Razer створює ШІ-помічника з голографічною вайфу

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Предлагаю обсудить Razer створює ШІ-помічника з голографічною вайфуМинуточку. То есть ИИ спроектировали как обычную деваху, которая выдаёт "
велику кількість безглуздої балаканини, безлічі заготовлених фраз і явних помилок під час оцінки того, що відбувається на екрані ПК. Він зазначив, що дівчина навіть намагалася легко кокетувати з ним. Під час невеликої ігрової сесії в Battlefield 6 дівчина-помічник видавала здебільшого безглузді загальні фрази та не змогла дати якісь поради."
Вполне аутентично :laugh: :lol:.
Что не понравилось журналисту - неясно. Эту штуку можно отключить, а при попытке отключить реальную можно сковородкой огрести :D
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Такое точно выстрелит. Ещё дайте возможность заливать туда свои образы это будет хит :gigi:
l-m
Member

Повідомлення

Inqizitor2022: 07.01.2026 14:53 Предлагаю обсудить Razer створює ШІ-помічника з голографічною вайфуМинуточку. То есть ИИ спроектировали как обычную деваху, которая выдаёт "
велику кількість безглуздої балаканини, безлічі заготовлених фраз і явних помилок під час оцінки того, що відбувається на екрані ПК. Він зазначив, що дівчина навіть намагалася легко кокетувати з ним. Під час невеликої ігрової сесії в Battlefield 6 дівчина-помічник видавала здебільшого безглузді загальні фрази та не змогла дати якісь поради."
Вполне аутентично :laugh: :lol:.
Что не понравилось журналисту - неясно. Эту штуку можно отключить, а при попытке отключить реальную можно сковородкой огрести :D
Ти наче й правий, але ж вайфу це недосяжний ідеал має бути, а не звичайна дівчина))
Rehovart
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 07.01.2026 14:57 Ти наче й правий, але ж вайфу це недосяжний ідеал має бути, а не звичайна дівчина))
Враховуючи що багатьом геймерам і звичайна дівчина зараз недосяжна - різниці нема)
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ну нарешті щось нормальне
а ви кажете будьбашка
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

кіберпанк який ми заслужили :weep: :weep: :weep:
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Кортана це ти? :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

l-m: 07.01.2026 14:57Ти наче й правий, але ж вайфу це недосяжний ідеал має бути, а не звичайна дівчина))
Ну не можуть же вони заявити нативну підтримку еймбота?! :lol:
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

The future is NOW old man
Зображення
Samilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков (Украина)

Повідомлення

You look lonely, I can fix that (с)
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Кстати, туда же можно залить кошкодевочку. Поэтому про покупку можно смело забыть, ажиотаж и спрос будет такой, что будет много тысяч стоить :lol:
Samilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков (Украина)

Повідомлення

Inqizitor2022
В стім на робочий стіл вистачає подібного з різним функціоналом, модельками і інше)
Ажіотажу як такого не те, що багато
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Inqizitor2022: 07.01.2026 16:43Кстати, туда же можно залить кошкодевочку. Поэтому про покупку можно смело забыть, ажиотаж и спрос будет такой, что будет много тысяч стоить :lol:
Будет спрос - китайцы запилят копию по скромному прайсу. А может уже запилили, а райзер просто допилил.
gregory_amd
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Опача. Это нам нада. Особенно если кастом скины будут...
(с первого комментария под новостью чет в голос)
Alexsandr
Member

Повідомлення

Kullerok: 07.01.2026 14:56 Такое точно выстрелит. Ещё дайте возможность заливать туда свои образы это будет хит :gigi:
Если заливать образы, то китай и не только подхватят. Даже если без ИИ.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Обзор на 360 градусов и телеметрия будут? А то мне так не хватает спама, что мою мастурбацию слили в интернет...
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну нарешті, хоч якісь плоди від цього ШІ є :rotate:
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

stoned: 07.01.2026 15:43 Кортана це ти? :gigi:
Та наче не вона :)
спойлер
Зображення
Відповісти