Опа опа опа , вот тихонько и подобрался конкурент встройки Веги\Радеон , посмотрим-посмотрим , батл будет легендарный походу дела
Новини
Останні статті і огляди
Вбудована графіка Intel Panther Lake показала непогану ігрову продуктивність у перших тестах
-
Руся
Junior
Пропоную обговорити Вбудована графіка Intel Panther Lake показала непогану ігрову продуктивність у перших тестах
Опа опа опа , вот тихонько и подобрался конкурент встройки Веги\Радеон , посмотрим-посмотрим , батл будет легендарный походу дела
Опа опа опа , вот тихонько и подобрался конкурент встройки Веги\Радеон , посмотрим-посмотрим , батл будет легендарный походу дела
-
Bryt
Member
- Звідки: Киев
Для встроек нужна высокочастотная память, толку будет от экономии на дискретной видяхе, если освободившийся бюджет сожрет ОЗУ. Мдеее.
-
alex_sul
Advanced Member
- Звідки: Київ
Толк величезний: пересидити епоху Темних Часів (та іншої напасті) на нихрена ж собі толковій інтеграшціBryt: ↑ 08.01.2026 15:27 Для встроек нужна высокочастотная память, толку будет от экономии на дискретной видяхе, если освободившийся бюджет сожрет ОЗУ. Мдеее.
Або просто не гратися на ультрах, ганять онлайни або старі і шикарні ігри яких випущено безліч. Я останні 15 років так роблю.
Доприкладу, гасаю зараз в DoW II - просто кайф. Такого зараз просто не роблять. Ті розробники.... Іх калібру - вимерли!((
-
Misteri
Member
- Звідки: Украина
А по цене оно будет дороже, чем обычный процессор + дискретка в 2 раза мощнее этой встройки? Ну как обычно оно бывает
-
erkins007
Member
Тут вопрос не в цене. Мне ноутбук нужен максимально тонкий и лёгкий. Если он при этом будет запускать старые игры это будет вообще отлично.Misteri: ↑ 08.01.2026 16:20 А по цене оно будет дороже, чем обычный процессор + дискретка в 2 раза мощнее этой встройки? Ну как обычно оно бывает
Ноуты с дискреткой не всем подходят
-
KimRomik
Member
Мені потрібно щось подібне в десктопи!
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
От з цих міркувань я взяв собі персональний Carbon X9 15 на Lunar Lake. І не очікував що він прям такий прикольний буде. 1.4кг це прям реально зручно. І граю трохи на ньому у класику (є достатній набір ігор, який не дасть засумувати, якщо опинюсь в іншому куточку світу лише із цим лептопом)erkins007: ↑ 08.01.2026 16:29Если он при этом будет запускать старые игры это будет вообще отлично.
-
Polaroid1962
Member
Якщо ви будете грати у ігри з затримкою років 10:alex_sul: ↑ 08.01.2026 15:54 Або просто не гратися на ультрах, ганять онлайни або старі і шикарні ігри яких випущено безліч. Я останні 15 років так роблю.
- ви будете купувати їх зі знижкою 85%
- ви будете грати на максимальних налаштуваннях на середньому залізі
- ви отримаєте усі пачті, фікси та длц
- ви будете значи, че є ця гра класикою або це просто хайпована хрінь
- за потреби ви знайдете всі мануали, гайди та пояснення сюжету
-
Melofon
Member
- Звідки: Николаев
Пересидеть? на ноутбуке в который ты потом видеокарту не всунешь? (разве что внешний бокс с дискреткой подсоеденить, но это сейчас можно почти к любому ноуту) А для настольных процессоров к сожалению такую встройку мы ещё не скоро увидим,амд вон тоже выпустили мощную но к сожалению на ноутбучном процессоре который паянный, ничего из такой мощной встройки пока нет и не будет в длижвйшее время для десктопных процессоров которые можно просто поменять в сокете.alex_sul: ↑ 08.01.2026 15:54Толк величезний: пересидити епоху Темних Часів (та іншої напасті) на нихрена ж собі толковій інтеграшціBryt: ↑ 08.01.2026 15:27 Для встроек нужна высокочастотная память, толку будет от экономии на дискретной видяхе, если освободившийся бюджет сожрет ОЗУ. Мдеее.![]()
Або просто не гратися на ультрах, ганять онлайни або старі і шикарні ігри яких випущено безліч. Я останні 15 років так роблю.
Доприкладу, гасаю зараз в DoW II - просто кайф. Такого зараз просто не роблять. Ті розробники.... Іх калібру - вимерли!((
Мечтатели
-
Megaclite
Member
Який батл.. Вега це древність за царів гороха, а встройка RDNA 3.5 вже не конкурент з таким програшом в 40-80%Руся: ↑ 08.01.2026 15:21 Опа опа опа , вот тихонько и подобрался конкурент встройки Веги\Радеон , посмотрим-посмотрим , батл будет легендарный походу дела![]()
АМД нічого нового не зробили і клепають старий хлам 2 річної давності, взяли просто перевипустили ті же самі проци: Ryzen 300 > 400
- спойлер

-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
Только вот вы не учитываете что на этом скриншоте далеко не самая мощная встройка. А с 388/392/395 интеловская новая все равно тягаться не может даже близко.Megaclite: ↑ 08.01.2026 21:06 Який батл.. Вега це древність за царів гороха, а встройка RDNA 3.5 вже не конкурент з таким програшом в 40-80%
АМД нічого нового не зробили і клепають старий хлам 2 річної давності, взяли просто перевипустили ті же самі проци: Ryzen 300 > 400
Вопрос только в том нафиг оно надо..
-
yurius_r
Member
Прикол в тому, що щось там може показати лише H серія із Intel® Arc™ B390 та LPDDR5X 9600. В цій ніші є AI Max, побачімо як воно буде. А ті десктопні RDNA 3.5 які будуть в AI400 на AM5 сокеті будуть конкурувати із серією без H - а там бідося, iGPU в три рази вужчій (12 Xe3 vs 4 Xe3) і там кіна не буде. А загалом конкуренція це добре, тож AMD буде рухатися далі.Megaclite: ↑ 08.01.2026 21:06Який батл.. Вега це древність за царів гороха, а встройка RDNA 3.5 вже не конкурент з таким програшом в 40-80%
-
unique-neon
Member
Кумедно що тут є xess3, а в ai max fsr4 нема
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Не треба переоцінювати тести виробників, в реалі не буде такої переваги.Megaclite: ↑ 08.01.2026 21:06Який батл.. Вега це древність за царів гороха, а встройка RDNA 3.5 вже не конкурент з таким програшом в 40-80%
АМД нічого нового не зробили і клепають старий хлам 2 річної давності, взяли просто перевипустили ті же самі проци: Ryzen 300 > 400
Але затягування переходу на РДНА4 в інтеграшках визиває все більше питань, особливо в системах під ШІ завдання, де РДНА3.5 кульгає на обидві ноги у порівнянні з сучасними архітектурами.
-
7mindfields
Member
Успіхів тобі пограти у старі ліцензійні частини assassin creed на свіжому залізіPolaroid1962: ↑ 08.01.2026 18:13 - ви отримаєте усі пачті, фікси та длц
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
АІ макс це формально вищий рівень - дуже жирний чип, 4-канал і т.п. В той час як В390 це все ще мейнстрім - прямий конкурент АІ300-400.yurius_r: ↑ 09.01.2026 00:56Прикол в тому, що щось там може показати лише H серія із Intel® Arc™ B390 та LPDDR5X 9600. В цій ніші є AI Max, побачімо як воно буде. А ті десктопні RDNA 3.5 які будуть в AI400 на AM5 сокеті будуть конкурувати із серією без H - а там бідося, iGPU в три рази вужчій (12 Xe3 vs 4 Xe3) і там кіна не буде. А загалом конкуренція це добре, тож AMD буде рухатися далі.
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Результаты в табличке с "технологиями масштабирования" или в нейтиве, а технологии можно включить для ещё больших результатов?
Если с технологиями - это средняя температура по больнице, нужен тогда тест с амдшными встройками и жифорсом 4050 с fsr от АМД и dlss от НВ включенными.
Если с технологиями - это средняя температура по больнице, нужен тогда тест с амдшными встройками и жифорсом 4050 с fsr от АМД и dlss от НВ включенными.
-
yurius_r
Member
Це не буде мейнстрімом. Як на мене різниця між В390 та AI MAX якраз невелика. Для мене там різниця лише два канала чи чотири. І там і там 16 ядер, і там і там широкий iGPU з досить специфічною і швидкою пам'яттю.waryag: ↑ 09.01.2026 10:17В той час як В390 це все ще мейнстрім - прямий конкурент АІ300-400.
P.S. Radeon 890M теж непоганий, хоча на хайпі сьогодні саме Інтел.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Вона невелика між В390 і НХ370: по 4 продуктивних ядра і 8 ефективних (4 ядра ЛП трохи про інше), 2-канал, 12 і 16 блоків відео, по кешу теж досить близькі.yurius_r: ↑ 09.01.2026 13:32Це не буде мейнстрімом. Як на мене різниця між В390 та AI MAX якраз невелика. Для мене там різниця лише два канала чи чотири. І там і там 16 ядер, і там і там широкий iGPU з досить специфічною і швидкою пам'яттю.
P.S. Radeon 890M теж непоганий, хоча на хайпі сьогодні саме Інтел.
АІ макс то вже інша ліга, ближче до ХЕДТ.
По-хорошому, на нове покоління інтел АМД повинна була відповідати серією АІ 400 на РДНА4, але щось пішло не так.
-
yurius_r
Member
waryag
Для мене "мейнстрім" це мабуть те що піде в десктоп. А там B390 не буде, а 890M може й буде
Для мене "мейнстрім" це мабуть те що піде в десктоп. А там B390 не буде, а 890M може й буде