GeForce RTX 5090 ProArt — аналог Founders Edition у виконанні ASUS

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Руся
Junior

Повідомлення

Пропоную обговорити GeForce RTX 5090 ProArt — аналог Founders Edition у виконанні ASUS

Купить её или тойоту 2012года , думаем :shuffle:
ArmagedoonZergs
Member

Повідомлення

The more you buy, the more you save.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

З особливостей пристрою можна відзначити масивний радіатор із випарною камерою, рідкий метал на графічному процесорі
Вот теперь глядя на неё я поверю в способность охлаждить 5090, с такими скромными размерами
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Руся: 08.01.2026 16:01тойоту 2012года
За 150к ты и Рено 2010 года в нормальном состоянии не купишь
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Руся: 08.01.2026 16:01Купить её или тойоту 2012года
Хіба що ланоса і то вшатаного.
Нормальне авто за 3к - це фантастика.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

fantomrulezz: 08.01.2026 16:42Нормальне авто за 3к - це фантастика.
Golf II з другим мільйоном пробігу (компрессія Optional) :D

Відправлено через 13 хвилин 34 секунди:
Блін, якби не ширина 151 - вона би ідеально стала в мій корпус
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

fantomrulezz: 08.01.2026 16:42
Руся: 08.01.2026 16:01Купить её или тойоту 2012года
Хіба що ланоса і то вшатаного.
Нормальне авто за 3к - це фантастика.
Можу продати свій 2006 MB C230 Sport за $3K. Їде нормально, вкладається в паспортні 7.7, все (буквально) працює.

Умова одна - самовивіз з Флориди. :gigi:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

fantomrulezz: 08.01.2026 16:42Нормальне авто за 3к - це фантастика.
Це в Україні такі ціни, у штатах наприклад, можна купити живу машину 2014року за 3500-5000$, ну і заробляються ті грощі за один місяць.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Vpupkin: 08.01.2026 20:43
fantomrulezz: 08.01.2026 16:42Нормальне авто за 3к - це фантастика.
Це в Україні такі ціни, у штатах наприклад, можна купити живу машину 2014року за 3500-5000$, ну і заробляються ті грощі за один місяць.
Прямо живу? Чого ж її тоді продають? Може тому що ремонт от от нагряне на половину ціни нового авто?
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Vpupkin: 08.01.2026 20:43Це в Україні такі ціни, у штатах наприклад, можна купити живу машину 2014року за 3500-5000$
Купити - можна. Живе, тобто повністю справне і обслуговане - ні.
Ремонт і обслуговування авто в США коштує космічних грошей, в рази дорожче ніж у нас.
Ремонт автомобіля в США – дуже дорогий. Наприклад, найпростіша балансування коліс коштує від 15 до 65 доларів, звичайна операція з регулювання кутів установки коліс може коштувати від 75 до 275 доларів, роботи по заміні гальмівних колодок від 300 до 1000 доларів. Кузовний ремонт – сотні і тисячі доларів.
Vpupkin: 08.01.2026 20:43ну і заробляються ті грощі за один місяць.
Розповіді про "купити там авто можна з однієї ЗП" це фантазії людей, які ніколи там не жили і чомусь наївно думають, що там у всіх величезні доходи і мінімальні витрати, що взагалі не так.
Навіть доларові мільйонери не купують там авто з однієї ЗП, а найчастіше користуються лізингом.
Про пересічних і говорити нічого.
Середня ЗП в штатах біля 60к на рік брутто.
Нетто після податків залишається щось біля 3500-4000 на місяць.
І ці 4к відчуваються зовсім не як 4к у айтішника в Україні, де можна комфортно на них жити і ще й більше половини доходу відкласти.
Там з цих 4к доведеться 1,5-2к віддати за аренду чи іпотеку, 500 на їжу, щось на одяг, кілька сот за комуналку, за зв'язок і т.д. і т.п.
Добре якщо на авто залишиться сотня-друга.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

fantomrulezz
Тому там хто заробля люблять взагалі брати тачки в лізінг і міняти кожні три роки на нову.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

tablestikus: 09.01.2026 10:32брати тачки в лізінг і міняти кожні три роки на нову
Саме так.
Зазвичай перший "власник" (скоріше орендар, власник то дилер) бере тачку в лізинг.
Після трирічного лізингу якщо тачку не викупив орендар, вона потрапляє на ринок вживаних авто з гарантією від дилера.
Такі авто живі, нормально обслужені і от їх можна брати.
Але там цінник зовсім не 3к, а скоріше від 20к.
Її купує другий власник.
Такий власник катає її до сотні другої миль пробігу, поки вона не починає прям сипатись.
От тоді її продають на барахолку перекупам, де її вже можна купити за 3к.
Але це зазвичай відро з гайками, яке якось там може і їде, але треба бути готовим, що в будь-який момент може вилізти купа проблем, усунення яких коштуватиме в рази більше за її вартість.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

fantomrulezz: 09.01.2026 10:17Розповіді про "купити там авто можна з однієї ЗП" це фантазії людей, які ніколи там не жили і чомусь наївно думають, що там у всіх величезні доходи і мінімальні витрати, що взагалі не так.
Як скажете, сперечатися не буду.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

fantomrulezz: 09.01.2026 10:17
Vpupkin: 08.01.2026 20:43Це в Україні такі ціни, у штатах наприклад, можна купити живу машину 2014року за 3500-5000$
Купити - можна. Живе, тобто повністю справне і обслуговане - ні.
Ремонт і обслуговування авто в США коштує космічних грошей, в рази дорожче ніж у нас.
Ремонт автомобіля в США – дуже дорогий. Наприклад, найпростіша балансування коліс коштує від 15 до 65 доларів, звичайна операція з регулювання кутів установки коліс може коштувати від 75 до 275 доларів, роботи по заміні гальмівних колодок від 300 до 1000 доларів. Кузовний ремонт – сотні і тисячі доларів.
Vpupkin: 08.01.2026 20:43ну і заробляються ті грощі за один місяць.
Розповіді про "купити там авто можна з однієї ЗП" це фантазії людей, які ніколи там не жили і чомусь наївно думають, що там у всіх величезні доходи і мінімальні витрати, що взагалі не так.
Навіть доларові мільйонери не купують там авто з однієї ЗП, а найчастіше користуються лізингом.
Про пересічних і говорити нічого.
Середня ЗП в штатах біля 60к на рік брутто.
Нетто після податків залишається щось біля 3500-4000 на місяць.
І ці 4к відчуваються зовсім не як 4к у айтішника в Україні, де можна комфортно на них жити і ще й більше половини доходу відкласти.
Там з цих 4к доведеться 1,5-2к віддати за аренду чи іпотеку, 500 на їжу, щось на одяг, кілька сот за комуналку, за зв'язок і т.д. і т.п.
Добре якщо на авто залишиться сотня-друга.
Все так, майже. Одне уточнення - справжні мільйонери не користуються лізингом і нічого не беруть в кредит. Якщо у них щось є (машини, будинки, яхти, літаки) - воно куплене за умовний кеш (схематоз, коротше кажучі). Вони в житті не віддадуть навіть одного цента банку чи дилеру.

Усі інші мільйонери - паперові з купою боргів. Саме на них й побудована ота Америка з телевізора 90х. А "середній" клас ходить в Валмарт (це американський АТБ - по кількості магазинів і якості товарів).

Борги за машини вже перевалили за $1.7 трильйони, якщо що.

Відправлено через 2 хвилини 7 секунд:
tablestikus: 09.01.2026 10:32 fantomrulezz
Тому там хто заробля люблять взагалі брати тачки в лізінг і міняти кожні три роки на нову.
Так роблять тільки лошки. Ті, хто реально заробляють, купують за кеш і їздять по 10-15 років.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

maksim2020: 10.01.2026 01:53справжні мільйонери
Та тут ще таке питання, як саме рахувати того мільйонера.
Якщо по net worth (суммарному капіталу), як робить більшість, то в той капітал може входити те, що абсолютно ніяк не генерує гроші.
Ти можеш працювати як якийсь рядовий клерк за 2к в місяць, але мати на бумазі net worth в $1кк, який складається з:
1. Будинок за 1,2кк, який достався в спадок від бабусі. Ти в ньому живеш, і ще й витрачаєш купу коштів на ремонти (бо хата стара і постійно щось сиплеться), комуналку (бо хата стара, погано утеплена, опалення жере космос) і податок на нерухомість (бо твій устьзадрищєнск нещодавно став занадто близько до дорогого міста і сюди понаїхали).
2. Купи боргів на 200к: студентська позика, кредитні картки і т.д. і т.п.
І от на бумазі ти мільйонер, а на практиці грошей взагалі нема.

Тому по хорошому, як на мене, "мільйонером" треба називати не того, у кого весь капітал в мільйон, а саме проінвестовий капітал.
От 1кк на рахунку у брокера вкладений в портфель із акцій і облігацій, який приносить тобі пасивний дохід десь в 7% річних з урахуванням інфляції - це вже цікавіше.
Можна навіть жити і не працювати, але якщо економно.
Ні про які "куплю преміум тачку за 100к з салону мова не йде".
Відповісти