Новини
Останні статті і огляди
007 First Light потребуватиме 32 ГБ оперативної пам’яті та 12 ГБ відеопам’яті для 1080p
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Пропоную обговорити 007 First Light потребуватиме 32 ГБ оперативної пам’яті та 12 ГБ відеопам’яті для 1080p
Ступають по дуже тонкому льоду, враховуючи обставини!
Ступають по дуже тонкому льоду, враховуючи обставини!
-
Resident_666
Junior
а для 4К що, 128гб? 
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
i5 9500K которого не существует.
8GB VRAM которых у 1660 нету.
3060Ti у которой нету 12GB VRAM.
И эти разработчики больше 25 лет игры разрабатывают, да ?
Надеюсь это нейродегенерат составлял систребования.
8GB VRAM которых у 1660 нету.
3060Ti у которой нету 12GB VRAM.
И эти разработчики больше 25 лет игры разрабатывают, да ?
Надеюсь это нейродегенерат составлял систребования.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Вочевидь, АІ дуже допоміг у розробці.Earanak: ↑ 08.01.2026 10:52 i5 9500K которого не существует.
8GB VRAM которых у 1660 нету.
И эти разработчики больше 25 лет игры разрабатывают, да ?
-
mr-enic
Member
нехай йдуть лісом
-
Yurius
Member
- Звідки: Запоріжжя
Володарі 5070 зможуть пограти в неї в 4k тільки на youtube 
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
та ладна, DLSS 4.5 і всі пограють у 4к
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
бест практіс!dead_rat: ↑ 08.01.2026 10:54Вочевидь, АІ дуже допоміг у розробці.Earanak: ↑ 08.01.2026 10:52 i5 9500K которого не существует.
8GB VRAM которых у 1660 нету.
И эти разработчики больше 25 лет игры разрабатывают, да ?
-
Mnemon
Member
i5 9500K - действительно не существует, возможно была очепятка и имелось в виду обычный i5 9500.Earanak: ↑ 08.01.2026 10:52 i5 9500K которого не существует.
8GB VRAM которых у 1660 нету.
3060Ti у которой нету 12GB VRAM.
И эти разработчики больше 25 лет игры разрабатывают, да ?
Надеюсь это нейродегенерат составлял систребования.
У 1660 нет 8гб памяти, но при использовании длсс или фср, выставлении средних настроек игра может потреблять до 8гб. Ну, или будет брать из оперативки.
Так что 8гб - это просто ориентир для минималок.
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Mnemon, DLSS в (1080p) который сэкономит 2гб у 1660 а у 3060Ti сэкономит 4GB, понял, принял 
-
stoned
Member
- Звідки: Omicron Persei 420
Earanak
Коли нейронка таки забрала чиєсь робоче місце момент..
Коли нейронка таки забрала чиєсь робоче місце момент..
-
Bukakanga
Member
Intel discrete GPU equivalent для 1660 или 6700хт - это что за зверь такой?
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Та байдуже що вони там пишуть у тих вимогах.
Ніяких передзамовлень, тільки по факту, коли відомо як працює гра.
Ніяких передзамовлень, тільки по факту, коли відомо як працює гра.
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Вона "на приколі" чи як? Я навіть не за відеокарту, а за вимогу до "оперативки"
...
► З іншого боку - це, напевно одна з тих перших "ластівок" які почнуть обпікатися об тренди сучасності, що почали процес розробки з прикидкою на заданий раніше тренд в геймдеві, а тепер по інерції:
► З іншого боку - це, напевно одна з тих перших "ластівок" які почнуть обпікатися об тренди сучасності, що почали процес розробки з прикидкою на заданий раніше тренд в геймдеві, а тепер по інерції:
- довгенько ще будуть "полірувати"...... мотивуючи це бажанням додаткового полірування...
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Это еще и не богоподобный лучший движок всех времен и народов "UE5", это ихний же студийный "Glacier" от Хитманов 
-
Shineloot
Member
- Звідки: Киев
как раз купил ноут с 5070ti, надеюсь потянет
-
yariksom
Member
6700хт в мене є а аналогу "Intel discrete GPU" немає, хоча підозрюю, що це мабуть Arc B580Bukakanga: ↑ 08.01.2026 11:23 Intel discrete GPU equivalent для 1660 или 6700хт - это что за зверь такой?
-
Bukakanga
Member
там все очень странно с этими интеловскими аналогами. 1660 для интеловских карт сильно слаба, а 6700хт заметно быстрее.yariksom: ↑ 08.01.2026 11:566700хт в мене є а аналогу "Intel discrete GPU" немає, хоча підозрюю, що це мабуть Arc B580Bukakanga: ↑ 08.01.2026 11:23 Intel discrete GPU equivalent для 1660 или 6700хт - это что за зверь такой?![]()
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
у ГТХ тензоров нет, как и ДЛСС. потребление оперативки = лагодром.Mnemon: ↑ 08.01.2026 11:13У 1660 нет 8гб памяти, но при использовании длсс или фср, выставлении средних настроек игра может потреблять до 8гб. Ну, или будет брать из оперативки.
Так что 8гб - это просто ориентир для минималок.
-
AlcoRider
Member
- Звідки: UA
Спасибо, что сообщил нам тут, мы очень ждалиShineloot: ↑ 08.01.2026 11:54 как раз купил ноут с 5070ti, надеюсь потянет