Новини
Останні статті і огляди
Minisforum працює над Mini-ITX платою з розпаяним Ryzen AI Max+ 395 та 128 гігабайтами LPDDR5X
-
unique-neon
Member
Предлагаю обсудить Minisforum працює над Mini-ITX платою з розпаяним Ryzen AI Max+ 395 та 128 гігабайтами LPDDR5X
На minisforum такого рівня навіть би не дивився. Маю UM 890Pro від них: напівробочий сон, обслужити кулер складно, біос куций, і жодного апдейту десь за два роки від коли вийшов в світ.
На minisforum такого рівня навіть би не дивився. Маю UM 890Pro від них: напівробочий сон, обслужити кулер складно, біос куций, і жодного апдейту десь за два роки від коли вийшов в світ.
-
Ray2000gt
Advanced Member
- Звідки: Киев
БІОСи в них на рівні китайського підвалу, нажаль.
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
Так китайські підвали уже давно щось схоже випускають
-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
гарний як концепт, але вiд мiнicфоруму треба тiкати як вiд пожежi... жахливий бiос, жахлива пiдтримка, жахлива якiсть
-
Mike88
Member
- Звідки: Dnipro
нащо тоді додавати Х16 слот для відеокарти, якщо все інше заточено під використання вбудованої графіки в проц? 
-
KimRomik
Member
розпаяні цпу та озу вбивають весь смисл десктопу, а точніше принципу збірки
простіше вже тоді брати якийсь неттоп на базі тих ж проців
простіше вже тоді брати якийсь неттоп на базі тих ж проців
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Mike88
Ssd/ipmi/карта захоплення/10gbit мережа. Багато ще чого можна впихнути
Ssd/ipmi/карта захоплення/10gbit мережа. Багато ще чого можна впихнути
-
Олег Мандріаник
Member
А почему SSD не распаян? Непорядок!
-
yurius_r
Member
Нафіга? Вся ця історія із стандартними платами, в які паяють проц це тупікова історія. А тут ще й пам'ять розпаяли. Цого не апгрейдити чи кастомізувати, ні легко відремонтувати заміною проца чи пам'яті. Коротше електронне сміття
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
Один мудрець написав би що зате швидкість однопотоку припаяного захмарна, а це перше що треба 99% користувачів
-
Kotya
Member
- Звідки: Одеса Україна
Бачу 128 гіг оперативки і розумію що то дуже цінний продукт за теперішніх реалій.
Клініка вже якась.
Клініка вже якась.
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Серце б*ється частішеKotya: ↑ 10.01.2026 17:55Клініка вже якась.
-
VRoman
Member
- Звідки: Albuquerque, NM, USA
Сделали бы 64 ГБ за $1000 - было бы счастье. А так опять под ненужный ИИ затачивают
-
ronemun
Advanced Member
64 ГБ зараз тільки память коштує, і то не сама крута, а тут 8.5 ГГц вже гарантованіVRoman: ↑ 10.01.2026 19:10 Сделали бы 64 ГБ за $1000 - было бы счастье. А так опять под ненужный ИИ затачивают
-
unique-neon
Member
8.5ГГц мали б середні хюнікси в двослоті взяти, тим більше розпаянаronemun: ↑ 10.01.2026 21:178.5 ГГц вже гарантовані
-
Keyser Soze
Member
А теперь главный вопрос - откуда у них эта память, если поставки ограничены и доступны в основном/только крупным производителям????

И таких "поделок" вагон и тележка от разных производителей.
И таких "поделок" вагон и тележка от разных производителей.
-
Megaclite
Member
Так це і є китайський підвал в гонконгуPolaris: ↑ 10.01.2026 13:56 Так китайські підвали уже давно щось схоже випускають
-
Impulse101
Member
Чипы памяти это не супертехнологичная продукция, и ничто не мешает китайцам самим делать для себя, а не ждать поставок от самсунг и микрон. Посмотри на рынок - всякие эксельрамы, атиры, лексары. Их полно, и если в начале кризиса они были сильно дешевле нормальной брендовой памяти, то сейчас практически догнали по ценеKeyser Soze: ↑ 11.01.2026 00:11 А теперь главный вопрос - откуда у них эта память, если поставки ограничены и доступны в основном/только крупным производителям????![]()
![]()
![]()
И таких "поделок" вагон и тележка от разных производителей.
-
daesz
Member
І всі вони на чипах від хайнікса, самса та мікронаImpulse101: ↑ 11.01.2026 08:04Посмотри на рынок - всякие эксельрамы, атиры, лексары.
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
Impulse101
Коли масово попруть нані, кінгбанкі та інші чаньхао назви - тоді будемо писати про китайські чіпи
Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
Коли масово попруть нані, кінгбанкі та інші чаньхао назви - тоді будемо писати про китайські чіпи
Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
Китай так і зробить, спочатку буде дешево а потім на 5$ дешевше від самсунгів/хайнікс/мікрон. І все, пастка закривається.Impulse101: ↑ 11.01.2026 08:04то сейчас практически догнали по цене