Новини
Останні статті і огляди
007 First Light потребуватиме 32 ГБ оперативної пам’яті та 12 ГБ відеопам’яті для 1080p
-
stakanctl
Member
- Звідки: Ванкувер
RX9070 и 4k натив 
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Ждал с самого утра. Переживал как за родногоAlcoRider: ↑ 08.01.2026 12:08Спасибо, что сообщил нам тут, мы очень ждалиShineloot: ↑ 08.01.2026 11:54 как раз купил ноут с 5070ti, надеюсь потянет
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Зато не UE, а кастомний рушій.
Трохи дивно, насправді, бо їхні хітмани досить норм оптимізовані.
Трохи дивно, насправді, бо їхні хітмани досить норм оптимізовані.
-
taras_cs
Member
- Звідки: Варшава-Київ-Дніпро
Кінофраншиза 007 славетна постільними сценами. Сподіваюсь їм таке залізо потрібно, щоб гарно висвітлити процес, з усіма жіночими спокусами, що гарно рухаються, бо інакше я не розумію
-
Bukakanga
Member
судя по трейлеру, там в основном оранжевые пластиковые манекены. На любителя будут сценыtaras_cs: ↑ 08.01.2026 12:55 Кінофраншиза 007 славетна постільними сценами. Сподіваюсь їм таке залізо потрібно, щоб гарно висвітлити процес, з усіма жіночими спокусами, що гарно рухаються, бо інакше я не розумію
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Особенно на новой dlss 4.5 с генератором оперативной памяти. Лично проверял на GTX 1660.Mnemon: ↑ 08.01.2026 11:13 У 1660 нет 8гб памяти, но при использовании длсс или фср, выставлении средних настроек игра может потреблять до 8гб.
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Чесно кажучи, ні разу не вникав в тему достатньо глибоко - у мене на 1660Ті, при перевстановленні того ж КП2077 на новій машині, якийсь dlss в налаштуваннях гри автоматом вмикався (що б то не було насправді, або я десь пропустив, що технологію dlss впровадили на 1600-ту серію): я було трохи поганяв з тим усім, але досить швидко повимикав те все на всяк випадок, бо у мене карта в КП2027 і так на майже максимальній графіці видає мої нативні, кінематографічні 30фпс
.
-
Zaelot
Member
- Звідки: Я з України
Може мене вже глючить, але навіть в трейлелах - екшн сцени йдуть з якимись просадками 
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Поки єдине припущення: такі системки треба, аби гра не підвисала під-час погонь, бо в Хітмані такого немає, движок трохи не для того створювався. Але он кажуть, що в трейлерах фрізить. Ну, вона зараз на стадії оптимізації. Є надія, що системки написані з запасом, з заокругленням вверх. Хоча там трохи маячні є, але це поширено – розробники ігор досі не навчилися грамотно розписувати системні вимоги.
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
5070ti должна потянуть, но там где пишут 12 гиг видеопамяти - могут быть и все 16 и больше. А про 32 гига ОЗУ вообще промолчу, если это чисто для игры и не пиковое значение - то может и 96 быть впритык. 64 вообще под вопросом. Первая ласточка игр нового поколения...
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
кінематичні це 24, а 30 - консольні!
-
Sailor Popeye
Member
- Звідки: Ужгород
І при таких вимогах користувачі будуть шукати де та графіка, що вимагає такого до желіза)
-
InCapt
Member
90% власників ігрових ноутбуків:
- спойлер

-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
►
► Так - стоп!
-
longaro
Member
Ну 32 гига имелось ввиду с запасом если запущено еще что то в фоне . Или с учетом выгрузки в Рам со временем , часто вижу 30+ гиг лично у Себя , вот почему . Конечно есть подкачка и она активно используется но этот пул необходим для максималок без статтеров по 1% ... А Врам это уже другая история , настроек куча , технологий тоже .. Все упрется как в мощность Гпу ( Нагрузка будет 100% ) , так и в память .. 6 просто для запуска нужны , как например для Рдр2 нужны 4 , лол .. Но там 100% разрешения не тянуло + не было генераторов и прочего , разумеется ... Щас больше шансов даже с 6 гигами получить адекватный перформанс / вид 