2026 12:41Ага, ведь 5080/5090 никто не покупает.dead_rat: ↑ 12.01.2026 10:29 Є 9060 для початкового геймінгу і 9070 для повноцінного.
Додовати затичку чи 600 ватного монстра нема особливого сенсу.
Я напомню что даже у 5090 статистика в Стиме больше чем у всей 9000 серии.
А от умовну 9090 він АМД наврядче куплять, бо витрачаючи 2-3-4к на відяху люди не користуються логікою, там головне бути самим топом.
З володарів 5080/90 кого я знаю, ніхто не переймався оптимальністю - хтось мав необмежений бюджет, хтось хотів отакого кольору чи ще щось, іх не цікавила можливість економії 20%
-
erkins007
Member
Так же про процы от АМД говорили.dead_rat: ↑ 12.01.2026 12:51 от умовну 9090 він АМД наврядче куплять
Если условная 9090 будет и мощнее и дешевле 5090, то будут покупать только так. Да даже если просто мощнее желающих будет хватать.