Глянсовий олед монітор чудово протирається ось такою штукою і комплектною фіброю (там їх дві, беремо більшого розміру):
- спойлер

Проте є декілька застережень:
Спочатку з екрана потрібно прибрати пил (легко без фанатизму), я це роблю такою штукою:
- спойлер

Потім нанести засіб на ЧИСТУ комплектну фібру, достатньо 2-3 пшиків і протерти екран.
І в кінці сухою частиною цієї ж фібри витерти насухо, теж без фанатизму.
Розводів не має лишитись, оскільки рідини не багато.
Фібру зберігати у захищеному від пилу місці.
Інструкція виглядає задротською, але варіант робочий і перевірений.
Категорично
НЕ рекомендую пшикати рідину безпосередньо на екран, а потім розтирати.
Так і розводи будуть, і подряпини від пилу.